Alanya Ya Nasıl Giderim?(Mükemmel cevap)

Alanya’ya hangi yoldan gidilir?

Konya şehir merkezi ile Alanya arasındaki karayolu yaklaşık 263 km’dir. Bu mesafe tahmini olarak 3 saat 30 dakikalık bir yolculuktur. Konya Manavgat Yolu üzerinden Alanya ‘ya varabilirsiniz. Bir alternatif rota olarak D695 karayolu da kullanılabilir.

Antalyadan Alanya’ya Nasıl Gidilir?

Antalya havalimanından Alanya ‘ya direkt otobüs bulunmadığı için önce Antalya şehirlerarası otobüs terminaline gitmek gerekir. 600 numaralı otobüs sizi Antalya otobüs terminaline kadar götürecektir. Otobüse binmek için Antalya havalimanı terminal çıkışından Antalyakart alabilirsiniz.

Ankara Alanya hangi yoldan gidilir?

Ankara ‘dan özel aracınız ile Alanya seyahati yapmak isterseniz, yola Gölbaşı güzergahından çıkmanız gerekmektedir. Daha sonra sırasıyla, Kulu, Konya, Seydişehir ve Alanya tabelalarını takip ederek ulaşabileceğiniz ilçeye seyahatiniz yaklaşık 526 kilometre sürecektir.

Alanya hangi havaalanına yakın?

Gazipaşa Havalimanı, Alanya ‘nın merkezine yaklaşık 40 km uzaklıkta bulunuyor. Havaalanının Antalya’ya uzaklığı ise yaklaşık 170 km. Antalya’ya daha yakın bir bölgeye seyahat edecekseniz Antalya Havalimanı ‘na uçuş yapmayı da tercih edebilirsiniz.

Ankara Alanya bilet ne kadar?

En ucuz Ankara – Alanya otobüs bileti 120,00 TL’dir.

Istanbuldan antalyaya hangi yoldan gidilir?

İstanbul ile Antalya arası uzaklık yaklaşık olarak 696 kilometredir. Yolculuğa başladıktan sonra Gebze, Yalova, Bursa, Bilecik, Kütahya, Afyonkarahisar ve Isparta yol güzergahını takip etmeleri gerekmektedir. Sonrasında ise Isparta’dan Burdur’a geçiş yapılarak, oradan Antalya ‘nın Aksu ilçesine giriş yapılır.

You might be interested:  Tepe Home Antalya Da Nerede?

Antalya Alanya kaç saat sürüyor?

Antalya ile Alanya arası karadan 435 km sürmektedir. Bu zaman dilimi kara taşıtları ile 2 ile 2 buçuk saat arası sürmektedir. Arabayla, Otobüsle ve Uçakla Kaç Saat Sürer?

Antalyaya gitmenin en iyi yolu nedir?

Antalya ‘ya uçak yolculuğu yaparak kısa sürede varabilirsiniz. Çok sayıda havayolu şirketinin Antalya ‘ya direkt uçak seferleri mevcuttur. Ayrıca şehirlerarası otobüs terminallerinden hemen hemen her saat seferler düzenlenmektedir. Antalya ‘ya gitmenin bir diğer yolu da deniz otobüsleridir.

Alanya Antalya Havalimanı arası kaç km?

Antalya havalimanı Alanya arası mesafe 125 kilometredir. Alanya merkezde Antalya havalimanına gitmek için sırasıyla, Avsallar, İncekum,Türkler, Okurcalar, Manavgat ve Serik’ten geçerek Antalya havalimanına ulaşırsınız.

Alanya Istanbul uçak bileti kaç saat?

Alanya – İstanbul arası uçuş süresi 1 saat 20 dakikadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *