Ankara Ego Ne Zamana Kadar Ücretsiz?(Doğru cevap)

EGO Genel Müdürlüğü, Cumhurbaşkanlığınca alınan karar kapsamında, sağlık çalışanlarının 30 Haziran 2022’ye kadar toplu taşıma hizmetlerinden ücretsiz yararlanmaya devam edeceğini bildirdi.

EGO sağlık çalışanlarına ne zamana kadar ücretsiz?

Bu kapsamda, Cumhurbaşkanlığınca alınan 28 Aralık 2021 tarihli yeni Karar da dikkate alınarak sağlık çalışanlarımız Belediyemizce verilen toplu taşımacılık hizmetlerinden 30 Haziran 2022 tarihine kadar ücretsiz olarak yararlanmaya devam edeceklerdir.

Sağlık çalışanlarına toplu taşıma ne zamana kadar ücretsiz?

Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararıyla, sağlık çalışanlarına tanınan ücretsiz toplu taşıma kullanma hakkı 30 Haziran 2022’ye uzatıldı.

Sağlık çalışanlarına ulaşım ücretsiz mi?

Sağlık çalışanlarına tanınan ” ücretsiz toplu taşıma” hakkının süresi 6 ay uzatıldı. Sağlık çalışanlarına tanınan ” ücretsiz toplu taşıma” hakkı 28 Ekim’de Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararıyla 31 Aralık 2021 tarihine kadar uzatılmıştı.

Ankara toplu taşıma kimlere ücretsiz?

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığınca Şehit Aileleri Gazi, Gazi Yakını, Vazife malülü, Vazife Malülü Yakınına verilen ücretsiz seyahat kartları sistemimizde kullanılmaya devam edecektir.

Ankara sağlık çalışanlarına otobüs ne zamana kadar ücretsiz?

“Bu kapsamda, Cumhurbaşkanlığınca alınan yeni karar da dikkate alınarak sağlık çalışanlarımız, belediyemizce verilen toplu taşımacılık hizmetlerinden 30 Haziran 2022’ye kadar ücretsiz yararlanmaya devam edeceklerdir.

You might be interested:  Istanbul Öğrenci Otobüs Kartı Nasıl Çıkarılır?

Ankara’da sağlık çalışanlarına otobüs ne zamana kadar ücretsiz?

Sağlık çalışanları 31.12.2021 tarihine kadar Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin toplu taşıma hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanabileceklerdir.

Sağlıkçılara ulaşım ne zamana kadar ücretsiz izmir?

İzmir ‘de pandemi süreci boyunca sağlık çalışanlarına ve eczacılara ücretsiz olan toplu ulaşım hakkı 31 Mart 2022 tarihine kadar uzatıldı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, HES Kodu tanımlanan sağlıkçı İzmirim kartların en kısa süre içerisinde alınması için çağrıda bulundu.

Antalya sağlık çalışanlarına otobüs ne zamana kadar ücretsiz?

Cumhurbaşkanı kararıyla sağlık çalışanlarına 31 Aralık’a kadar toplu taşıma hizmetlerinden ücretsiz yararlanma hakkı getirildi.

Bursa’da sağlık çalışanlarına otobüs ne zamana kadar ücretsiz?

Büyükşehir Belediye Meclisi, kasım ayı toplantısında oy birliğiyle aldığı kararla Bursa ‘daki tüm sağlık çalışanlarının özel düzenlenmiş kartları ile toplu taşıma araçlarından 31 Aralık 2021 tarihlerine kadar ücretsiz yararlanmasına karar vermişti. 2

Istanbul’da sağlık çalışanlarına toplu taşıma ücretsiz mi?

İBB tarafından sağlık çalışanlarına verilen ücretsiz ulaşım kartlarının son kullanım tarihi 31 Aralık 2021’e kadar uzatılmıştır. Meslektaşlarımız ve çalışanlarımız, İSPARK’a ait yaklaşık 500 noktada bulunan açık, katlı ve yol üstü otoparklarını ve toplu ulaşım araçlarını ücretsiz kullanabilecektir.

Sağlıkçılara metro ücretsiz mi?

Resmi Gazete’te yayımlanan karar sağlık personelini yakından ilgilendiriyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan imzasıyla yayımlanan karara göre Türkiye’deki tüm sağlık çalışanları toplu taşıma ( metro -otobüs-tranvay, metrobüs) hizmetlerinden ücretsiz yararlanacak. Sağlıkçılara İETT ücretsiz mi?

Toplu taşıma kimlere ücretsiz?

TOPLU ULAŞIM KARTLARI Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından verilen Gazi ve Gazi Yakını Kartlarını validatöre tutmak suretiyle Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı toplu ulaşım araçlarından ücretsiz faydalanılır.

Askeri personele toplu tasima ucretsiz mi?

Resmi Gazetede yayımlanan karara göre; jandarma hizmetleri sınıfı ve sahil güvenlik hizmetleri sınıfında çalışanlar da, toplu taşıma hizmetlerinden ücretsiz yararlanabilecek. Ancak uygulama sadece belediyeler tarafından veriln toplu taşıma hizmetleri için sınırlı olacak.

You might be interested:  Metromall Avm Ankara Nerede?(Soru)

Adana Belediye otobüsleri kimlere ücretsiz?

Şehit yakınları, gaziler, 65 yaş üzeri yaşlı vatandaşlar, çeşitli meslek grupları ve engelli vatandaşlar uzun yıllardır Adana ‘da kişiselleştirilmiş Kentkart ile özel halk otobüsleri ile belediye otobüslerinde ücretsiz seyahat ediyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *