Ankara Havalimanı Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

ESENBOĞA HAVA ALANINA ULAŞIM Ankara Esenboğa Havaalanına ulaşım; 442 hat numaralı EGO Otobüsleri, 19 Mayıs stadyumu B kapısı önünden hareket eden Belko otobüsleri ve taksi ile sağlanabilmektedir. İç ve Dış hat gelen ve giden yolcu katlarında ayrılmış taksi alanlarında 7 gün 24 saat hizmet verilmektedir.

Aşti Esenboğa arası kaç TL?

AŞTİ Otobüs Terminalinden Esenboğa Havalimanı’na Ticari Taksiler ile kolay ve hızlı bir şekilde gidebilirsniz. AŞTİ ( Ankara Otogar) Esenboğa Havalimanı arası mesafe yaklaşık 33 km dir. AŞTİ Otobüs Terminali ile Esenboğa Havalimanı arası taksi ücreti yaklaşık 145 – 160 TL arasındadır.

Kızılay Havaalanı arası kaç dakika?

Kızılay Esenboğa Havalimanı Arası Yolculuk Süresi; Belkoair otobüsleri Kızılaydan hareket ettikten sonra yaklaşık olarak 55 dakika içerisinde Esenboğa havalimanı ‘na ulaşmaktadır ( Bu süre trafik yoğunluğu ve hava şartlarına göre değişkenlik gösterebilir).

Esenboğa Havaş nereden kalkıyor?

Esenboğa Havalimanı’ndan Havaş Servis Otobüsleri Kalkış Noktası ve Saatleri. Esenboğa Havalimanına inen tüm uçuşlar için İç Hatlar Geliş ve Dış hatlar geliş Terminalleri önünden Havaş Otobüs hizmeti vermektedir. Havaş otobüsleri uçağın inişinden 25 dk.sonra Esenboğa havalimanından hareket etmektedir.

Havaş arabaları nereden kalkıyor?

Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır. Otobüsler, Taksimden Taksim Divan oteli karşısında, Abdulhakhamit caddesinde Point Otel önünden, Kadıköy’den de rıhtım İETT durakları önünden hareket etmektedirler.

You might be interested:  Istanbul Antalya Uçak Ne Kadar Sürer?(Çözüm bulundu)

Belko Air ücreti ne kadar?

Belkoair Otobüslerinin Esenboğa havalimanı Şehir Merkezine Dönüş istikametine ilk hareket noktası Havalimanı İç hatlar ve Dış hatlar Gelen Yolcu Salonları Önüdür. Bu duraktan sonra yolcu bindirme durağı bulunmamaktadır. BelkoAir Otobüs Ücreti: 12,00 TL’dir.

Ankara Otogar Havaalanı arası kaç km?

Esenboğa Havalimanı AŞTİ ( Ankara Otogar ) arası mesafe yaklaşık 33 km dir. Esenboğa Havalimanı ile AŞTİ Otobüs Terminali arası taksi ücreti yaklaşık 125 – 140 TL arasındadır.

Kızılay Havaalanı arası kaç km?

Esenboğa Havalimanı Kızılay arası kaç km? Esenboğa Havalimanı Kızılay arası 30 km ‘dir.

Kızılay’dan Esenboğa taksi ne kadar?

Esenboğa Havalimanı’na belli merkezlerden taksi ile ulaşım süresi ve taksimetre ücretleri şöyle: Kızılay Esenboğa Havalimanı taksi ile ulaşım süresi ortalama 35 dakika, taksimetre ücreti ise yaklaşık 80 TL. Çankaya Esenboğa Havalimanı taksi ile ulaşım süresi yaklaşık 60 dakika, taksimetre ücreti ise ortalama 130 TL.

Havaş Kızılaya gidiyor mu?

2. Seçenek: Havaş Otobüsleri ile; >>> Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan Kızılay’a gitmek için HAVAŞ Havalimanı Otobüslerini de kullanabilirsiniz. Ancak Havaş Havalimanı Yolcu Servis Otobüsleri Doğrudan Kızılay’a gitmemektedir. Bu nedenle Havaş Otobüslerinin son durağı olan Aşti’ye (Otogar) kadar gitmeniz gerekmektedir.

Ordu Havaş nereden kalkıyor?

Havaş otobüsleri, Ordu -Giresun havalimanı iç Hatlar Terminali Gelen Yolcu Salonu çıkışından hareket etmektedir., Havaş Otobüs Servisleri uçak kalkış saatlerine göre düzenlenmektedir. Uçak inişinden sonra Havaalanından Şehir Merkezine hareket etmektedir.

Esenboğa Havalimanı Etimesgut nasıl gidilir?

Esenboğa Havalimanı ‘ndan Etimesgut ‘a toplu ulaşım araçları ile doğrudan ulaşım seçeneği bulunmamaktadır. Taksi ile ulaşım ücreti ise 150-175 TL tutmaktadır. Etimesgut, Ankara ‘nın merkezi bir ilçesi olduğundan, Türkiye’nin her şehrinden otobüs ile ulaşım imkanı bulunmaktadır.

You might be interested:  Istanbul Yeni Havalimanı Ndan Sabiha Gökçen Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

Hafta sonu Havaş çalışıyor mu?

Haftasonu uçuşu olup da havalimanına gidecek yolcular ve havalimanında çalışan görevliler için HAVAİST seferlerine kesintisiz bir şekilde devam ediyor.

Havaş nerelere gidiyor istanbul?

Güzergah olarak, Taksim – Beşiktaş – Boğaziçi Köprüsü – Tem Bağlantı Yolu – Sabiha Gökçen Havalimanı istikametinde ilerliyor. Hangi Saatlerde Kalkıyor, 04:15 başlayan seferler 00.45 ‘e kadar her yarım saatte bir kalkmaktadır.

Kadıköy Sabiha Gökçen nasil gidilir?

Kadıköy’den Sabiha Gökçen ‘e Otobüs ile Ulaşım Kadıköy Rıhtım bölgesinden kalkan İETT otobüsleri ile de havalimanına ulaşmak mümkün. E-10 veya E-11 numaralı ekspres otobüs ile yaklaşık 60 dakika içinde Sabiha Gökçen ‘e ulaşabilirsiniz.

Kadıköy Havaş otobüsleri nereden kalkıyor?

DURAK NEREDE? Kadıköy HAVAİST durağı, Kadıköy İskele Meydanı’nda bulunan İETT peronlarında, HAVABÜS otobüslerinin kalktığı yerde bulunmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *