Ankara Il Sağlık Müdürü Kim?

Ankara il sağlık müdürü kim oldu?

Ankara İl Sağlık Müdürü olarak atanan Prof. Dr. Mehmet Gülüm 1969 yılında Şanlıurfa’da dünyaya gelmiştir. İlk ve Orta öğrenimini Şanlıurfa’da tamamladıktan sonra Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanmış ve 1994 yılında başarı ile mezun olmuştur. 2004 yılında Üroloji uzmanlığını Harran Üniversitesinde tamamladı.

Ankara il sağlık müdürü değişti mi?

2015 yılında Ankara Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde başhekim yardımcısı, 2018-2021 yılları arasında Ankara Dr. 15 Haziran 2021 tarihinde Ankara İl Sağlık Müdürü görevine atandı. Ulusal ve uluslararası alanda yayınlanmış çok sayıda çalışması bulunmaktadır.

Ankara il sağlık müdür?

ANKARA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İl Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. Zülfikar Akelma ve yönetim ekibi ilçe sağlık müdürlerimiz

Ankara il sağlık Müdürü nerelidir?

Zülfikar Akelma, 1978 yılında Diyarbakır’ın Çermik ilçesinde dünyaya geldi. İlkokulu Siverek Şair İbrahim Rafet İlkokulu, ortaokulu Siverek İmam Hatip Ortaokulu, liseyi ise Şanlıurfa İmam Hatip Lisesi’nde okudu. 1997 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanan Akelma, 2003 yılında mezun oldu.

Zübeyir Dedeoğlu kimdir?

Şanlıurfalı Çevre Mühendisi Zübeyir Dedeoğlu, TBMM’den Ankara İl Sağlık Müdürlüğü Destek Hizmetlerine atandı. 2013 yılından beridir TBMM Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü olarak görev yapan Zübeyir Dedeoğlu,Ankara İl Sağlık Müdürlüğü Destek Hizmetleri Başkanı olarak atandı.

You might be interested:  Antalya Belek Nasıl Bir Yer?

Ahmet Zülfikar Akelma kim?

Zülfikar Akelma Ankara İl Sağlık Müdürü Olarak Atanmıştır. Hastanemizde Başhekim olarak görev yapan Doç. Dr. Zülfikar Akelma 15.06.2021 tarihinde Ankara İl Sağlık Müdürü olarak atanmıştır.

Il sağlık müdürü kim?

İl Sağlık Müdürümüz Prof. Dr. Kemal MEMİŞOĞLU, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığı-1’in Başkanı Uzm.

Il sağlık Müdürlüğü kime bağlı?

Sağlık tesislerinden, hastaneler müdürlüğe, diğer tesisler ise ilgisine göre il sağlık müdürlüğü veya ilçe sağlık müdürlüğüne bağlıdır. 1. Her ilde kurulan müdürlükler, Bakanlığın ildeki yönetim görevini yerine getirir. 2.

Ankara il sağlık müdürlüğü ne iş yapar?

Sağlık hizmeti ile ilgili her türlü başvuru ve şikayeti değerlendirmek ve sonuçlandırmak. Laboratuvar ve müesseselerin açılış iş ve işlemlerini yürütmek. İşyerlerinin sağlık birimlerinin durumlarını saptamak, değerlendirmek, kayıtlarını tutmak ve mevzuat doğrultusunda gerekli işlemleri yapmak.

Il sağlık müdürlüğü ne demek?

” İl sağlık müdürlerine tam yetki” İl sağlık müdürü, acil sağlık hizmetlerinin yürütülmesi için kamu ve özel hukuk tüzel kişileri ile gerçek kişilere ait tüm sağlık, kurum ve kuruluşlarının sevk ve idaresinden sorumlu ve bu konuda yetkili olacak.

Haskom ne?

ANKARA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Dr. Mehmet Gülüm, iftarın ardından yönetim ekibi ile birlikte Müdürlüğümüz Numune Yerleşkesinde yer alan Moleküler Tanı Laboratuvarı, HASKOM (Halk Sağlığı Koordinasyon Merkezi) ve Covid Çağrı Merkezimize ziyaretlerde bulundu.

Doç Dr Zülfikar Akelma nereli?

Zülfikar Akelma, 1978 yılında Diyarbakır’ın Çermik ilçesinde dünyaya geldi. İlkokulu Siverek Şair İbrahim Rafet İlkokulu, ortaokulu Siverek İmam Hatip Ortaokulu, liseyi ise Şanlıurfa İmam Hatip Lisesi’nde okudu. 1997 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanan Akelma, 2003 yılında mezun oldu.

Izmir il sağlık müdürü nereli?

İzmir Sağlık Müdürü Bediha Salnur, 29.09.1971 tarihinde İzmir ‘in Menemen ilçesinde doğmuştur.

You might be interested:  Kanal Istanbul Ne Zaman?(EN iyi 5 ipucu)

Sağlık Bakanlığı il içi tayin ne zaman 2021?

Sağlık Bakanlığı Sağlık Personelinin İl İçi Yer Değiştirmesine ilişkin Yönerge ve Yardımcı Sağlık Hizmetleri Sınıfı Harici Personelin Atama ve Yer Değiştirme Usul ve Esaslarına İlişkin Yönerge” kapsamında ilimiz emrinde görev yapan personelin 2021 Yılı Kasım Dönemi İstanbul İli İsteğe Bağlı İl İçi Yer Değiştirme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *