Ankara Kayseri Arası Hangi Şehirler Var?(Mükemmel cevap)

D260 karayolu üzerinden 325 km. Kırıkkale Kırşehir Yolu ve D260 karayolu üzerinden 319 km. D750/E90 ve D300 karayolu üzerinden 377km. ANKARA KAYSERİ ARASI KAÇ SAAT?

Ankaradan Kayseri’ye giderken hangi illerden Gecilir?

Özel Araç ile Kayseri ‘ ye Ulaşım Ankara ‘nın Kayseri ‘ ye uzaklığı 308 kilometredir ve yolculuk yaklaşık olarak 3 saat 30 dakika sürmektedir. Ankara ‘dan yola çıkan yolcuların Ankara, Kırıkkale ve Kırşehir güzergahlarını takip etmeleri gerekmektedir.

Ankara Kayseri Özel araçla kaç saat?

Ankara Kayseri arası otomobil ile yolcuk 4 saat sürmektedir.

Ankara Kayseri kaç saat sürüyor otobüsle?

Ankara – Kayseri otobüs seferi 4 saat 30 dakika sürmektedir. Ankara ‘dan Kayseri ‘ye otobüsle yolculuk süresince 1 mola verilmektedir. Ankara Aşti Otogarı’ndan Kayseri Otogarı’na Metro, Süha, Rh Turizm, Kırşehir Sanal ve Beydağı Turizm otobüs seferleri düzenlemektedir.

Malatyaya giderken hangi illerden geçilir?

Önemli kara yolları üzerinde bulunan Malatya ‘ya İstanbul üzerinden sırasıyla Ankara, Kayseri rotası izlenerek ulaşılabilir. İzmir üzerinden Malatya ‘ya ulaşmak için ise Afyonkarahisar, Konya, Kayseri rotasının izlenmesi gerekmektedir.

Ankara Kayseri araba ne kadar yakar?

KAYSERİ İLE ANKARA ARASI YOLCULUK TOPLAM YAKIT TÜKETİMİ Dizel bir araç, bu güzergahta yapılacak yolculukta ortalama 17.89 LİTRE yakıt tüketir. Benzinli bir araç, bu güzergahta yapılacak yolculukta ortalama 26.02 LİTRE yakıt tüketir.

You might be interested:  Carrefour Nerede Var Istanbul?(Çözünme)

Ankara Kayseri otobüs bilet fiyatları ne kadar?

En ucuz Ankara – Kayseri otobüs bileti 70,00 TL’dir.

Ankara Bolu arası kaç kilometredir?

Ankara ‘dan Bolu şehrimize hareket edecek olan otobüs yolculuğunuz yaklaşık olarak 2 saat 15 dakika kadar sürecektir. Ankara ve Bolu şehirleri arasındaki otobüs yolculuğu mesafesi 191 kilometredir.

Ankara-Niğde Otoyolu nerelerden geçer?

Ankara – Niğde Otoyolu Proje güzergâhı Ankara ili Gölbaşı, Bala, Şereflikoçhisar, Evren İlçeleri; Konya ili Kulu ilçesi; Kırşehir ili Merkez ilçesi; Aksaray ili Ortaköy, Sarıyahşi, Gülağaç, Ağaçören, Merkez ilçeleri; Nevşehir ili Acıgöl, Derinkuyu ilçeleri ve Niğde ili Merkez ilçesi sınırları içerisinden geçmektedir.

Ankara-Niğde Arası Yeni otoban kaç km?

Toplam uzunluğu 330 km olan otoyolun 275 km ‘sini otoyol, 55 km ‘sini de bağlantı yolu oluşturuyor. Otoyol bünyesinde 3 bin 566 metre uzunluğunda 5 viyadük, 2 bin 368 metre uzunluğunda 49 köprü, 4.bin 506 metrelik 75 üst geçit, 669 menfez, 19 köprülü kavşak ve 14 ücret toplama sistemi bulunuyor.

Ankara-Niğde Otoyolu kaç km kısaldı?

Yeni otoyol ile mesafe 275 km ‘ye düşüyor. Yolculuk süresi ise 2 saat 20 dakika. Bakan Karaismailoğlu, otoyol ile sağlanan tasarrufu ise şöyle detaylandırmıştı: “Zamanda yıllık 885 milyon lira tasarrufumuz var. 743 milyon lira/yıl sadece yakıttan tasarruf var.

Ankara Kayseri uçak var mı?

Ankara – Kayseri rotasında uçuşu bulunan en popüler 3 hava yolu şirketi: Türk Hava Yolları, Pegasus ve AnadoluJet. tıklayın. Ankara – Kayseri arası uçakla 185 dakika sürüyor.

Kayseri Ankara hızlı tren var mı?

Ankara – Kayseri arası trenle kaç saat? En hızlı tren yolculuğu 6 saat 58 dakika sürmektedir.

Kayseri Ankara arası trenle kaç saat sürer?

Kayseri – Ankara Tren Seferleri İlk tren, saat 02:39’da hareket etmekte olup yolculuk süresi 7 saat 29 dakikadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *