Ankara Niğde Otoyolu Ücreti Ne Kadar?(Çözüm bulundu)

AnkaraNiğde Otoyol ücreti 115.50TL. Yolculuk 2 saat 22 dakikaya düşüyor. Yerli Yazılım Olay Algılama Sistemi ile tehlikeli kaza, ve trafik gibi durumlara göre operatör ve sürücüler uyarılacak. Edirne’den Şanlıurfa’ya kadar kesintisiz “otoban”a kavuşulmuş olacak.

Ankara-Niğde Otoyolu kaç para?

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, yüzde 20 ila 40 indirim uygulanacağını duyurduğu otoyolda, geçiş ücreti, araç sınıfı ve mesafeye göre en düşük 78,5 lira, en yüksek 243 lira olacak.

Ankara-Niğde Otoyolu ücreti nasıl ödenir?

Türkiye İş Bankası Şubeleri, internet bankacılığı veya mobil uygulamalarından ödeme yapabilirsiniz. Kurumsal web sitemiz www.ankaranigdeotoyolu.com veya Ankara – Niğde Otoyolu mobil uygulaması üzerinden ödeme yapabilirsiniz.

Ankara-Niğde Otoyolu nerelerden geçer?

Ankara – Niğde Otoyolu Proje güzergâhı Ankara ili Gölbaşı, Bala, Şereflikoçhisar, Evren İlçeleri; Konya ili Kulu ilçesi; Kırşehir ili Merkez ilçesi; Aksaray ili Ortaköy, Sarıyahşi, Gülağaç, Ağaçören, Merkez ilçeleri; Nevşehir ili Acıgöl, Derinkuyu ilçeleri ve Niğde ili Merkez ilçesi sınırları içerisinden geçmektedir.

Ankara-Niğde Otoyolu kaç km kısaltıyor?

Yeni otoyol ile mesafe 275 km ‘ye düşüyor. Yolculuk süresi ise 2 saat 20 dakika. Bakan Karaismailoğlu, otoyol ile sağlanan tasarrufu ise şöyle detaylandırmıştı: “Zamanda yıllık 885 milyon lira tasarrufumuz var. 743 milyon lira/yıl sadece yakıttan tasarruf var.

You might be interested:  Büyük Istanbul Depremi Ne Zaman Olacak 2020?(Doğru cevap)

Çamlıca gişeleri ücreti ne kadar?

Çamlıca İstasyonu ve Akıncı Kesimi arasında yer alan Karayolları Genel Müdürlüğü Anadolu Otoyolu geçiş ücretleri 2019 yılında 12 TL ve 71,75 TL arasındaydı, 2020 yılında gelen zamla beraber otoyolu geçiş ücretleri 14 TL ve 82 TL arasında araç sınıfına göre değişiklik göstermektedir.

Ankara istanbul arası otoban kaç TL?

İstanbul ‘dan Ankara ‘ya Anadolu Otoyolu üzerinden otomobille seyahat etmek isteyenlerin ödemesi gereken toplam otoyol ücreti 30 TL.

Otoyol ücretini nasıl öderim?

Otoyol Geçiş ücretini Kredi Kartı veya Banka Kartı ile ödeyebilir miyim? Otoyolumuzun gişeli bölgelerinde, kullandığınız mesafeye göre ücretinizi Kredi Kartınızla, Banka Kartınızla ya da Nakit olarak çıkış gişesinde ödeyebilirsiniz.

Otoban Ihlalli geçiş nasıl ödenir?

Borç kaydına ilişkin ödemeler T.C. Ziraat Bankası A.Ş. veya QNB Finansbank A.Ş. şubeleri ile bu bankaların internet bankacılığı sistemlerinden, igs.otoyolas.com.tr internet adresinden ihlalli geçiş sorgusu sonrasında “ödeme yap” seçeneği ile ya da OTOYOL A.Ş. Mobil Uygulaması telefona indirilerek yapılabilir.

Otoban ücretleri nereye ödenir?

Otoyol ve Köprü OGS Geçiş İhlal Cezalarını Kurumumuz web sayfasında (www.kgm.gov.tr) bulunan ihlalli geçiş sorgulama ve ödeme ekranından​ ve PTT’nin herhangi bir şubesinden 351113 nolu posta çeki hesabına araç plakası belirtilerek ödenebilir.

Ankara-Niğde yeni yol kaç km?

ANKARA – NİĞDE OTOYOLU KAÇ KM? Toplam uzunluğu 330 km olan otoyolun 275 km ‘sini otoyol, 55 km ‘sini de bağlantı yolu oluşturuyor.

Ankara-Niğde Otoyolu kimin?

Karayolları Bölge Müdürlüğü Toplantısına katılan Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Sayın Ahmet Arslan, 275 kilometre otoyol artı 55 kilometre bağlantı yolunu oluşturan Ankara – Niğde otoyolunu Erg ve Seza İnşaat’ın yapacağını açıkladı.

Ankara Nevşehir Otoyolu kaç km?

“330 kilometre uzunluğunda Ankara ile Niğde arasını bağlayan, Kırşehir, Nevşehir, Aksaray ve Niğde illerini birbirine bağlayan. Edirne’den Şanlıurfa’ya kadar olan yaklaşık 3 bin 200 kilometre uzunluğundaki otoyol ringini tamamlayan devasa bir proje.

You might be interested:  Ankara Ato Congresium Nerede?

Ankara-Niğde Otoyolu bitti mi?

Yenilikçi projelerimizden biri olan Ankara – Niğde Akıllı Otoyolu ‘nu da bu inanç ve kararlılıkla tamamladık. 4 Eylül 2020 tarihinde otoyolumuzun 1. ve 3. kesimlerini hizmete açmıştık. 152 kilometre uzunluğundaki otoyolumuzun 2. kesimini de tamamladık.” dedi.

Niğde Ankara arası kaç saat otobüsle?

Niğde – Ankara arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 3 saat 44 dakika sürmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *