Ankara Onkoloji Hastanesi Nerede?(Çözüm bulundu)

Ankara Onkoloji Hastanesi hangi semtte?

Ankara Onkoloji Hastanesi 39.968575 enlem ve 32.777859 boylamda yer almaktadır. Yenimahalle ilçesine bağlıdır. Ankara Onkoloji Hastanesi haritası Ankara ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji hastanesi hangi semtte?

Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji Hastanesi Nerede Haritası Mehmet Akif Ersoy Mh. Yenimahalle Ankara.

Ankara Onkoloji hastanesine hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Ankara Onkoloji Hastanesi yakınından geçiyor: 220-7, 227, 233, 242.

Ahmet Andiçen hastanesinde hangi bölümler var?

Ahmet Andiçen Onkoloji Hastanesi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 4 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet

Onkoloji bölümü hangi hastalıklara bakar?

Kanserin oluşumu, tanısı, nedenleri ve tedavisiyle ilgilenen bir tıp dalıdır. Oldukça geniş kapsamlı bir alan olan onkoloji en basit anlatımıyla vücutta kontrol dışı çoğalarak oluşan tümörlerin araştırılarak yok edilmesiyle ilgilenen bir bölümdür. Peki onkoloji doktorları ( onkolog ) hangi hastalıklara bakar?

Ankara Onkoloji Hastanesi ne zaman kuruldu?

1989 yılında Demetevler’de hizmete giren Ankara Onkoloji Hastanesinde Radyasyon Onkolojisi Kliniğinde günümüzün modern cihazları ile tedavi yapılmaktadır. Dr. Haluk Nurbaki ve Dr. Zeki Güran kliniğimizde uzun yıllar klinik şefliği görevini sürdürmüşlerdir.

You might be interested:  Istanbul Akvaryum Giriş Ne Kadar?(Soru)

Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji Hastanesi hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Dr. Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji Hastanesi yakınından geçiyor: 220-7, 233, 275.

Gaziantep Onkoloji hangi semtte?

Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Onkoloji Hastanesi 36.992332 enlem ve 37.310059 boylamda yer almaktadır. Şahinbey ilçesine bağlıdır.

Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji Hastanesi kaç yataklı?

1989 yılında Demetevler’ semtinde yapılan yeni binasına taşınmıştır 170’i Andiçen ve 408’i Demetevler binasında, toplam 578 fiili yatak kapasitesi ile sürekli artan hasta potansiyeline hizmet vermeye devam etmektedir.

Ankara Onkoloji Hastanesi hangi metro durağı?

Yenimahalle bölgesinde bulunan Metro – Hastane / Onkoloji Hastanesi konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Demetevler durak, Yenimahalle içindeki Metro – Hastane / Onkoloji Hastanesi konumuna en yakındır.

Ankara Onkoloji Hastanesinde hangi bölümler var?

Onkoloji Hastanesi

  • Aile Hekimliği.
  • Gastroenteroloji Cerrahi.
  • Radyasyon Onkolojisi.
  • Üroloji.

Ahmet Andiçen nereye bağlı?

Semt/Mahalle olarak Törekent Mh. ve Sincan ilçesine bağlıdır. Ahmet Andiçen Caddesi haritası Ankara ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Ahmet Andiçen Caddesi posta kodu 06932. Rakımı (deniz seviyesinden yüksekliği) 801 metredir.

Onkolojik olarak ne demek?

Onkoloji; vücutta varolan tümörlerin oluşumu, nedenleri, tanısı, tedavisi ve kalıtımla ilişkisini inceleyen bilim dalıdır. Kanserli hücreleri incelediği gibi kanserli olmayan hücreleride inceler. Bu onkolojinin ilgilendiği dalları genişletir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *