Ankara Sağlık Çalışanlarına Otobüs Ne Zamana Kadar Ücretsiz?(Doğru cevap)

“Bu kapsamda, Cumhurbaşkanlığınca alınan yeni karar da dikkate alınarak sağlık çalışanlarımız, belediyemizce verilen toplu taşımacılık hizmetlerinden 30 Haziran 2022’ye kadar ücretsiz yararlanmaya devam edeceklerdir.

EGO sağlık çalışanlarına ne zamana kadar ücretsiz 2021?

Bu kapsamda, Cumhurbaşkanlığınca alınan 28 Aralık 2021 tarihli yeni Karar da dikkate alınarak sağlık çalışanlarımız Belediyemizce verilen toplu taşımacılık hizmetlerinden 30 Haziran 2022 tarihine kadar ücretsiz olarak yararlanmaya devam edeceklerdir.

Ankara’da sağlık çalışanlarına ulaşım ücretsiz mi?

Sağlık çalışanları 31.12.2021 tarihine kadar Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin toplu taşıma hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanabileceklerdir.

Toplu taşıma sağlık çalışanlarına ne zamana kadar ücretsiz?

Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararıyla, sağlık çalışanlarına tanınan ücretsiz toplu taşıma kullanma hakkı 30 Haziran 2022’ye uzatıldı.

Sağlık çalışanlarına otobüs ne zamana kadar ücretsiz 2021?

Sağlık çalışanlarına tanınan ” ücretsiz toplu taşıma” hakkı 28 Ekim’de Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararıyla 31 Aralık 2021 tarihine kadar uzatılmıştı.

EGO Sağlıkçılara ücretsiz mi?

EGO Genel Müdürlüğü, Cumhurbaşkanlığınca alınan karar kapsamında, sağlık çalışanlarının 30 Haziran 2022’ye kadar toplu taşıma hizmetlerinden ücretsiz yararlanmaya devam edeceğini bildirdi.

You might be interested:  Büyük Istanbul Depremi Ne Zaman Bekleniyor?(Çözünme)

EGO kimlere ücretsiz?

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığınca Şehit Aileleri Gazi, Gazi Yakını, Vazife malülü, Vazife Malülü Yakınına verilen ücretsiz seyahat kartları sistemimizde kullanılmaya devam edecektir.

Ücretsiz sağlık çalışanı kartı nerelerde geçerli?

İBB tarafından sağlık çalışanlarına verilen ücretsiz ulaşım kartlarının son kullanım tarihi 31 Aralık 2021’e kadar uzatılmıştır. Meslektaşlarımız ve çalışanlarımız, İSPARK’a ait yaklaşık 500 noktada bulunan açık, katlı ve yol üstü otoparklarını ve toplu ulaşım araçlarını ücretsiz kullanabilecektir.

Izmir sağlık çalışanlarına otobüs ne zamana kadar ücretsiz?

Sağlık çalışanlarına 31 Aralık’a kadar toplu taşıma hizmetlerinden ücretsiz yararlanma hakkı getirildi. Sağlık çalışanlarına tanınan ücretsiz toplu taşıma süresinin yılsonuna kadar uzatılmasına ilişkin karar Resmi Gazetede yayımlandı.

Antalya sağlık çalışanlarına otobüs ne zamana kadar ücretsiz?

Cumhurbaşkanı kararıyla sağlık çalışanlarına 31 Aralık’a kadar toplu taşıma hizmetlerinden ücretsiz yararlanma hakkı getirildi.

Bursa’da sağlık çalışanlarına otobüs ne zamana kadar ücretsiz?

Büyükşehir Belediye Meclisi, kasım ayı toplantısında oy birliğiyle aldığı kararla Bursa ‘daki tüm sağlık çalışanlarının özel düzenlenmiş kartları ile toplu taşıma araçlarından 31 Aralık 2021 tarihlerine kadar ücretsiz yararlanmasına karar vermişti. 2

Eskişehir Sağlıkçılara ücretsiz ulaşım ne zamana kadar geçerli?

Sağlık çalışanlarının kurum kimliklerini göstererek tramvay ve otobüslerden ücretsiz faydalanabileceğini belirten Eskişehir Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, kamu ve özel sağlık kuruluşlarında görevli olan tüm sağlık çalışanlarının ücretsiz ulaşım uygulamasından 28 Ekim tarihinden itibaren yararlanabileceklerini ifade

Bursada Sağlıkçılara ücretsiz ulaşım ne zamana kadar geçerli?

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi, pandemi sürecinin kahramanı olan sağlık çalışanlarının 1 Haziran’a uzatılan toplu ulaşımdan ücretsiz yararlanma süreleri, şimdi de 20 Haziran 2021’e uzatıldı.

Sağlık çalışanlarına Otobüsler Ücretsiz mi?

Sağlık çalışanlarına yıl sonuna kadar toplu taşıma hizmetlerinden ücretsiz yararlanma hakkı sağlayan Cumhurbaşkanlığı kararı Resmi Gazete’de yayımlandı. Bu imkandan hem kamu ve hem de özel sektöre ait tüm sağlık kurum ve kuruluşlarında çalışan personel yararlanabilecek.

You might be interested:  Ankara Havalimanına Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

Sağlıkçıya otobüs ücretsiz mi?

Cumhurbaşkanı Erdoğan imzasıyla yayımlanan karara göre Türkiye’deki tüm sağlık çalışanları toplu taşıma (metro- otobüs -tranvay, metrobüs) hizmetlerinden ücretsiz yararlanacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan imzası ile Resmi Gazete’de yayımlanan karar sağlık çalışanlarının ulaşım masrafını düşürücek.

Burulaş sağlık çalışanı kartı ne zamana kadar geçerli?

Toplantıda oy birliğiyle alınan kararla, Bursa’daki tüm sağlık çalışanları özel düzenlenmiş kartları ile toplu taşıma araçlarından 15 Kasım – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında ücretsiz olarak yararlanacak. Uygulama ilçeler arası taşımacılık yapan hatlar ve turizm hatlarında (F3, E-80) geçerli olmayacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *