Ankara Yüksek Hızlı Tren Garı Nerede?(Çözülmüş)

Ankara Yüksek Hızlı Tren Garı
Mimari tarz Modern mimari
Adres Eti Mahallesi, Celâl Bayar Bulvarı, 06930
Şehir Çankaya, Ankara
Ülke Türkiye

25

Ankara Yüksek Hızlı Tren garına nasıl gidilir?

Ankara Metrosu Ulus istasyonundan Tren Garı’na yürüyerek ulaşabilirsiniz. Sıhhiye Köprüsü üzerinden geçerek Ulus istikametine hareket eden Siteler, Doğantepe, Hüseyin Gazi, Karapürçek, vs. otobüs veya dolmuşları ile Ankara Garı’na ulaşabilirsiniz.

Ankara Yüksek Hızlı Tren nereden kalkıyor?

Ankara Hızlı Tren Garına nasıl gidilir? Ankara Yüksek Hızlı Tren Garı’na Ankaray Tandoğan İstasyonu, Ankara Metrosu Sıhhiye İstasyonu, Celal Bayar Bulvarı ve Hipodrom Caddesi güzergahını kullanan belediye otobüsleri, halk otobüsleri ve minibüs hatları ile ulaşmak mümkün.

Ankara Tren Garı hangi metro durağında?

ANKARA TREN GARINA ULAŞIM Ankara Metrosu Ulus istasyonundan Tren Garı ‘na yürüyerek ulaşabilirsiniz.

Ankara Garına metro ile nasıl gidilir?

Ankara Tren Garı Yol Tarifi Ankara metrosu Ulus istasyonundan Ankara Tren Garı’na yürüyerek ulaşabilirsiniz. Bu nedenle metroyu kullanarak Ulus istikametine giden ulaşım araçlarına binebilirsiniz. Ankara Tandoğan istasyonundan alt geçit yardımı ile yürüyerek Ankara Tren Garı’na ulaşabilirsiniz.

Ankara Hızlı Tren nereden kalkıyor?

Ankara Hızlı Tren Garına nasıl gidilir? Ankara Yüksek Hızlı Tren Garı’na Ankaray Tandoğan İstasyonu, Ankara Metrosu Sıhhiye İstasyonu, Celal Bayar Bulvarı ve Hipodrom Caddesi güzergahını kullanan belediye otobüsleri, halk otobüsleri ve minibüs hatları ile ulaşmak mümkün.

You might be interested:  Antalya Kaleiçinde Ne Yenir?(Soru)

Ankara İstanbul arası hızlı tren nereden kalkıyor?

İstanbul – Ankara Yüksek Hızlı treni, Ankara İstanbul ve İstanbul – Ankara arasında günde karşılıklı olarak 6 sefer yapmaktadır. İstanbul Pendik’ten kalkan tren sırasıyla Gebze, İzmit, Arifiye, Bilecik, Bozüyük, Eskişehir, Polatlı ve Sincan üzerinden Ankara ‘ya 4 saat 15 dakika içerisinde varmaktadır.

Ankara istanbul hızlı tren kaç TL?

Ankara – İstanbul (Kadıköy) arası 98.5 lira olan bilet fiyatı 118.5 lira olurken gidiş-dönüş ücreti ise 202 lira olarak belirlendi. 2

Ankara Konya hızlı tren bilet var mı?

Ankara Konya Yüksek Hızlı Tren Bileti Fiyatları: Ankara Konya YHT standart bilet temel ücreti 52,50 TL’dir. 5

Ankara Konya hızlı tren neden yok?

Ankara ve çevre illerde etkili olan aşırı yağış nedeniyle Ankara – Konya Yüksek Hızlı Tren ( YHT ) hattı kullanılamaz hale geldi. Hattaki menfezler taşıp, raylar sel suları altında kalırken, TCDD Ankara -İstanbul- Konya tren seferlerinin iptal edildiğini duyurdu.

Ankara Konya hızlı tren nereden geçiyor?

Ankara – Konya YHT hattının 5 istasyonu bulunmaktadır. Bunlar sırasıyla ( Ankara kalkışlı olarak) Ankara YHT Garı, Eryaman YHT Garı, Polatlı YHT Garı, Selçuklu YHT Garı ve Konya Garı’dır.

Ankara Otobüs Terminalinden tren garına nasıl gidilir?

Dolmuşlar ile YHT garına gidebilmek için, ‘gelen yolcu katı’nda şehirlerarası otobüslerden indikten sonra, bir üst kata çıkışta Ankaray Aşti İstasyonuna giden yola girin. Yolun sonundaki yürüyen merdivenler ile yukarıya çıkın. Hemen çıkışta bulunan duraktan geçen ‘Sıhhiye’ye giden yeni tren garı ‘ dolmuşlarına binin.

Ankara Tren Garı na hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Ankara Garı yakınından geçiyor: 268, 309, 352, 354-3, 394-3, 437, 487.

Ankara YHT Garı hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Ankara Yüksek Hızlı Tren Garı ( YHT – Ankara Gari ) yakınından geçiyor: 309, 334, 361, 398-3, 437, 442-3, 486, 487.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *