Antalya Havalimanına Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Şehir iç ulaşımda en sık kullanılan ulaşım aracı olan belediye otobüsleriyle Antalya Otogarı’ndan Antalya Havalimanı‘na gitmek oldukça kolay. Otogardan kalkan 600 numaralı belediye otobüsleriyle Antalya Havalimanı‘na gitmek ortalama 55 – 60 dakika sürüyor.

Antalya Havaş nereden kalkıyor?

HAVAŞ ( Havaş ) HAVAŞ otobüs hattının ilk durağı 10023 – Migros olup son durağı Antalya H.Limanı ✈️ ( Havaş ) durağıdır. HAVAŞ ( Antalya Havalimanı (Ayt) ✈), her gün çalışıyor.

Antalya Havalimanına hangi otobüs gider?

Antalya Havalimanı Ulaşım: Antalya Havalimanı ile Şehir merkezi arasında Antalya Büyükşehir Belediyesi 600 ve 800 ve 400 numaralı otobüsleri çalışmaktadır. 400, 600, 800 numaralı Otobüsler Antalya Havalimanı ile Şehir Merkezinin bir çok noktası arasında karşılıklı olarak çalışmaktadır.

Manavgat Havalimanı nasıl gidilir?

Manavgat ‘a Havayolu ile Ulaşım Antalya Havalimanı, ilçeye daha yakın olduğu için daha çok tercih edilmektedir. Havalimanına iniş yapıldıktan sonra servis araçları ile birlikte Antalya Otogarı’na gidilerek, buradan her saat başı hareket eden Manavgat minibüsleri ile bölgeye ulaşım sağlanmaktadır.

Antalya Havaalanından Muratpaşaya nasıl gidilir?

Antalya Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra bölgede bulunan servis araçları ile direkt olarak Muratpaşa ilçesine ulaşım sağlanabilmektedir. Bu servis ücretleri ise ortalama 15 – 20 TL aralığındadır. Bunun yanı sıra havalimanından araç kiralayarak veya taksi kullanarak da bölgeye ulaşım sağlanabilmektedir.

You might be interested:  Mall Of Istanbul Nerede?(Soru)

Antalya otobüs terminalinden havaalanına nasıl gidilir?

Şehir iç ulaşımda en sık kullanılan ulaşım aracı olan belediye otobüsleriyle Antalya Otogarı’ndan Antalya Havalimanı’na gitmek oldukça kolay. Otogardan kalkan 600 numaralı belediye otobüsleriyle Antalya Havalimanı’na gitmek ortalama 55 – 60 dakika sürüyor.

Havaş arabaları nereden kalkıyor?

Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır. Otobüsler, Taksimden Taksim Divan oteli karşısında, Abdulhakhamit caddesinde Point Otel önünden, Kadıköy’den de rıhtım İETT durakları önünden hareket etmektedirler.

Antray saat kaça kadar?

T1A tramvay hattı (Fatih), 15209 – Dış Hatlar 1-Antalya H.Limanı ✈ durağından başlayıp 15161 – Fatih durağına gidene kadar 25 duraktan geçiyor. T1A tramvay hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 06:23’da çalışmaya başlıyor ve 23:53’da bitiyor. Bu haftaki çalışma günleri: her gün.

Antalya 800 otobüs nerede?

800 numaralı Otobüs Havalimanı – Lara – Sampi Kavşağı – Burhanettin Onat Caddesi arasında çalışmaktadır. Sarısu Konyaaltı bölgesi, Çallı kavşağı, kepez Belediyesi Hal kavşağı Havalimanıı arasında artık 400 numaralı Havalimanı otobüsü çalışmaktadır.

Antalya Kepez den havaalanına nasıl gidilir?

Antalya Havalimanı İç Hatlar Otobüs Durağı Numarası: 11525 ‘dir. 400 Numaralı Otobüs ile Kepez Belediyesinden, Çallı’ den, Akdeniz Üniversitesinden, 5M Migros Alışveriş Merkezinden İl sağlık Müdürlüğünden (Eski İl sağlık Müdürlüğü Binası), Sarısu – Konyaaltı Bölgesinden Antalya Havalimanına Gidebilirsiniz.

Ankara Manavgat hangi yoldan gidilir?

Ankara ‘nın merkezinden yola çıkan yolcuların Gölbaşı ilçesi üzerinden ilerlemesi gerekir. Gölbaşı’nı geçtikten sonra Konya yolu takip edilerek ve Manavgat tabelalarına bakılarak kolaylıkla ulaşım sağlanır.

Kemerden Antalya otogara nasıl gidilir?

Antalya Havalimanı’ndan tramvay, HAVAŞ servisi ya da belediye otobüsü ile Antalya Otogarı ‘na ulaştıktan sonra otogardan her 30 dakikada bir hareket eden Kemer dolmuşlarıyla Kemer ‘e gidebilirsiniz. Antalya Otogar ‘dan Kemer ‘e ulaşım 45 dakika sürüyor.

You might be interested:  Marmaris Söğüt Denizi Nasıl?(Çözülmüş)

Antalyaya gitmenin en iyi yolu nedir?

Antalya ‘ya uçak yolculuğu yaparak kısa sürede varabilirsiniz. Çok sayıda havayolu şirketinin Antalya ‘ya direkt uçak seferleri mevcuttur. Ayrıca şehirlerarası otobüs terminallerinden hemen hemen her saat seferler düzenlenmektedir. Antalya ‘ya gitmenin bir diğer yolu da deniz otobüsleridir.

Antalya merkez ile havaalanı arası kaç km?

Öncelikle Antalya Havalimanı ‘nın nerede olduğuna bir bakalım; Antalya Havalimanı ( Antalya International Airport – AYT ) şehir merkezinin 13 km doğusundadır. D-400 karayolu ile şehir merkezine bağlanmaktadır. Antalya – Alanya Karayolunun üzerindedir.

Antalya Havalimanı Konyaaltı nasıl gidilir?

Antalya Havalimanı ‘ndan ister ücretli Havaş servisi, isterseniz 600 numaralı otobüs hattı ile Konyaaltı ‘na geçebilirsiniz. Yada KL08 ya da TK3 numaralı otobüs hatlarını kullanabilirsiniz.

Antalya Havaalanından merkeze nasil gidilir?

Havalimanı/Şehir Merkezi Havaş ile Ulaşım Havaş servis otobüsleri, Antalya Havalimanı ile şehir merkezi arasında ulaşım hizmeti vermektedir. Otobüsler her saat 04.00 – 22.00 saatleri arasında ve gece 1.30’da çalışmaktadır. Yolculuk yaklaşık 35 dakika sürüyor ve bilet fiyatı 13 TL’dir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *