Antalya Kaş Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

Antalya otogardan kalkan Kaş otobüsleriyle ilçeye gidilebilir. Antalya Kaş otobüs bileti ise Batı Antalya firmasında 28 TL. Batı Antalya telefon (0242) 3314081. Batı Antalya Kaş otogar telefon (242) 8363677.

Kaşa uçakla nasıl gidilir?

Havayolu ile gelmek için ise Kaş ‘a 150 km. mesafedeki Dalaman Havalimanı’na bilet almanızı tavsiye ederiz. Antalya Havalimanı’na göre Dalaman Havalimanı çok daha yakın. Dalaman Havalimanı’ndan servisler ile Fethiye’ye, Fethiye’den ise sürekli olan minibüs seferleri ile Kaş ‘a geçebilirsiniz.

Antalya Kaş a uçakla nasıl gidilir?

Kaş’a Havayolu ile Ulaşım Kaş’a olan yakınlığı sebebiyle daha çok Dalaman Havalimanı kullanılmaktadır. Dalaman Havalimanı’nın Kaş’a olan uzaklığı ise yaklaşık olarak 150 kilometredir. Havalimanına iniş yaptıktan sonra bölgedeki servis araçları ile Fethiye ilçe merkezine gidilip, buradan Kaş otobüslerine binilmelidir.

Antalya Kaş arası otobüsle kaç saat?

Antalya – Kaş arası otobüs yolculuğu ortalama 1s sürmektedir.

Istanbul Kaş yolu nasıl gidilir?

İstanbul ‘dan Kaş ‘a Ulaşım İstanbul ‘un Kaş ‘a yaklaşık uzaklığı 809 kilometredir. Hem Anadolu Yakası’ndan hem de Avrupa Yakası’ndan doğrudan otobüs seferleri düzenlenmektedir. Yolculuk yaklaşık olarak 11 – 13 saat arasında değişiklik göstermektedir. Ayrıca gün içerisinde oldukça sık sefer mevcuttur.

You might be interested:  Ankara Aile Mahkemesi Nerede?(En iyi çözüm)

Istanbuldan kaşa uçakla nasıl gidilir?

İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen havalimanlarından yaklaşık 1.30 saat süren direkt uçuşlarla Dalaman Havalimanına uçabilirsiniz. Dalaman Havalimanından Kaş ‘a ulaşım: Kaş -Dalaman arası 168 km. Dalaman Havalimanı’ndan kiralık araç veya özel transferle 2 saat 40 içinde Kaş ‘a ulaşılabilir.

Kaşa gitmek için hangi havaalanı?

Antalya Havalimanı Kaş ‘a 220 km uzaklıktayken Dalaman Havalimanı 150 km mesafede yer alıyor. Bu nedenle her iki havalimanını da Kaş ‘a ulaşmak için kullanabilirsiniz. Ancak Dalaman üzerinden Kaş ‘a ulaşmanız çok daha kolay olacaktır.

Antalya Havalimanı Kemer arası kaç km?

Kemer ‘e gelmek isteyen pek çok turist havayolu ulaşımını tercih etmektedir. Antalya havalimanı Kemer arası mesafe 58 kilometre ve yolculuk süresi 54 dakika sürmektedir.

Antalya Kaş arası sahilden kaç km?

Yol Kaç Saat Sürer? En kısa yol olan sahil şeridinden Antalya Kaş arası 189 km ‘dir.

Dalaman Havalimanı kaş nasıl gidilir?

Dalaman Havalimanı ile Kaş arasında direkt otobüs seferleri yoktur. Kaş ‘a gelmenin en ucuz yolu, Dalaman Havalimanından Havaş’a binip Fethiye otogara gelmenizdir. Fethiye Otogardan Batı Antalya Seyahat Otobüslerine binmeniz gerekiyor.

Antalya Kaş arası otobüs kaç TL?

Antalya Kaş otobüs bileti ne kadar? En ucuz bilet fiyatı 30 TL ‘dir.

Istanbul kaş arası otobüsle kaç saat?

İstanbul Kaş otobüs seyahati ile ilgili bilgiler İstanbul Kaş arasındaki en kısa otobüs seferi 15 saat 15 dakika sürmektedir.

Istanbul Fethiye en kısa nasıl gidilir?

Havalimanından araç kiralama ya da özel transfer seçeneklerini kullanarak Fethiye ‘ ye kısa sürede gidebilirsiniz. Toplu taşıma seçeneği ile Fethiye ‘ ye ulaşmak için Antalya Havalimanı’ndan belediye otobüsü, HAVAŞ ya da tramvayla Antalya Otogarı’na geçip otogardan Fethiye otobüsünü kullanabilirsiniz.

You might be interested:  Istanbul Havalimanı'ndan Ilk Yurtdışı Uçuş Nereye Yapıldı?(Soru)

Istanbul kaş kaç saat sürüyor?

ARABAYLA. İstanbul – Kaş arası 860 kilometre ve kendi aracınızla gidecekseniz yolculuk 11-12 saat sürüyor.

Antalya Kaş otobüsleri nereden kalkıyor?

ANTALYA – KAŞ (Batı Antalya Tur) ANTALYA – KAŞ otobüs hattının ilk durağı İlçeler Terminali olup son durağı Kaş Otogar durağıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *