Antalya Lara Nereye Bağlı?(Çözünme)

AntalyaLara 36.855209 enlem ve 30.860081 boylamda yer almaktadır. Muratpaşa ilçesine bağlıdır. AntalyaLara haritası Antalya ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

Lara Antalya’nın hangi ilçesinde?

Lara Plajı, Konyaaltı Sahili ile birlikte Antalya ‘ nın en önemli iki plajından biridir. Şehrin güneydoğusunda Türkiye’ nin en uzun kumsalı ve hızla gelişen bir turizm bölgesidir. Muratpaşa ilçe sınırları içindedir.

Lara hangi mahalleye bağlı?

Lara Antalya ilinde yer almakta olup, Lara Muratpaşa ilçesine bağlıdır. Lara haritası konumu ise 36° 51′ 6.2172” Kuzey ve 30° 44′ 58.9992” Doğu gps koordinatlarıdır. Lara bağlı olduğu Muratpaşa ilçe merkezine 4 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Antalya Lara Plajı hangi semtte?

Muratpaşa ilçesine bağlıdır. Lara Halk Plajı haritası Antalya ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

Antalya Kundu nereye bağlı?

Kundu, Antalya ilinin Aksu ilçesine bağlı bir mahalledir.

Lara Antalya Manavgat arası kaç km?

Antalya otogarından Manavgat ‘a giden minibüsler ile ilçeye ulaşabilirsiniz. Yaklaşık 1 saat uzaklıkta olan ilçeye giden farklı araçlar hizmet veriyor.

Antalya Lara Kundu denizi nasıl?

Lara Plajı’nın denizi oldukça berrak ve sakindir. Denizin suyu ise soğuktan ziyade daha ılıktır. Lara Plajının denizi ise yosunludur. Bunun yanı sıra pürüzsüz bir kuma sahip olan Lara Plajı yerli ve yabancı turistlerin en çok tercih ettikleri plajlar arasında yer alıyor.

You might be interested:  Ankara Havaalani Nasil Gidilir?(Doğru cevap)

Lara Antalya Havalimanı arası kaç km?

Antalya Havalimanı Lara arası kaç km; 18 kilometredir. Bu kadar yakın mesafede olan yer için rahat ulaşımı uygun fiyata elde etmeniz DT transfer sayesinde kolaylıkla elde edilir.

Antalya merkez ilçeleri nelerdir?

Merkez ilçeler:

  • Aksu.
  • Döşemealtı
  • Kepez.
  • Konyaaltı
  • Muratpaşa.

Antalya Lara Plajı’na hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Lara Plajı yakınından geçiyor: GCK60, GCK76A, KL08, LF09, LF10, TC93, VL13, VL13A.

Lara Karpuzkaldıran Plajı nasıl gidilir?

Antalya Otogarından 94 Numaralı Otobüs ve kalkan servisler ile Lara Plajlar bölgesine ulaşabilirsiniz. Konyaaltı’ndan Kalkan LF10-LF9 Otobüslerine binerek direkt olarak plaja ulaşabilirsiniz. Plaj Antalya otogarına ise 23 kilometre mesafededir.

Antalya Lara nasıl bir yer?

Şehir Hakkında; Antalya ‘nın en güzel ve hızla gelişmekte olan bölgesi Lara, hem plajı hem de muhteşem doğasıyla fazla ilgi görmektedir. Şehir merkezine oldukça yakın bir konumda yer alması ve bölgede konaklama seçeneklerinin çok fazla olması da, etkileyici bir özelliğidir.

Antalya Kundu nedir?

istanbul’un tümünde bulunan kadar beş yıldızlı otel barındıran antalya köyü. hali vakti yerinde orta yaşlı erkeklerin iş gezisi bahanesiyle tatlı kaçamaklarını gerçekleştirebilecekleri bir köydür. bol miktarda slav barındırır. babamın doğduğu yer olup olup gayet antalyalı bir köydür.

Antalya Kundu Belek arası kaç km?

Kundu Belek Arası kaç km; Belek Kundu arası 20 km ve 20-25 dakika sürmektedir. Antalya Belek arası dolmuş; Belek Antalya arası dolmuş maalesef bulunmamaktadır. Antalya Havalimanı Belek Belediye Otobüs Saatleri; Maalesef Belek Antalya arası belediye otobüs seferleri yoktur.

Antalya Aksu Kaç köy var?

Toplam 12 köy bulunmaktadır. Aksu Köyleri haritası için köy isimlerine tıklayınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *