Antalya Sarısu Kadınlar Plajı Ne Zaman Açılıyor 2021?(Mükemmel cevap)

Antalya Büyükşehir Belediyesi normalleşme planı çerçevesinde sosyal tesislerini etap etap açmaya devam ediyor. 16 Haziran’da Tünektepe Teleferik Tesisleri ve 19 Haziran’da Sarısu Kadınlar Plajı hizmete giriyor.

Sarısu Plajı açık mı?

Deniz, plaj seven hanımlar için antalya’da gidilecek akdeniz’de bulunan güzide plajlarımızdan olan sarısu kadınlar plajı, Yaz sezonunda Haftanın tüm günleri akşam 7’ye kadar kadınlara özel olan bir plajdır.

Antalya Sarısu Kadınlar Plajı saat kaçta açılıyor?

Sarısu Kadınlar Plajı 08.00-19.00 saatleri arasında kadınlara hizmet verecek. 19.00’dan sonra ise karma olarak hizmet sunacak. Öte yandan Büyükşehir Belediyesi ANET Tophane Çay Bahçesi de 10 Haziran Perşembe (bugün) itibariyle kapılarını misafirlerine açtı.

Sarısu Kadınlar Plajı Ne Zaman Açılıyor 2021?

Antalya Sarısu ‘daki Kadınlar Plajı 14 Haziran’da açılacak!

Antalya kadınlar plajı ne zaman açılacak?

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Sarısu’da yaptığı ‘ Kadınlar Plajı ‘ bugün saat 11.00’de törenle hizmete giriyor. Plaj, 08.00- 19.00 saatleri arası kadınlara özel hizmet verecek.

Sarisu açık mı?

Haftanın her günü sabah 08:00 akşam 24:00 arası hizmet vermektedir.

Sarısu saat kaça kadar açık?

Sarısu Mesire Alanı, Pazar hariç haftanın 6 günü sabah 08.00 ile akşam 20.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Sarısu Kadınlar Plajı paralı mı?

Sarısu Kadınlar Plajı Giriş Ücreti 2021 Plaj Alanına Giriş ÜCRETSİZDİR. Aracı ile Gelecekler için 2021 yılı itibari ile 10 TL’lik bir otopark ücreti alınmaktadır.

You might be interested:  Ankara Botanik Parkı Nerede?(Çözüm bulundu)

Antalya Sarısu Kadınlar plajına hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Sarısu Halk Plajı yakınından geçiyor: KL08, UC32, VS18.

Kadınlar Plajı kaça kadar açık?

Gündüz 08.00 ile 19.00 saatleri arası kadınlara özel hizmet vermektedir.

Muğla kadınlar plajı var mi?

Zehra Kuleli Beach; Fethiye’nin en güzel koylarından birinde konumlanmış olup çam ormanlarının arasında olması sebebi ile etraf dan görünme ihtimali yoktur, koyumuz tamamen kum plaj ve sığ bir denizdir.; Muhafazakar ve İslami hassasiyetinize uygun helal konsept Beach ‘de, Baylara, Bayanlara ve Ailelerinize özel olarak

Alanya Kadınlar Plajı açık mı?

Plaja, sabah 08.00 ile akşam 20.00 arasında ücretsiz olarak hizmet veriyor. Aysultan Kadınlar Plajı İlk servis sabah saat 07.00’de Alanya otogarından hareket ederek 25 metrelik yol, çevreyolu, Tosmur ve Kestel’den geçip, Mahmutlar Barbaros Caddesi üzerinden geçerek devam edecektir.

Inciraltı plajı açık mı?

1 Derece doğal sit alanı olan plaj tamamen kayalıklardan oluşuyor. Deniz kıyısına yapılan ahşap platformlar ve merdivenler ile size yaz tatilinde farklı bir keyif yaşatan İnciraltı Falez Halk Plajı manzarası ile ayrı bir güzellikte. Saat 08:00 ile 20:00 arası hizmet veriliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *