Antalya Ters Ev Nerede?(Soru)

Antalya ters ev giriş ücreti ne kadar?

ANTALYA Kundu’da Türkiye’nin ilk, dünyanın 13’üncü ters evi ziyaretçi akınına uğruyor. 1’i Rus 3 girişimcinin açtığı ters ev, 15 lira ücretle ziyaret ediliyor.

Antalya ters ev giriş ücreti nerede?

Ters Ev Antalya Aksu ilçesine bağlı Kardeş Kentler Caddesi’nde bulunan Ters Ev, akşam 20.00’a kadar açık oluyor. Giriş ücreti ise sadece 15 TL. Haftanın 7 günü açık oluyor.

Ters ev kaç lira?

Yılın 12 ayı, haftanın yedi günü 09.00 ile 20.00 saatleri arasında ziyarete açık olan ters ev giriş ücreti ise 15 TL.

Ters eve nasıl gidebiliriz?

Havaalanı’ndan 800 numaralı otobüse binerek Lara’dan TL94, KL08, LF09, LF10, TC93, LC07, VL13, VL13A, VML54 numaralı otobüslerden birine binerek Güzeloba durağında indiğinizde Ters Ev ‘e ulaşabilirsiniz.

Ankara ters ev giriş ücreti ne kadar?

Yeme – İçme alanlarında Nakit yada Kredi kartı geçerlidir. Tepetaklak Ev Giriş Ücreti Kişi Başı Tam….20 TL. 0/6 yaş çocuklar için ücretsiz. Ayrıca Zipline 15 TL, At ve Eşek turu 30 TL, Çarpışan Araba 10 TL, Salıncak 10 TL, Tren ile Tren Köy turu ise 10 TL olarak ücretleri bulunmaktadır.

You might be interested:  Istanbul Elazığ Otobüs Bileti Ne Kadar?(EN iyi 5 ipucu)

Ters ev hangi illerde var?

Türkiye’de birçok ilde ters ev diğer adıyla ters villa var. Bunlarda birkaçı Ankara ters ev, İstanbul ters ev, Antalya Ters ev, Bursa Ters ev, İzmit Ters ev, İzmir Ters ev, Adana Ters ev, Ordu Ters ev, Safranbolu Ters ev, Kocaeli Ters ev, Malatya Ters ev, Kayseri Ters ev, Mersin Ters ev şeklinde devam ediyor.

Ters ev kaça kadar açık?

Ters Ev Aksiyon Parkı Ziyaret Saatleri Ters Ev Aksiyon Parkı, Haftanın yedi günü 09.00- 20.00 saatleri arasında ziyarete açıktır.

Bursa ters ev nerede?

Bursa ‘nın Osmangazi ilçesinde yer alan Kültürpark içerisinde ziyaretçilerini ağırlayan Bursa ‘nın ilk ve tek ters evi Bursalıların büyük beğenisini kazandı.

Ters evler nerede var?

Kayseri’de Oymaağaç mevkisindeki bir alışveriş merkezinin yanına yapılan ” ters ev “, kısa süre önce ziyarete açıldı. Temelindeki eğimli açı nedeniyle içine girildiği an baş dönmesi hissi veren ters eve ziyaretçiler ilgi gösteriyor.

Ters ev hangi Avm’de?

Kentpark AVM Ters Ev, Ankara ilinin Çankaya ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır.

Kaç tane ters ev var?

dünyada kaç tane ters ev var Haberi Mimari açıdan marjinal olarak adlandırılan ters evden Türkiye’de 1 tane, dünyada ise 13 tane bulunuyor.

Ters ev nedir?

Farklı konseptiyle dikkat çeken ters ev, içerisinde bir aile yaşıyormuş hissi veriyor.Gerek nesnelerin tasarımı gerekse evin durumu bir yaşanmışlığı anlatıyor. Her kitleye hitap eden farklı köşeleri ile ön plana çıkan ters ev içinde mutfak, oturma odası, çocuk oyun odası, banyo ve yatak odası gibi alanlar bulunuyor.

Ters ev istanbul ne kadar?

Ziyaret saatleri: Pazartesi hariç her gün açık. Hafta içi ve hafta sonları saat 10’da başlayan ziyaretler, 20.30′ denk sürüyor. Giriş ücreti: Tam bilet, 25 liradır.

You might be interested:  Zeytinburnu Ndan Istanbul Havalimanına Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Ters ev istanbul’da nerede?

Tepetaklak Ev İstanbul ilinin Sultanbeyli ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Sultanbeyli ilçesinde bulunan Atlaspark Alışveriş Merkezinin açık otoparkında kurulmuştur.

Ankara neşeli köy giriş ücreti ne kadar?

Saat 10.00 ila 19.00 arası ziyarete açık olan Neşeli Köy ‘ e giriş ücreti bulunmuyor. Burada çocuklarınıza yaptırabileceğiniz zipline, at ve eşek turu, tren vasıtasıyla köy turu uygun fiyatlı aktivitelerden.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *