Be Premium Bodrum Sahibi Kim?(Mükemmel cevap)

Bazı şirketlerine el koyuldu. İddiaların odağındaki Paramount Otel ise, “Duja Otel” grubuna dahil oldu ve ismi Be Premium olarak değiştirildi. Otelin yeni sahibi ise, Şaban Kayıkçı isimli bir işadamı…

Paramount Bodrum kimin?

Hollywood yıldızı Nicole Kidman’ın Bodrum ‘daki The Bodrum By Paramount Hotel’i Turan Avcı 80 milyon dolara satın aldı.

Vogue Bodrum sahibi kim?

Torba’da 5 yıldızlı, delüks, 1400 yataklı Vogue Otel’in mülk sahibi ve işletmecisi Turan Avcı, geçen perşembe günü gerçekleştirilen resmi satışta 80 milyon dolara tesisi satın aldı.

Jumeirah Bodrum sahibi kim?

Muğla Bodrum ‘da Dubai Emiri Şeyh Muhammed Bin Raşid El Maktum’un başkanı olduğu ve dünyanın en lüks otel zincirlerinden olan Jumeirah Group, Torba’da Jumeirah Bodrum Palace adlı lüks otelin kapılarını turizme açtı.

Be Premium Bodrum kaç odalı?

Bu otel 311 odalıdır.

Paramount Hotel kime satıldı?

NİCOLE KİDMAN’LI AÇILIŞ Uras’ın oteli işletmeciye devretmesiyle Jumeriah ve The Bodrum By Paramount Hotel olarak yoluna devam eden tesis, 2017’de Vogue Otel’in sahibi turizmci Turan Avcı tarafından satın alındı.

DUJA Bodrum sahibi kim?

Yeni patron Şaban Kayıkçı ise otelin adını Duja olarak değiştirmişti. Korkmaz’ın sahibi olduğu ve iddialarla Türkiye’nin gündemine oturan her iki otelin de yeni şimdiki sahibi Şaban Kayıkçı oldu. Diyarbakırlı Şaban Kayıkçı’nın, deniz taşımacılığı, gayrimenkul geliştirme ve petrokimya alanlarında faaliyetleri bulunuyor.

You might be interested:  Ankara Beytepe Nasıl Gidilir?

Bodrum Savoy Hotel kimin?

İş adamı Atilla Uras tarafından yapılan ve sırasıyla Savoy, Golden Savoy, Jumeirah ve The Bodrum By Paramount Hotel isimlerini alan Bodrum -Torba’daki ünlü tesis, şimdi de Vogue otellerinin sahibi Turan Avcı’ya satıldı.

Turan Avcı Vogue kimdir?

Turizmci Tamince ile aynı köyden olan 32 yaşındaki Turan Avcı, Antalya’nın en lüks otel yatırımlarından birini kriz ortamında hayata geçirdi. 70 milyon dolarlık yatırımla yapılan Vogue Avantgarde Hotel ile turizm sektörüne giriş yapan Avcı, aslında 1997 yılından beri Rusya ve Doğu Bloku ülkelerinde inşaat ve alışveriş

Oba Hotel Bodrum kimin?

The Oba Hotel sahibi Erol Azat Bodrum ‘da farklı bir konseptle hizmet vermeye başladıklarını ifade ederek şu sözlere yer verdi “Ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Bodrum ‘da kadınlara özel bir plajın olmadığını ifade ederek “Şimdi Bodrum zamanı” sloganıyla yola çıktığımız projeyle kadınlara özel

Paramount Hotel Dubai kimin?

JUMEIRAH GİDİYOR Milliyet’ten Duygu Erdoğan’ın haberine göre, Paramount Hotels & Resorts markasıyla Bodrum’da otel işletecek olan grup, bu yatırımı Dubaili Jumeirah Group’dan devraldı.

Paramount Hotel kaç odalı?

Bu otel 146 odalıdır.

DUJA Premium Bodrum ne zaman açıldı?

Duja Premium Bodrum ismiyle 2021 yaz sezonunda misafirlerine kapılarını açacak olan yeni tesis Türkiye’nin en pahalı odasını satışa sunmaya hazırlanıyor.

Paramount otel kaç para?

OTELİN 8 GECELİĞİ 894 BİN TL Bu odanın 8 gecesinin ücreti 29 bin 872 TL yapıyor. Otelin Grand Villa diye adlandırılan en lüks odasının geceliği ise 106 bin 223 TL görünüyor. Sekiz günlük tatil 849 bin 784 TL ‘ye mal oluyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *