Bit Pazarı Nerede Istanbul?(Mükemmel cevap)

Topkapı Bit Pazarı hangi gün?

Bin yıllık Topkapı bitpazarının devamı niteliğindeki bu pazar, Eminönü ve Balat arasında yer alan tarihi Küçükpazar’da, her Cumartesi kuruluyor.

Tuzlada Bit Pazarı hangi gün?

HER CUMARTESİ VE PAZAR HİZMET VERMEKTEYİZ.

Kadıköy antika pazarı hangi gün?

Tarihi Salı Pazarı içerisinde Pazar günleri kurulan pazarımızı 08:00 – 17:00 arası ziyaret edebilirsiniz. Pazarda çok uygun fiyata koleksiyonunuz varsa onu tamamlayacak bir obje satın alabilirsiniz.

Dolapdere Bit Pazarı ne zaman?

Anadolu yakasının simgesi olan bu bit pazarı Salı ve Cuma olmak üzere iki gün kuruluyor. Özellikle cuma günleri antika ve ikinci el eşya satımı oldukça yaygın. Çataldan kaleme, tepsiden kitaba birçok ürünü barındıran bu bit pazarı, antika koleksiyonunu genişletmek için önemli bir fırsat olacaktır.

Ambarlı bit pazarı hangi gün?

Bit Pazarı – Her Pazar günü Avcılar Ambarlı pazarındayız | Facebook.

Esenyurt Bit pazarı hangi gün?

Esenyurt – ardicli kapali semt pazarinda cumartesi gunleri tam gün açıktır.

Tuzla bit pazarı hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Tuzla Bit Pazarı yakınından geçiyor: 130Ş, 133Ş, 500T.

Tepeören Bit Pazarı bugün açık mı?

03:00 – 18:00PAZARIMIZ FAALİYETİNE DEVAM ETMEKTEDİR..

You might be interested:  Ankara Next Level Nerede?(Soru)

Kadıköy antika pazarında neler var?

Yüzlerce tezgahın açıldığı bu pazarda her türlü antika eşyayı bulmak mümkün. Avizelerden porselen tabaklara, fotoğraf makinelerinden vazolara, gümüşlüklerden haritalara, madeni paralardan kartpostallara, daktilolardan takılara

Kadıköy Cuma pazarında neler var?

Ucuzluğun adresi olan Kadıköy Cuma pazarı, İstanbul’da sosyete pazarları arasında en çok tercih edilen alışveriş noktalarından sadece bir tanesidir. Kadıköy Cuma pazarında sebze ve meyvenin yanı sıra; perde, halı, kıyafet, çanta ve hatta kumaş bile satılmaktadır.

Antika pazarı ne zaman?

İhsaniye Kapalı Pazaryeri’nde açılan ve Bursa’nın yanı sıra 10 ilden 200’den fazla esnafın binlerce ürününü sergilediği Bursa Antikacılar ve Antika Sevenler Derneği, Sivilay ve Nilüfer Belediyesi iş birliğiyle, her ayın 3. pazar günü antika meraklılarını İhsaniye Kapalı Pazaryeri’ne bekliyor.

Maltepe bit pazarı ne zaman kuruluyor?

çarşamba ve perşembe günleri aynı yerinde (eski maltepe lunaparkı) açık olan pazar.. bulunduğu kapalı alan eskiden küçük lunapark oyuncakları ve old school atarilerle dolu bir oyun alanıydı..

Ortaköy sosyete pazarı ne zaman?

Cumartesi ve Perşembe günleri, Sabah: 8:00 – Akşam: 19:30 arası hizmet vermektedir.

Feriköy Bit pazarı ne zaman kuruluyor?

Feriköy Kapalı Pazarımızda Cuma günleri kurulan İkinci El ve Tekstil Pazarı; Cumartesi günü kurulan Organik Pazar ve Pazar günü kurulan Antika Pazarımız bu haftadan itibaren yeniden faaliyet göstermeye başlayacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *