Bodrum A Nasıl Gidilir?(Çözülmüş)

Bodrum‘a ulaşım için en pratik ve kolay yol olan uçak ile ulaşım için özellikle İstanbul, İzmir ve Ankara’dan tüm büyük hava yolu şirketleri ve özel hava yolları Bodrum‘a sayısız seferler düzenlemekte. Bodrum Havalimanı’ndan Bodrum merkezine Havaş Otobüsleri ile transfer mümkün.

Istanbul Bodrum araba ile nasıl gidilir?

İstanbul ‘dan Bodrum ‘a kara yoluyla ulaşım Bodrum ‘a İstanbul ‘dan geliyorsanız, Yenikapı’dan hızlı feribot ile Bandırma’ya geçebilir, buradan da sırasıyla Balıkesir, Manisa, İzmir, Söke, Milas üzerinden Bodrum ‘a ulaşabilirsiniz. Ankara’dan ise, Afyon, Denizli, Aydın üzerinden Bodrum ‘a ulaşım mümkün.

Bodrum Ankara hangi yoldan gidilir?

Ankara ‘dan yola çıktıysanız 701 km sonra Bodrum merkeze ulaşılacaktır. Güzergâh olarak iki seçenek mevcut kestirme olan ilk yolda sırası ile Bolvadin, Dinar ve Nazilli yolunu takip ederek gidilir bu yol ortalama 8 saat sürmektedir. Diğer seçenek olan Afyon, Uşak, Turgutlu ve Söke üzerinden de gidilmektedir.

Istanbuldan bodruma uçakla nasıl gidilir?

Bodrum ‘a ulaşım kesinlikle zor değildir. İstanbul’dan Bodrum ‘a gitmek için Sabiha Gökçen Havaalanı’nı ve Atatürk Havalimanı’nı tercih edebilirsiniz. İstanbul – Bodrum seferleri için Pegasus Havayolları, Onur Air, Atlas Jet Havayolları, Sun Express ve Türk Hava Yolları, uçuş düzenlenmektedir.

Bodrum Turgutreisten hava alanına nasıl gidilir?

BODRUM -MİLAS HAVALİMANI’NDAN TURGUTREİS ‘E TRANSFER İLE NASIL GİDİLİR? Bodrum Havaalanı- Turgutreis transfer fiyatları seçeceğiniz araca göre 60TL ile 150TL arasında değişmektedir. Ulaşımınızı minibüs ile sağlamak istediğinizde ise HAVAŞ servisi ile otogara gelip buradan Turgutreis minibüslerine binebilirsiniz.

You might be interested:  Istanbul Dudullu Hangi Ilçeye Bağlı?(Çözüm bulundu)

Istanbul Bodrum araba ile kaç TL?

İSTANBUL ile BODRUM arası mesafenin benzinli bir araçla maliyeti ortalama 389,34 TL olacaktır.

Istanbul Bodrum kaç km yeni yol?

Esenler, İstanbul ile Bodrum, Muğla arası 716 Km. Bu mesafe arabayla yaklaşık olarak 8 saat 29 dakika sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 468 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 7 dakika sürede tamamlayabilirsiniz.

Ankara Bodrum kaç saat sürüyor?

Ankara – Bodrum arası otobüs yolculuğu ortalama 10sa 17dk sürmektedir.

Bodrum hangi illere yakın?

Bodrum, il merkezi Muğla’ya 111 km, İzmir’e 242 km, Marmaris’e 165 km ve Fethiye’ye 234 km uzaklıktadır.

Muğlaya giderken nerelerden geçilir?

Ortalama 210 kilometre mesafede yer alan Muğla ‘ya E87 otobanı kullanılarak en kısa şekilde ulaşım sağlanabilir. Sırasıyla Menderes, Torbalı, Aydın üzerinden devam edip Yatağan, Bayır ardından Muğla ‘ya ulaşım sağlanabilir. Bu yolculuk yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir.

Bodruma hangi havaalanı yakın?

Bodrum ‘a en yakın havalimanı Uluslararası Bodrum Milas Havalimanı (BJV) (Telefon: 0 252 523 01 01) olup Bodrum merkezine yaklaşık 36 km. mesafededir.

Bodrum Dalaman Havaalanı arası kaç km?

Dalaman ve Bodrum arası yaklaşık olarak 195 kilometredir.

Turgutreisten Bodrum merkeze nasıl gidilir?

Arabayla Turgutreis’e ulaşım için öncelikle Bodrum ilçe merkezine gelmek gerekiyor. Bodrum ilçe merkezinden Turgutreis tabelalarını takip edip, batı yönünde 18 km ilerlediğinizde Turgutreis’e ulaşıyorsunuz. Yaz aylarında Bodrum – Turgutreis arasında 24 saat dolmuş seferleri yapılıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *