Bodrum Pazarları Hangi Gün?(EN iyi 5 ipucu)

Bodrum’da pazar hangi gun?

Fatih Bozoğlu – Bodrum Gündem Buna göre Bodrum merkezinde Salı günleri giyim pazarı ve Cuma günleri de sebze-meyve pazarı açık olacak. Cumartesi günleri kurulan Turgutreis Pazarı Pazartesi, Pazar günü kurulan Mumcular Pazarı da yine Pazartesi kurulacak.

Yalıkavak pazarı ne zaman?

Yaklaşık 50 yıldır her Perşembe günü kurulan Yalıkavak Pazarı, Bodrum Yarımadası üzerindeki en kapsamlı ve turist çeken pazarlardan biri.

Turgutreis pazar hangi gün?

Turgutreis Pazarı her cumartesi kurulmaktadır.

Muğla Milas pazarı hangi gün?

Pazar, pazartesi gününden kuruluyor salı akşamına kadar devam ediyor. Pazartesi günleri pazar biraz pahalı salı günü akşama doğru biraz daha fiyatları düşüyor.

Muğla pazarı ne zaman?

Muğla Pazarı, Muğla pazarı, Ege bölgesinin hem konum hem de bolluk açısından en güzel pazarlarından biridir. Menteşe’de her perşembe çevre mahallelerden gelen köylülerin getirdiği taze sebze ve meyveler, yöreye özgü ürünlerin alışverişinin yapıldığı yerdir.

Bodrum Dereköy pazarı hangi gün?

Haftanın her günü açık mı? Pazar günü hizmet vermektedir.

Gölköy pazarı nerede?

Gölköy Pazarı, pazarlar ve çarşılar, Atatürk Cad., Bodrum, Muğla, Türkiye – Yandex Haritalar.

Bodrum giyim pazarı nerede kuruluyor?

Bodrum Tekstil Pazarı, Bodrum ‘un en ilgi gören, en cıvıl cıvıl pazarı. Yaz boyunca yerli ve özellikle de yabancı turistlerin akınına uğrayan pazar, her salı günü belediye otogarının arkasına kuruluyor.

Kuşadası Davutlar pazarı hangi gün?

Cuma günleri ilçemizde kurulan Kapalı Pazaryeri 15.05.2020 tarihinden itibaren gününde gıda pazarı olarak yerinde kurulacaktır. Pazar günleri İlçemiz Davutlar Mahallesinde kurulan Kapalı Pazaryeri 17.05.2020 tarihinden itibaren gününde Gıda ve Tekstil pazarı olarak yerinde kurulacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *