Esenlerden Istanbul Havalimanına Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

Esenler’den İstanbul Havalimanı‘na gidecek yolcular Esenler Otogarı’ndan kalkan HAVAİST otobüslerini kullanarak kolayca İstanbul Havalimanı‘na gidebilirsiniz. Ayrıca HAVAİST otobüsleri Otogar’ın çıkışındaki Otogar Yolu İETT durağından da yolcu alıyor.

Istanbul yeni havalimanına Esenler otogardan nasıl gidilir?

Esenler Otogarı’ndan İstanbul Havalimanı ‘na gitmenin en kolay yolu HAVAİST otobüsleri. Esenler (Bayrampaşa) Otogarı’ndan kalkan HAVAİST otobüslerine binerek hızlı ve konforlu bir şekilde İstanbul Havaalanı’na ulaşabilirsiniz.

Esenler Otogar Yeni Havalimanı kaç dakika?

YOLCULUK KAÇ DAKİKA? Esenler Otogarı İstanbul Havalimanı arası yaklaşık 60 dakika sürüyor.

Bayrampaşa’dan Istanbul havalimanına nasıl gidilir?

Bayrampaşa ‘ dan İstanbul yeni havalimanına M1A Yenikapı-Atatürk Havalimanı Metro Hattı ve M1B Yenikapı-Kirazlı Metro Hattı ile Otogar durağında inerek Esenler Otogar – 3. Havalimanı hattından ulaşım sağlayabilirsiniz. Otogar’ dan 3. Havalimanına her 15 dakikada bir araç kalkacak. Yolculuk ücreti 16 TL olacak.

Istanbul esenler otogar İstanbul Havalimanı arası kaç km?

İstanbul Havalimanı Esenler Otogarı arası kaç km? İstanbul Havalimanı Esenler (Bayrampaşa) Otogarı’na yaklaşık 35 -40km mesafede.

Havaş nereden kalkıyor istanbul?

Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır. Otobüsler, Taksimden Taksim Divan oteli karşısında, Abdulhakhamit caddesinde Point Otel önünden, Kadıköy’den de rıhtım İETT durakları önünden hareket etmektedirler.

You might be interested:  Konya Istanbul Arasi Hizli Tren Ne Kadar?(EN iyi 5 ipucu)

Esenlerden Sabiha Gökçen Havalimanı nasıl gidilir?

Esenler Otogarından Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşmanın en kolay yolu; Esenler’den Taksim’e giden İETT otobüslerinden birine binip Abdülhak Hamit Caddesi’ne ulaşım sağlamanız gerekmektedir. Bu duraktan saat başı, SG-2 isimli Sabiha Gökçen Havalimanı otobüsleri kalkmaktadır.

Sabihadan Esenler otogarına nasıl gidilir?

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ile Esenler Otogar arasındaki 52 kilometrelik mesafeye gidebilmek için kullanabileceğiniz en kolay ve zahmetsiz ulaşım aracı kesinlikle taksiler. Aktarma yapmadan, direkt olarak otogara gidebileceğiniz taksilerle yolculuk trafiğe bağlı olarak ortalama 70 – 80 dakika sürecektir.

HAVAİST Otogar Havalimanı kaç dakika?

– Esenler Otogar ile İstanbul Havalimanı arası Havaist Havalimanı Otobüsleri ile yaklaşık yolculuk süresi/sefer süresi 75 dakikadır. Bu süre Hava ve yol koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

Ankara otogar ile havaalanı arası kaç km?

Esenboğa Havalimanı AŞTİ ( Ankara Otogar ) arası mesafe yaklaşık 33 km dir. Esenboğa Havalimanı ile AŞTİ Otobüs Terminali arası taksi ücreti yaklaşık 125 – 140 TL arasındadır.

Anadolu yakasından Istanbul havalimanına nasıl gidilir?

HAVAİST otobüsleri Anadolu Yakası ‘nda Kadıköy, Sancaktepe ve Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan kalkıyor. Kadıköy Sahil’den kalkan HAVAİST Uzunçayır metrobüs, Kozyatağı metro, Göztepe Köprüsü ve Kavacık Köprüsü’nden de yolcu alarak 3. Köprü üzerinden yeni havaalanına ulaşıyor.

H-9 nereden kalkıyor?

H-9 otobüs hattının ilk durağı Cevizlibağ olup son durağı İstanbul Havalimanı Garaj durağıdır.

Istanbul havalimanı hangi otobüs gider?

İstanbul Havalimanına ulaşım İETT otobüsleri ile sağlanabilir. İETT’nin H-1, H-2, H-3, H-6, H-8 ve H-9 numaralı hatları ile yeni havalimanına ulaşılabilir.

Istanbul Esenler Otogar hangi yakada?

Büyük İstanbul Otogarı ya da resmi adıyla İstanbul 15 Temmuz Demokrasi Otogarı, Bayrampaşa ilçe sınırları içerisinde olmasına karşın, Esenler ilçe merkezine çok yakın olması dolayısıyla halk arasında Esenler Otogarı olarak da anılan, İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan şehirlerarası otobüs terminali.

You might be interested:  Istanbul Bayrağı Kim Dikti?(Doğru cevap)

Havaalanından otogara nasıl gidilir?

İlk olarak İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan İzban’a binip, Halkapınar İstasyonu’na gitmeniz gerekiyor. Daha sonra istasyon önünden kalkan minibüslere binerek, İzmir Otogarı’na rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu aktarmalı yolculukta, havalimanından otogara gitmek ortalama 40 – 45 dakika sürüyor.

Istanbul Havalimani Taksim Taksi kac para?

İstanbul Havalimanı ‘ndan Taksim ‘e taksi fiyatı ne kadardır? İstanbul Havalimanı ‘ndan (IST) şehir merkezindeki Taksim bölgesine yolculuk ücreti yaklaşık 15,0€/17.65$ (150₺) olup seyahat süresi yaklaşık 40 dakikadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *