Fethiye De Yangın Nerede?(Mükemmel cevap)

Fethiye ilçesi Tepebaşı mevkiinde gece saatlerinde ormanlık alanda henüz bilinmeyen nedenle yangın çıktı. Yangın ihbarının ardından bölgeye 2 dozer ve 15 arazöz ile yangın söndürme işçileri sevk edildi. Ekiplerin orman yangınını kontrol altına alma çalışmaları sürüyor.

Fethiye yangın söndürüldü mü?

Muğla’nın Fethiye ilçesinde çıkan orman yangını söndürüldü. Fethiye ‘de Kargı Mahallesi’ndeki ormanlık alanda henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. İhbar üzerine bölgeye Fethiye Orman İşletme Müdürlüğü’ne bağlı arazözler ile itfaiye ekipleri sevk edildi. Ekiplerin mücadelesiyle alevler yayılmadan söndürüldü.

Muglada yangın nerede?

Köyceğiz, Milas, Menteşe, Seydikemer, Kavaklıdere ve Yatağan ilçelerinde devam eden orman yangınlarına müdahale sürerken Dalaman Havalimanı yakınlarındaki Kuzpınar mevkisinde orman yangını çıktı. Yangına 3 helikopter, 2 uçak ve karadan çok sayıda ekiple müdahale edildi.

Muğla yangını ne zaman başladı?

28 Temmuz’da başlayan, 15’i büyük olmak üzere çıkan 299 orman yangını 12 Ağustos 2021 itibariyle Muğla ‘nın Köyceğiz ilçesindeki yangının da söndürülmesi ile tamamen kontrol altına alındı.

Fethiye yangın kontrol altına alındı mı?

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, sosyal medya hebasından “Muğla’nın Fethiye ilçesindeki yangın kontrol altına alındı.

Hatay yangini kontrol altina alindi mi?

Hatay Samandağ’da ormanlık alanda yangın çıktı. Havadan ve karadan müdahale edilen yangın kısa sürede kontrol kontrol altına alındı

You might be interested:  Ankara Savaşı Ne Zaman Oldu?(Doğru cevap)

Muğla’ya kim geldi?

Osmanlı Dönemi. 1424’te Menteşe’nin Osmanlı sancağı oluşunu izleyen yıllarda, ilimizi Osmanlı Sultanı Kanuni Sultan Süleyman ziyaret etti. Rodos adasını almak üzere 16 Haziran 1522 tarihinde İstanbul’dan yüz bin kişilik ordu ile Menteşe iline hareket eden Kanuni, 23 Temmuz 1522 günü Muğla ‘ya geldi.

Muğla yangını söndürüldü mü?

Antalya ve Muğla ‘daki büyük yangınlar söndürüldü veya kontrol altına alındı. Devam eden yangınların hızı kesildi. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy da “Antalya, Bodrum ve Marmaris’te orman yangınları söndürüldü.” açıklamasında bulundu.

Denizli’de Nerede yangın Var?

Denizli ‘nin Buldan ilçesine bağlı Türlübey Mahallesi’nde dün 13.30 sıralarında başlayan orman yangını Büyükşehir İtfaiyesi ve orman ekipleri gece saatlerinde alevleri kontrol altına almıştı.

Muğla’da hangi ilçeler yanıyor?

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Marmaris, Köyceğiz, Milas, Bodrum, Seydikemer, Kavaklıdere ve Menteşe ilçelerinde yangınlarının çıktığı ilk anlardan bu yana bölgelere giderek incelemelerde bulunuyor.

Marmaris yangını ne zaman başladı?

Muğla. Muğla’nın Marmaris ilçesinde 29 Temmuz’da çıkan, rüzgarın etkisiyle geniş bir alana yayılan ve 9 gün sonra kontrol altına alınan yangının yol açtığı zararlar giderilmeye çalışılıyor.

Muğla orman yangınları nerede?

Son dakika haberine göre Muğla ‘nın Dalaman ilçesinde çıkan orman yangınına havadan ve karadan müdahale ediliyor. Bakan Pakdemirli yangının kontrol altına alındığını, soğutma çalışmalarının sürdüğünü açıkladı. Atakent Mahallesi Dereköy mevkisinde gece saatlerinde henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı.

Muğla yangını kontrol altına alındı mı?

Muğla ‘nın Bodrum ve Milas ilçelerinde orman yangını çıktı. Bodrum ve Milas’taki yangınlar ekiplerin havadan ve karadan müdahalesiyle kontrol altına alınıp söndürüldü.

Fethiyede orman yangını var mı?

İhbar üzerine bölgeye çok sayıda orman işçisi ile itfaiye ekipleri sevk edildi.

You might be interested:  Batman Istanbul Uçak Bileti Ne Kadar?(Doğru cevap)

Fethiye Ölüdeniz yandı mı?

Muğla’nın Fethiye ilçesinin dünyaca ünlü turistlik bölgesi Ölüdeniz ‘in Ovacık mevkiinde orman yangını çıktı. Yangın, saat 00.30 sıralarında Fethiye ‘nin Ölüdeniz Mahallesi Ovacık mevkiinde kızılçam ağaçlarıyla çevrili ormanlık alanda henüz bilinmeyen nedenle çıktı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *