Fethiye Hangi Havaalanına Yakın?(Çözüm bulundu)

Dalaman Havalimanı, Fethiye arası mesafe 50 Km.’dir. Havaş’ın servisleri, ticari taksiler ile Fethiye merkeze ulaşabilirsiniz.

Fethiye hangi havalimanına yakın?

Fethiye ‘de havayolu ile ulaşım Dalaman Havalimanı ‘ndan yapılmaktadır. Dalaman’ın Fethiye merkeze uzaklığı 70 km’dir. HAVAŞ’ın Dalaman Havalimanı ‘na servisleri Otogardan kalkmaktadır. Fethiye ‘de Akdeniz iklimi hüküm sürer.

Istanbul’dan Fethiye’ye uçakla nasıl gidilir?

Fethiye ‘ ye en yakın havalimanı olan Dalaman Havalimanı, Fethiye merkezine 30 dakikalık mesafede yer alıyor. Türk Hava Yolları, Pegasus ve Onur Air ile haftanın her günü İstanbul Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan 1 saat 15 dakikalık direkt uçuşlarla Dalaman Havalimanı’na gidebilirsiniz.

Dalaman havalimanından Fethiye’ye nasıl gidilir?

Dalaman Havalimanı ‘ndan kalkan HAVAŞ servislerini direkt Fethiye merkeze gitmek için kullanabilirsiniz. Havataş ile Dalaman Fethiye arası ulaşım 90 dakika sürer ve ücreti 17.5 Tl’dir.

Fethiye’den istanbul uçakla kaç saat?

İstanbul ile Fethiye Arası Uçakla 0 saat 41 dakika sürmektedir. İstanbul – Fethiye arasındaki uçuş mesafesi 485 km dir. 485 kilometrelik yol direkt uçuş ile ortalama olarak 700 km/h hızla giden bir yolcu uçağı ile yaklaşık 0 saat 41 dakika zaman almaktadır. Aktarmalı uçuşlarda bu süre biraz daha artabilmektedir.

You might be interested:  Angels Marmaris Otel Kimin?(Doğru cevap)

Fethiye merkez Dalaman Havaalanı kaç km?

Dalaman ve Fethiye arasındaki mesafe 44 km oluyor. Konforlu transfer araçlarımızla Dalaman merkezinden gerçekleştirdiğimiz hizmet ise en fazla 45 dk sürüyor. Bu hizmeti Dalaman havalimanından almak isteyenler için belirttiğimiz süre ise 57 dakika oluyor.

Fethiye’ye giderken nerelerden geçilir?

İstanbul Fethiye yol güzergahı: İstanbul – İzmit – Sakarya – Kütahya – Afyon – Burdur – Tefenni – Çavdır – Söğüt – Kemer – Fethiye güzergâhını izleyebilirsiniz.

Fethiye havaalanı nerede?

Fethiye ‘de henüz havalimanı bulunmamaktadır. Bu nedenle Fethiye uçuşlarınız için Muğla’da bulanan Dalaman Havalimanı ‘nı kullanabilir ve sonrasında otobüs, servis veya araç kiralama imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Dalaman Ölüdeniz arası kaç km?

Hava yolunu tercih ederseniz en yakın havalimanı 55 km uzaklıktaki Dalaman Havalimanı ‘dır. Fethiye Ölüdeniz arası 14 km olup Fethiye’den Ölüdeniz ‘e düzenli ulaşım imkanları bulunmaktadır.

Fethiye uçak ile nasıl gidilir?

Fethiye’ye havayolunu kullanıp gelmek isteyenler için Dalaman Havalimanına uçuşları olan Pegasus Havayolları, Onur Air, Sun Express, Atlas Jet Havayolları ve Türk Hava Yolları’nın seferlerini kullanabilirsiniz. Dalaman Havalimanı, Fethiye arası mesafe 50 Km.’dir.

Dalaman Fethiye Havaş ne kadar?

Dalaman Havalimanı ile Fethiye şehir merkezi arası 50 km’dir Havaş otobüsleri ile Dalaman Havalimanı Fethiye arası yolculuk süresi yaklaşık 60 dakika sürmektedir. Havaş Bilet ücreti 23 TL’dir.

Fethiye Antalya Havalimanı arası kaç km?

Antalya – Fethiye arası uçuş mesafesi toplam 145 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 40 dakika sürüyor.

Dalaman havaalanindan Oludenize nasil gidilir?

Dalaman Havaalanı ile Ölüdeniz arasında yaklaşık 55 kilometrelik (Ortalama 1 saat) bir mesafe bulunmaktadır. İstanbul ve Ankara’dan direkt uçak seferleri ile ulaşılabilen Dalaman Havalimanı’ndan Fethiye’ye haftanın her günü hizmet veren Havaş otobüsleriyle ile rahatlıkla gidebilirsiniz.

You might be interested:  Istanbul Ahtapot Nerede Yenir?(Çözüm bulundu)

Istanbul Avrupa Fethiye arası kaç km?

İstanbul – Fethiye arası uzaklık kaç km? İstanbul – Fethiye arası karayolu ile 818 km ‘dir.

Fethiye otobus bileti kac para?

Fethiye Otobüs Bileti Al: Bilet Fiyatı: 35 TL – turna.com.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *