Istanbul Balata Nasıl Gidilir?(Çözünme)

Bu nedenle İstanbul‘un her yerinden metrobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Metrobüs ile ulaşım sağlamak isteyen yolcular duraklardan Ayvansaray durağında inmeleri gerekmektedir. Ayvansaray durağında indikten sonra Eminönü sahil yoluna 10 dakika yürüyerek Balat‘a ulaşılır.

Eminönünden balata nasıl gidilir iett?

Eminönü’nden Balata İETT otobüsüyle gitmek için; 1453 – Miniatürk -Panorama 1453-Miniatürk, 35D – Kocamustafapaşa – Balat İETT otobüslerine binebilirsiniz. Aynı zamanda otobüs saatlerini İETT web sitesinden güncel olarak öğrenebilirsiniz.

Balat hangi metro?

Bu Metro hatları Balat yakınından geçiyor: M1A, M1B, M2.

Balat hangi otobüs gidiyor?

Bu Otobüs hatları Balat yakınından geçiyor: 35D, 36CE, 399B, 399C, 41Y, 55T, 90B, 99A, 99Y.

Balat Çukur nasıl gidilir?

Balat, Fatih bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Çukur Balat adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 36CE, 399B, 41Y, 44B, 55T, 90B, 99A.
  2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK)
  3. Metro: M1A, M1B, M2.

Balata gitmek için hangi durakta inilir?

Metrobüs ile Balat ‘a gidebilmek için metrobüs duraklarından Ayvansaray durağında inilmelidir. Ayvansaray durağından 10 dakika Eminönü tarafına yüründüğünde Balat ‘a ulaşmak mümkündür.

Eminönü’ne giden metro?

Metro İle Eminönü ‘ne Nasıl Gidilir? Eminönü önünden geçen bir metro mevcut değildir. Ancak M2 Yenikapı-Taksim-Hacıosman metrosuna binerek, İstanbul Üniversitesi-Vezneciler durağında inebilirsiniz. Burada indikten sonra biraz yürüyerek Eminönü ‘ne ulaşmak mümkündür.

You might be interested:  Çorum Ankara Otobüs Bileti Ne Kadar?(Çözünme)

Balat tam olarak nerede?

Balat İstanbul’un Fatih ilçesinde Haliç kıyısında Ayvansaray ile Fener arasında bir semttir.

Balatta renkli evler nerede?

Bekri Mustafa Sokak tabelasını gördüğünde, Vodina Sokağı arkanıza alarak hafif eğimli yokuşu tırmanınız. Böylece önce Çobancı Çeşmesi Sokak’taki renkli evleri göreceksiniz. Çobancı Çeşmesi Sokak’ın hemen bitişiğinde ise Balat’ın en güzel evleri olan ve internet ortamında 7 Evler olarak bilinen Balat Evleri var.

Fener Duragindan hangi Otobüs gecer?

Bu Otobüs hatları Fener İETT Durağı yakınından geçiyor: 35D, 36CE, 399B, 41Y, 55T, 99A, 99Y.

Fatih nasıl gidilir?

Sirkeci durağında inecekseniz; T1 Kabataş- Bağcılar tramvay hattına aktarma yaparak Fatih ‘e ulaşım sağlayabilirsiniz. Yenikapı durağında inerseniz; M1A, M1B ve M2 metro hatlarından aktarma yaparak Fatih ‘e ulaşabilirsiniz.

Balat hangi yakada?

Balat, İstanbul Avrupa yakasında bulunan ilçesi Fatih’e bağlıdır. Balat İstanbul’un enteresan hikayesine sahip olan yerlerinden biridir. Balat ‘ın eski ve köklü bir tarihi bulunmaktadır.

Taksime gitmek için hangi metro?

Yenikapı’dan ise Yenikapı-Hacıosman metrosuna binilir ve metro Taksim’e geldiğinde inilir. Ümraniye’den Taksim’e gitmek için; Ümraniye’den 522 numaralı otobüse binilir ve Köprülü Kavşak durağında inilir. İndikten sonra Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapılır ve Metro ile Taksim durağına kadar gidilir.

Çukur kahvehane nerede?

Çukur ‘daki merak uyandıran mahalle İstanbul’un Fatih ilçesinde bulunan Balat semtinde çekiliyor. Dizideki ‘Dostlar Kahvesi’, ‘Koçavalı Aş Evi’ ve Muhittin’in berberi Haliç kıyısında bulunan balat semtinin arka sokaklarından birinde yer alıyor.

Aliço nun dizideki evi nerede?

Aliço ‘ nun evi olarak gösterilen kulübe İstanbul’un Fatih ilçesinde Balat sahilinde bulunuyor. Dizi çekimi olmadığı zaman sandalların, kayıkların, küçük teknelerin çekildiği bir alan olan ev dizi çekimlerinde boşaltılarak Aliço ‘ nun evi olarak dizayn ediliyor.

You might be interested:  Titanic Deluxe Bodrum Ne Zaman Açılacak?(EN iyi 5 ipucu)

Çukurdaki kahve hangi sokakta?

Dostlar Kahvesi, Çukur Aş Evi ve Berber Muhittin’in dükkanları ise Balat’ın arka sokaklarında kalmaktadır. Bu yerler artık, dizide kullanıldıkları adlarla daha kolay bulunmaktadır. Kahvenin adres numarası 26’dır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *