Istanbul Daki En Büyük Lcw Mağazası Nerede?(Mükemmel cevap)

En büyük LC Waikiki mağazası nerede?

Türkiye’nin en büyük tekstil firmalarından biri olan LC Waikiki ‘nin 47 ülkede 1000’e yakın mağazası bulunuyor. Giyimkent’te yapımı süren binasında açılacak olan outlet mağaza şimdiye kadar açılan en büyük LC Waikiki outlet olma özelliğini taşıyacak.

Türkiye’nin en büyük LCW mağazası nerede?

İstanbul ‘un tam kalbinde yer alan, ulusal ve uluslararası birçok markanın yer aldığı 126 mağazasıyla ziyaretçilerine keyifli alışveriş deneyimi sunan Tepe Nautilus’taki mağazasını büyüten LC Waikiki, mega konseptli ilk mağazasını ziyaretçileriyle buluşturdu.

Ankara en büyük LCW nerede?

Atlantis AVM on Twitter: “# Ankara ‘nın en büyük LC Waikiki mağazası Atlantis’te açıldı!

LCW Almanya’da nerede?

LC Waikiki – Stadtkern – Essen, Nordrhein-Westfalen.

LCW dünyada kaç şubesi var?

Bu ilk adımdan sonra hızla yol alarak bugün; Arnavutluk, Azerbaycan, Bosna, Bulgaristan, Fas, Gürcistan, Irak, İran, Kazakistan, Kosova, Makedonya, Mısır, Polonya, Romanya, Rusya, Suudi Arabistan, Ukrayna olmak üzere 46 ülkede 954 mağaza ile hizmet vermektedir.

LCW kaç şubesi var 2021?

Taha Tekstil tarafından satın alındıktan sonra Avrupa’daki ilk mağazasını Romanya’da açtı. 2020 Mart itibarıyla Romanya dışında 47 ülkede toplam 1004 mağazası vardır. 2021 ‘de Fildişi Sahilleri, Angola, Moğolistan ve Türkmenistan’a mağaza açmayı planlıyor.

LC Waikiki ne zaman açılacak?

LC Waikiki genellikle 09:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

You might be interested:  Istanbul Havalimanından Sabihaya Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

LC Waikiki kaç mağazası var 2020?

9 yeni ülke ile yurt içinde 15, yurt dışında 115 olmak üzere toplam 130 yeni mağaza açacağız. Böylece 2020 ‘de 4 kıtada 56 ülkede faaliyet göstermeyi ve 1125 mağaza sayısına ulaşmayı hedefliyoruz. Bu da toplam mağaza alanımızın 1 milyon 950 bin metrekareye ulaşması anlamına geliyor.

LCW Home mağazası ilk nerede açıldı?

Büyük çoğunluğu Bursa ve Denizli’de üretilen LCW Home ürünleri başlangıçta Türkiye genelinde 10 mağazada ve www.lcwaikiki.com’da satışa sunuluyor. Ekim ayı itibari ile de LCW Home ürünleri 20 mağazada daha yer alacak.

Amerika’da LCW var mı?

Perakende markası LC Waikiki, Güney Amerika pazarına giren ilk yerli marka oldu. LC Waikiki, Ekvador’un başkenti Kito ve Peru’nun başkenti Lima’da iki mağaza açtı. Böylece 51 ülke, 327 farklı şehirde bin 110 mağazaya ulaştı.

LC Waikiki ürün değişim süresi ne kadar?

Buna rağmen, LC Waikiki mağazalarımızda 30 güne kadar fiş veya fatura ibrazı ile kullanılmamış ve deformasyona uğramamış ürünlerde değişim /iade konusunda destek olmaktayız. Hatta ürün indirime girmemişse müşteri memnuniyeti adına 60 güne kadar bu süre uzatılmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *