Istanbul Dan Bodruma Nasıl Gidilir?(Çözünme)

Istanbul Bodrum araba ile nasıl gidilir?

İstanbul ‘dan Bodrum ‘a kara yoluyla ulaşım Bodrum ‘a İstanbul ‘dan geliyorsanız, Yenikapı’dan hızlı feribot ile Bandırma’ya geçebilir, buradan da sırasıyla Balıkesir, Manisa, İzmir, Söke, Milas üzerinden Bodrum ‘a ulaşabilirsiniz. Ankara’dan ise, Afyon, Denizli, Aydın üzerinden Bodrum ‘a ulaşım mümkün.

Istanbul Bodrum en uygun nasıl gidilir?

İstanbul için ilk seçenek olarak; Yenikapı üzerinden hızlı feribotla Bandırma’ya geçerek Balıkesir, Manisa, İzmir, Söke, Milas güzargahını takip ederek Bodrum ‘a ulaşabilirsiniz.

Istanbul Bodrum araba ile kaç TL?

İSTANBUL ile BODRUM arası mesafenin benzinli bir araçla maliyeti ortalama 389,34 TL olacaktır.

Istanbuldan bodruma uçakla nasıl gidilir?

Bodrum ‘a ulaşım kesinlikle zor değildir. İstanbul’dan Bodrum ‘a gitmek için Sabiha Gökçen Havaalanı’nı ve Atatürk Havalimanı’nı tercih edebilirsiniz. İstanbul – Bodrum seferleri için Pegasus Havayolları, Onur Air, Atlas Jet Havayolları, Sun Express ve Türk Hava Yolları, uçuş düzenlenmektedir.

Istanbul bodrum kaç km yeni yol?

Esenler, İstanbul ile Bodrum, Muğla arası 716 Km. Bu mesafe arabayla yaklaşık olarak 8 saat 29 dakika sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 468 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 7 dakika sürede tamamlayabilirsiniz.

You might be interested:  Side Çolaklı Denizi Nasıl?

Izmirden Bodrum’a hangi yoldan gidilir?

İzmir ‘den Araçla Bodrum’a Nasıl Gidilir? İzmir ‘den Bodrum’a doğru yola çıktıysanız 236 km sonra ilçeye ulaşılır. Sırasıyla Torbalı, Söke, Sarıkemer yolunu takip ederek Bodrum’un beldesi olan Güvercinlik’e oradan da Bodrum merkeze varılmış olur. İlçeye ortalama 2 saat 30 dakika içinde ulaşılmaktadır.

Istanbul’dan Bodrum’a otobüs biletleri ne kadar?

En ucuz İstanbul – Bodrum otobüs bileti 220,00 TL’dir.

Istanbul Bodrum feribot var mı?

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’nin (TÜRSAB) satın aldığı ‘Samsun’ feribotunun bugün saat 14.00’de İstanbul – Bodrum arasındaki ilk seferine başladı. TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy, saat 14.00’de İstanbul Sarayburnu’nden kalkan feribotun yarın saat 10.00’da Bodrum Yat Limanı’na yanaşacağını bildirdi.

Istanbul Muğla arası kaç tl benzin yakar?

İSTANBUL İLE MUĞLA ARASI YOLCULUK TOPLAM YAKIT TÜKETİMİ Benzinli bir araç, bu güzergahta yapılacak yolculukta ortalama 54.50 LİTRE yakıt tüketir.

Istanbul Çeşme kaç km yeni yol?

İstanbul Çeşme arası yaklaşık 650 kilometre ( km ) mesafede ve araçla yaklaşık 9 saat kadar sürmektedir.

Istanbul bodrum arası kaç km otobüsle?

İstanbul – Bodrum arası uzaklık kaç km? İstanbul – Bodrum arası karayolu ile 783 km ‘dir.

Bodruma hangi havaalanı yakın?

Bodrum ‘a en yakın havalimanı Uluslararası Bodrum Milas Havalimanı (BJV) (Telefon: 0 252 523 01 01) olup Bodrum merkezine yaklaşık 36 km. mesafededir.

Bodrum istanbul uçak kaç dakika?

İstanbul ile Bodrum Arası Uçakla 0 saat 39 dakika sürmektedir. İstanbul – Bodrum arasındaki uçuş mesafesi 462 km dir. 462 kilometrelik yol direkt uçuş ile ortalama olarak 700 km/h hızla giden bir yolcu uçağı ile yaklaşık 0 saat 39 dakika zaman almaktadır.

Bodrum Dalaman Havaalanı arası kaç km?

Dalaman ve Bodrum arası yaklaşık olarak 195 kilometredir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *