Istanbul Dan Fethiye Ye Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

Istanbul Fethiye hangi yoldan gidilir?

İstanbul Fethiye yol güzergahı: İstanbul – İzmit – Sakarya – Kütahya – Afyon – Burdur – Tefenni – Çavdır – Söğüt – Kemer – Fethiye güzergâhını izleyebilirsiniz.

Istanbul’dan Fethiye’ye uçakla nasıl gidilir?

Fethiye ‘ ye en yakın havalimanı olan Dalaman Havalimanı, Fethiye merkezine 30 dakikalık mesafede yer alıyor. Türk Hava Yolları, Pegasus ve Onur Air ile haftanın her günü İstanbul Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan 1 saat 15 dakikalık direkt uçuşlarla Dalaman Havalimanı’na gidebilirsiniz.

Istanbul Fethiye arası nasıl gidilir?

İstanbul Fethiye arası otobüs seferleri ortalama olarak 15 saat sürmektedir. Bu yolculuk direk olarak Fethiye Otogarı’nda sonlanmaktadır. Yaklaşık olarak 120 – 130 TL olan yolculuk ücretinin ardından ardından yaklaşık olarak 15 TL’lik taksi ücreti ile merkeze ulaşabilir ya da firmaların servisini kullanılabilir.

Fethiye uçak ile nasıl gidilir?

Fethiye ‘ ye havayolunu kullanıp gelmek isteyenler için Dalaman Havalimanına uçuşları olan Pegasus Havayolları, Onur Air, Sun Express, Atlas Jet Havayolları ve Türk Hava Yolları’nın seferlerini kullanabilirsiniz. Dalaman Havalimanı, Fethiye arası mesafe 50 Km.’dir.

Istanbuldan nevşehire hangi yoldan gidilir?

İstanbul’dan özel araçla ulaşımı tercih edecek yolcuların öncelikle otobandan Ankara’ya ulaşım sağlaması gerekmektedir. Daha sonra çift şeritli yol üzerinden Nevşehir tabelalarını takip ederek şehre ulaşım sağlanmaktadır.

You might be interested:  Istanbul Levent Hangi Ilçeye Bağlı?

Istanbuldan Muğla’ya arabayla nasıl gidilir?

İstanbul’dan Özel Araçla Muğla ‘ya Nasıl Gidilir? İstanbul Muğla güzergâhını kullanan yolcuları için en kısa yol E881 üzerinden devam edip sırasıyla Bursa, Balıkesir, Akhisar, Manisa, İzmir, Aydın üzerinden devam edip Muğla ‘ya ulaşmaktadır. Bu güzergâh yaklaşık olarak 670 kilometre iken 8 saat sürmektedir.

Istanbul Fethiye kaç km uçakla?

İstanbul ile Fethiye Arası Uçakla 0 saat 41 dakika sürmektedir. İstanbul – Fethiye arasındaki uçuş mesafesi 485 km dir. 485 kilometrelik yol direkt uçuş ile ortalama olarak 700 km /h hızla giden bir yolcu uçağı ile yaklaşık 0 saat 41 dakika zaman almaktadır. Aktarmalı uçuşlarda bu süre biraz daha artabilmektedir.

Fethiye hangi havaalanına yakın?

Fethiye ‘de havayolu ile ulaşım Dalaman Havalimanı ‘ndan yapılmaktadır. Dalaman’ın Fethiye merkeze uzaklığı 70 km’dir. HAVAŞ’ın Dalaman Havalimanı ‘na servisleri Otogardan kalkmaktadır.

Fethiye’ye en yakın havalimanı neresi?

Dalaman Havalimanı (DLM), kent merkezine yaklaşık 6 km mesafede yer almaktadır ve Dalaman’ın yeni sıra Güney Ege kıyılarında yer alan en önemli turistik merkezlerden olan Marmaris, Göcek, Dalyan, Fethiye ve Ölüdeniz gibi bölgelere gitmek için kullanılan başlıca havalimanıdır.

Istanbul Fethiye arası kaç saat sürer?

İstanbul – Fethiye arası otobüs ile ne kadar sürüyor? İstanbul – Fethiye arası otobüs yolculuğu ortalama 12sa 55dk sürmektedir.

Fethiye Ölüdenize hangi Havalimanı yakın?

Eğer otobüs ile Ölüdeniz’e gelmek isterseniz bugün pek çok büyükşehirden Fethiye ‘ye otobüs seferleri mevcut. Fethiye ‘ye geldikten sonra şehir içi ulaşımı kullanarak ya da taksi ile yaklaşık 15 dakikada Ölüdeniz’e ulaşabilirsiniz. Eğer havayolu ile gelmek isterseniz, bölgeye en yakın havaalanı Dalaman Havalimanı ‘dır.

Fethiye istanbul otobüs bileti ne kadar?

En ucuz Fethiye – İstanbul otobüs bileti 240,00 TL’dir.

You might be interested:  Ulan Istanbul Yaren Kim?(En iyi çözüm)

Antalya Fethiye Arası Kaç Para?

En ucuz Antalya – Fethiye otobüs bileti 45,00 TL’dir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *