Istanbul Dan Marmaris E En Kısa Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Istanbul’dan Marmaris’e hangi yoldan gidilir?

Marmaris’e aracıyla ulaşmak isteyenler İstanbul yönünde gelecekler İzmir’den sonra Aydın otobanına girerek Marmaris’e ulaşabilirler. İstanbul ‘ dan Marmaris’e ulaşmak için İstanbul -Yalova-Balıkesir-Akhisar-Manisa-İzmir-Aydın-Muğla-Marmaris güzergâhını takip etmek gerekmektedir.

Istanbul Muğla hangi yoldan gidilir?

İstanbul Muğla güzergâhını kullanan yolcuları için en kısa yol E881 üzerinden devam edip sırasıyla Bursa, Balıkesir, Akhisar, Manisa, İzmir, Aydın üzerinden devam edip Muğla ‘ya ulaşmaktadır. Bu güzergâh yaklaşık olarak 670 kilometre iken 8 saat sürmektedir.

Istanbul’dan Marmaris’e uçakla nasıl gidilir?

İstanbul ‘ dan Marmaris’e düzenlenen otobüs seferleri ortalama 11 saat sürmektedir. İstanbul ve Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Marmaris’e yapılacak olan uçak seferlerinde Dalaman Havalimanı tercih edilmelidir. Günde ortalama 5 uçak seferi düzenlenen Marmaris seyahatleri için seyahat süresi 1 saat 15 dakikadır.

Uçakla Marmaris’e nasıl gidilir?

Marmaris’e havayolu ile ulaşım için Marmaris’e 94 Km. mesafedeki Dalaman Havalimanına seferleri olan Pegasus Havayolları, Onur Air, Sun Express, Atlas Jet Havayolları ve Türk Hava Yolları’nın uçuşları ile uçup, Dalaman Havalimanı’ndan Havaş’ın servisleri ile ya da taksiler ile Marmaris merkeze ulaşabilirsiniz.

Istanbul Fethiye en kısa nasıl gidilir?

Havalimanından araç kiralama ya da özel transfer seçeneklerini kullanarak Fethiye ‘ ye kısa sürede gidebilirsiniz. Toplu taşıma seçeneği ile Fethiye ‘ ye ulaşmak için Antalya Havalimanı’ndan belediye otobüsü, HAVAŞ ya da tramvayla Antalya Otogarı’na geçip otogardan Fethiye otobüsünü kullanabilirsiniz.

You might be interested:  Antalya Nasıl Bir Yer?(Soru)

Eski yoldan istanbul bodrum kaç km?

Esenler, İstanbul ile Bodrum, Muğla arası 716 Km. Bu mesafe arabayla yaklaşık olarak 8 saat 29 dakika sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 468 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 7 dakika sürede tamamlayabilirsiniz.

Istanbula Fethiyeye giderken hangi şehirlerden geçilir?

İstanbul Fethiye yol güzergahı: İstanbul – İzmit – Sakarya – Kütahya – Afyon – Burdur – Tefenni – Çavdır – Söğüt – Kemer – Fethiye güzergâhını izleyebilirsiniz.

Istanbul Muğla otobüs ile kaç saat sürer?

Muğla – İstanbul arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 10 saat 37 dakika sürmektedir. Muğla – İstanbul arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Dalaman havaalanı içmeler kaç km?

Dalaman Havalimanı İçmeler Arası 100 Km ‘dir ve 1 Saat 45 Dakikalık bir yolculuk yaparsınız.

Marmaris’e en yakın havaalanı hangisi?

Marmaris’e Dalaman Havalimanı üzerinden hava yoluyla, yatlar ve gemiler aracılığıyla deniz yolu ile ulaşabilirsiniz. Turizm bölgesi olduğundan dolayı hemen hemen her yerden özellikle komşu ilçeler Bodrum ve Fethiye’den kolaylıkla ulaşım sağlanabilir.

Dalaman Havaalanı ile Datça arası kaç km?

Sorunuzun cevabı: Dalaman Havalimanı Datça arası 162 Km ‘dir.

Marmaris’te görülmesi gereken yerler nerelerdir?

Marmaris Gezilecek Yerler Listesi

  • Marmaris Plajları Güzel plajları sayesinde popüler hale gelen Marmaris ‘ te yüzerek, güneşlenerek ve su sporları yaparak tatilinizi keyifli hale getirebilirsiniz.
  • Marmaris Kalesi ve Müzesi.
  • 3. Halıcı Ahmet Urkay Müzesi.
  • İçmeler.
  • Turunç
  • 7. Selimiye.
  • 8. Hisarönü
  • 9. Kleopatra (Sedir) Adası

Dalaman Marmaris Havaş kaç TL?

Dalaman Havalimanı Marmaris Havaş Ücreti 35 TL.

Marmaris Bodrum Havaalanı arası kaç km?

Marmaris ‘e mesafesi yaklaşık 88 kilometredir. Bodrum Milas Havaalani da ikinci alternatif olarak kullanilabilir. Bodrum Milas havaalani ile Marmaris arasi yaklasik 140 km ‘dir. Ayrica Izmir Adnan Menderes Havaalani 284 km, Antalya Havaalani ise 281 km uzakliktadir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *