Istanbul Dan Tekirdağ A Nasıl Gidilir?

Istanbul Tekirdağ’a neyle gidilir?

Tekirdağ Otogarı’na otobüs ile ulaşım 2.5 saat civarında sürmektedir ve bilet fiyatları 25-50 TL arasında değişmektedir. Tren yolculuğu ile gitmek için TCDD Trakya tren hattı kullanılabilir. Bu hat ile İstanbul – Tekirdağ arası yolculuk 2 saat civarında sürmektedir ve bilet fiyatları 15-20 TL civarındadır.

Istanbul’dan Tekirdağ’a otobüs bileti ne kadar?

En ucuz İstanbul – Tekirdağ otobüs bileti 28,00 TL’dir.

Tekirdağ hangi otobüs firmaları gidiyor?

Tekirdağ Seferi Yapan Otobüs Firmaları

  • Arena Turizm.
  • Çanakkale Truva.
  • Çanakkale Truva Turizm.
  • Ece Turizm.
  • Es Es İsmail Ayaz.
  • İstanbul Seyahat.
  • Kale Seyehat.
  • Pamukkale.

Marmaray Tekirdağ’a gidiyor mu?

Bu Tren hatları tekirdağ’a yolculuk yakınından geçiyor: MARMARAY (HALKALI – GEBZE).

Istanbul Tekirdağ Yeniçiftlik nasıl gidilir?

İstanbul ‘un her iki yakasından da metrobüs kullanarak terminale ulaşabilirsiniz. Aktarmalı bir yolculukla 34BZ, 37C, 34, 34AS, 16F, 16U, 320A, 16M ve 16A numaralı metrobüslerle terminale ulaşabilirsiniz. Anadolu ve Avrupa Yakası’nın herhangi bir noktasından da 24 saat hizmet veren taksilerle terminale ulaşmak mümkün.

Istanbul tekirdağ kaç para?

En ucuz Tekirdağ – İstanbul otobüs bileti 28,00 TL ‘dir.

Tekirdağ otobüs var mı?

Tekirdağ ‘ın büyük ve modern otobüs terminali, yolculara pek çok ulaşım olanağı sunuyor. Karlık Caddesi üzerinde bulunan Tekirdağ Terminali’nden ister özel halk otobüsleri ve minibüsler ile ister ise ücretsiz yolcu servisleri ve taksiler ile şehrin her yerine rahatlıkla gidebilirsiniz.

You might be interested:  Yeni Konya Antalya Yolu Ne Zaman Bitecek?(EN iyi 5 ipucu)

Silivri’ye en kolay nasıl gidilir?

Silivri ‘ ye otobüs ile ulaşım sağlamak isterseniz; 300, 303 ve 303B hatlarını kullanabilirsiniz. Silivri ‘ ye otobüs ile ulaşım sağlayabileceğiniz bölgeler; Büyükçekmece ve Yenibosna’dır. İstanbul’da otobüs ile ulaşım ücreti ortalama 2.5 TL’dir ve ulaşım için İstanbul Kart’ınızın olması gerekmektedir.

Şarköy’e Nasıl Gidilir otobüsle?

Otobüs ile iki nokta arası yolculuk ortalama 10 saat sürmekte olup, bilet ücretleri 130 – 150 TL arasındadır. İzmir – Tekirdağ otobüs seferleri ile yılın her ayı Şarköy’e ulaşım sağlanmaktadır. Tekirdağ Otogarı’na varacağınız bu seferde bilet ücretleri 115 – 130 TL arasında değişmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *