Istanbul Havalimanından Sabihaya Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

Transferiniz için toplu taşıma araçlarını kullanmak istiyorsanız, şu an için otobüs tek seçeneğinizdir. Havaist otobüsleri HVİST-13, İstanbul Uluslararası Havalimanı‘ndan 90 dakikada bir hareket etmekte ve yaklaşık 110 dakikada Sabiha Gökçen Havalimanı‘na ulaşmaktadır.

Sabiha Gökçen’den Istanbul Havalimanı’na servis var mı?

Sabiha Gökçen Havalimanı ‘ndan İstanbul Havalimanı ‘ na gidecek yolcular Havaist Pendik seferleri ile Sabiha Gökçen Havalimanı gelen yolcu katı açık otoparkından yolcu alımı yapan IST-8 numaralı otobüsü kullanarak İstanbul Havalimanı ‘ na ulaşabilirler.

Sabiha Gökçen istanbul havalimanı arası kaç TL?

Sabiha Gökçen Havalimanı ile İstanbul Havalimanı ‘na arası tahmini taksi ücreti 220 – 240 TL arasındadır.

Havaist Sabiha Gökçene gidiyor mu?

Sabiha Gökçen HAVAİST durağı havalimanı gelen yolcu çıkış kapısının karşısında bulunan ” Sabiha Gökçen H.L.” İETT durağında bulunmaktadır. Sabiha Gökçen HAVAİST durağının tam konumunu ve sokak görüntüsünü aşağıdaki haritalarda bulabilirsiniz. HAVAİST Duraklarında Bu Tarz Durak Levhası Bulunmaktadır.

Sabiha Gökçene servisler nereden kalkıyor?

Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır. Otobüsler, Taksimden Taksim Divan oteli karşısında, Abdulhakhamit caddesinde Point Otel önünden, Kadıköy’den de rıhtım İETT durakları önünden hareket etmektedirler.

You might be interested:  Istanbul Izmir Uçak Ne Kadar Sürer?(Doğru cevap)

Sabiha Gökçenden nereye servis var?

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan şehrin farklı noktalarına hareket eden otobüs hat ve güzergâhları aşağıdaki gibidir;

  • E3 – Havalimanı – 4.
  • E9 – Havalimanı – Bostancı
  • E10 – Havalimanı – Kurtköy – Kadıköy.
  • E11 – Havalimanı – Kadıköy.
  • 16S – Havalimanı – Metrobüs Uzunçayır.
  • MR60 – Havalimanı – Pendik YHT.

Sabiha Gökçen’den Esenyurt’a servis var mı?

Her gün Esenyurt ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı otobüs güzergahında yaklaşık 4 connections servis yapılır.

Sabihadan Atatürke nasıl gidilir?

Belediye Otobüsü İle Sabiha Gökçen ve Atatürk Havalimanı Arası Ulaşım

  1. E-3 Hattı Haritada kırmızıyla gösterilen hat sonunda 4.
  2. E-10 Hattı Haritada kahverengi ile gösterilen hat ile Kadıköy’e ulaşır, oradan M4 Metro ile Ayrılık Çeşmesi( Marmaray)–Yenikapı(M1 Metro) ile AHL’ye gidebilirsiniz.

Istanbul Havaş nerelere gidiyor?

Güzergah olarak, Taksim – Beşiktaş – Boğaziçi Köprüsü – Tem Bağlantı Yolu – Sabiha Gökçen Havalimanı istikametinde ilerliyor. Hangi Saatlerde Kalkıyor, 04:15 başlayan seferler 00.45 ‘e kadar her yarım saatte bir kalkmaktadır.

Istanbul Havalimani Taksim Taksi kac para?

İstanbul Havalimanı ‘ndan Taksim ‘e taksi fiyatı ne kadardır? İstanbul Havalimanı ‘ndan (IST) şehir merkezindeki Taksim bölgesine yolculuk ücreti yaklaşık 15,0€/17.65$ (150₺) olup seyahat süresi yaklaşık 40 dakikadır.

Marmaray ile Sabiha Gökçen Havaalanına nasıl gidilir?

Size en yakın Marmaray durağından Marmaray ‘a binmelisiniz. Anadolu Yakası’na geçtikten sonra Marmaray Ayrılık Çeşmesi durağında inebilirsiniz. Sabiha Gökçen ‘e en yakın marmaray durağı Ayrılık Çeşmesi durağıdır. Burada indikten sonra Kadıköy – Tavşantepe metrosuna aktarma yaparak, Kartal durağında inebilirsiniz.

Söğütlüçeşmeden Sabiha Gökçen Havaalanına nasıl gidilir?

“Uzunçayır Metrobüs Otobüs Durağı”na yürüyün. 16S Hatlı otobüse binin. Sabiha Gökçen Havalimanı’nda (son durak) inin. Metrobüsten sonraki tahmini varış süresi 70-80 dk. Metrobüsten inince otobüs durağına yürünecek yol.

You might be interested:  Antalya G 20 Zirvesi Ne Zaman?(En iyi çözüm)

Sabiha Gökçenden Havaş nerelere gidiyor?

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Taksim ve Kadıköy Yönüne, Taksim’den ve Kadıköy’den de Sabiha Gökçen Havalimanı’na karşılıklı olarak TH-1 / SG-2 Havabüs otobüsleri ulaşım hizmeti vermektedir.

Kadıköy Sabiha Gökçen nasil gidilir?

Kadıköy’den Sabiha Gökçen ‘e Otobüs ile Ulaşım Kadıköy Rıhtım bölgesinden kalkan İETT otobüsleri ile de havalimanına ulaşmak mümkün. E-10 veya E-11 numaralı ekspres otobüs ile yaklaşık 60 dakika içinde Sabiha Gökçen ‘e ulaşabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Asya mı Avrupa mı?

İstanbul Anadolu yakasında olan Sabiha Gökçen Havalimanı, Pendik/ Kurtköy/ Sanayi mahallesinde yer alıyor.

Sabiha Gökçen Avrupa yakasından nasıl gidilir?

Avrupa Yakası ‘ndan Sabiha Gökçen Havalimanı’na gitmek için öncelikle size en yakın yerden metrobüse binmelisiniz. Anadolu yakasına geçtikten sonra Uzunçayır metrobüs durağında inip, Ünalan durağından metroya binin. Daha sonra Kartal durağında KM22 no’lu belediye otobüsüne binerek Sabiha Gökçen ‘e ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *