Istanbul Kart Sağlık Çalışanı Kartı Ne Zamana Kadar Geçerli 2021?(Çözüm bulundu)

İBB tarafından sağlık çalışanlarına verilen ücretsiz ulaşım kartlarının son kullanım tarihi 31 Aralık 2021‘e kadar uzatılmıştır. Meslektaşlarımız ve çalışanlarımız, İSPARK’a ait yaklaşık 500 noktada bulunan açık, katlı ve yol üstü otoparklarını ve toplu ulaşım araçlarını ücretsiz kullanabilecektir.

Sağlık çalışanlarına ücretsiz ulaşım uzatıldı mı?

Cumhurbaşkanı kararıyla sağlık çalışanlarına tanınan ” ücretsiz toplu taşıma” hakkı, 30 Haziran tarihine kadar uzatıldı. Sağlık çalışanlarına tanınan ” ücretsiz toplu taşıma” hakkı 28 Ekim’de Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararıyla 31 Aralık 2021 tarihine kadar uzatılmıştı.

Toplu taşıma araçları sağlık çalışanlarına ne zamana kadar ücretsiz?

Sağlık çalışanlarına tanınan ücretsiz toplu taşıma hakkı, 30 Haziran 2022 tarihine kadar uzatıldı – Son Dakika Haber.

Sağlıkçı istanbul kart ne zamana kadar geçerli?

Sağlıkçılar, ücretsiz ulaşım ve otopark hizmetlerinden 31 Aralık 2021’e kadar yararlanabilecek. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından sağlık çalışanlarına verilen Sağlık Çalışanı Kartı, metro, metrobüs, vapur gibi gibi tüm toplu ulaşım araçları ile İSPARK’a bağlı otoparklarda kullanılıyor.

Sağlık çalışanı kartı uzatıldı mı?

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla yayımlanan karara göre, sağlık çalışanlarına daha önce 31 Aralık 2021’e kadar tanınan ücretsiz toplu taşıma kullanma hakkı, 30 Haziran 2022 tarihine kadar uzatıldı.

You might be interested:  Ankara Otobüs Terminali Nerede?(Çözülmüş)

Sağlık çalışanlarına ücretsiz toplu taşıma kartı nasıl alınır?

Sağlık Çalışanlarına Sunulan Ücretsiz Ulaşım ve Park Hizmetlerinin 31 Aralık 2021 Tarihine Kadar Uzatılması Hakkında

  1. https://bireysel.istanbulkart.
  2. Menüden “İstanbulkart almak istiyorum”u seçiniz.
  3. Açılan sayfada Eczacı Kart ‘ını seçiniz ve fotoğrafınızı kaydederek online başvuruya devam ediniz.

2021 Ego sağlık çalışanlarına ne zamana kadar ücretsiz?

Bu kapsamda, Cumhurbaşkanlığınca alınan 28 Aralık 2021 tarihli yeni Karar da dikkate alınarak sağlık çalışanlarımız Belediyemizce verilen toplu taşımacılık hizmetlerinden 30 Haziran 2022 tarihine kadar ücretsiz olarak yararlanmaya devam edeceklerdir. 7

Kocaeli sağlık çalışanlarına otobüs ne zamana kadar ücretsiz?

Kamu ve özel sağlık çalışanları Özel Halk Otobüsleri de dahil Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin tüm ulaşım imkanlarından 30 Haziran Tarihine kadar ücretsiz yararlanabilecek. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Özel Halk Otobüslerine verdiği akaryakıt desteğini de 1 ay süreyle uzattı.

Izmir toplu taşıma sağlık çalışanlarına ne zamana kadar ücretsiz?

İzmir ‘de pandemi süreci boyunca sağlık çalışanlarına ve eczacılara ücretsiz olan toplu ulaşım hakkı 31 Mart 2022 tarihine kadar uzatıldı.

Ankara Sağlıkçılara ulaşım ne zamana kadar ücretsiz?

Sağlık çalışanları 31.12.2021 tarihine kadar Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin toplu taşıma hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanabileceklerdir.

Sağlıkçı kartı ne zamana kadar?

Büyükşehir Belediye Meclisi, kasım ayı toplantısında oy birliğiyle aldığı kararla Bursa’daki tüm sağlık çalışanlarının özel düzenlenmiş kartları ile toplu taşıma araçlarından 31 Aralık 2021 tarihlerine kadar ücretsiz yararlanmasına karar vermişti. 2

Metrobüs Sağlıkçılara ücretsiz mi?

Cumhurbaşkanı Erdoğan imzasıyla yayımlanan karara göre Türkiye’deki tüm sağlık çalışanları toplu taşıma (metro-otobüs-tranvay, metrobüs ) hizmetlerinden ücretsiz yararlanacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan imzası ile Resmi Gazete’de yayımlanan karar sağlık çalışanlarının ulaşım masrafını düşürücek.

Eskişehir Sağlıkçılara ücretsiz ulaşım ne zamana kadar geçerli?

Sağlık çalışanlarının kurum kimliklerini göstererek tramvay ve otobüslerden ücretsiz faydalanabileceğini belirten Eskişehir Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, kamu ve özel sağlık kuruluşlarında görevli olan tüm sağlık çalışanlarının ücretsiz ulaşım uygulamasından 28 Ekim tarihinden itibaren yararlanabileceklerini ifade

You might be interested:  Istanbul Mezarlıklar Müdürü Kim?(EN iyi 5 ipucu)

Istanbulkart sağlık çalışanı ücretsiz mi?

Merhaba, Sağlık çalışanlarımız ve eczacılarımız 30.06.2021 tarihine kadar toplu ulaşımı ücretsiz kullanma hakkına sahiptirler. Sağlık çalışanlarının herhangi bir vizeleme işlemi yapmasına gerek bulunmamaktadır. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Benim sağlık çalışanı 30.06.2021 tarihine kadar güncellenmedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *