Istanbul Seyahat Ataşehir Terminali Nerede?(Çözülmüş)

Istanbul seyahat nereye gider?

Firma İstanbul, Ankara, Çanakkale, İzmir gibi Türkiye’nin birçok lokasyonuna sefer yapıyor. Aynı zamanda Bulgaristan ve Makedonya’ya da düzenli olarak ulaşım sağlıyor.

Dudulluda hangi otobüs firmaları var?

Dudullu Ataşehir Kalkış Varış Terminali Otobüs Firmaları

  • Balıkesir Uludağ
  • Seç Turizm.
  • Niğde Aydoğanlar.
  • RH Turizm.
  • Öz Sivas Seyahat.
  • Nilüfer Turizm.
  • Yeni Sivas Turizm.
  • Düzce Güven.

Ataşehir hangi Otogara yakın?

Dudullu Terminali / Batıataşehir Yönü durak, Ümraniye içindeki Ataşehir Otogar konumuna en yakındır.

Istanbul seyahat kime ait?

İstanbul Seyahat ‘in sahibi Selami Tırış’ın acı kaybı

Istanbul seyahat Istanbul Havalimanı’nda nerede?

İstanbul Seyahat Otobüsleri, İstanbul Havalimanı ‘ nda gelen yolcu katının bir alt katında, asansörle -2. katta bulunan otobüs peronlarından kalkıyor.

Efe Tur Esenler Otogar kaçıncı Peron?

İstanbul Esenler Otogarı 57-58 peron numaralı Efe Tur firmasında bilet kesimi yapan personeller kibarlıktan ve anlayıştan çok uzaklar.

Kale seyahat kaçıncı Peron?

Şehirlerarası otobüs terminallerinde kendisi için ayrılan peronları kullanan İstanbul Kale Seyahat, İstanbul terminalinde 22 numaralı peron, Antalya terminalinde 2 numaralı peron, Alanya terminalinde 15 numaralı peron, Isparta terminalinde 11 ve 12 numaralı peronlar, Gebze terminalinde 19 numaralı peron, Manavgat

Ataşehir’e en kolay nasıl gidilir?

Ataşehir’e denizyolu ile doğrudan ulaşım olanağı bulunmamaktadır. Avrupa yakasından geliyorsanız; Kadıköy ya da Üsküdar’a vapur ile ulaşım sağladıktan sonra, Ataşehir’e giden otobüs ve minibüsleri tercih edebilir ya da metro bağlantısını kullanarak Ataşehir’e ulaşım sağlayabilirsiniz.

You might be interested:  Ankara Hangi Üniversiteler Var?(Doğru cevap)

Ataşehir Dudullu Terminali hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Ataşehir Dudullu Terminali yakınından geçiyor: 14A, 19EK, 320A.

Yeni Dudullu nereye bağlı?

Dudullu, İstanbul ilinin Ümraniye ilçesinde mahalleler grubu. İki mahalleden meydana gelmiştir. Kuzeydeki mahalleye Aşağı Dudullu, güneydeki mahalleye Yukarı Dudullu adı verilmektedir.

Dudullu otogar nereye bağlı?

Ümraniye ilçesine bağlıdır. Dudullu – Ataşehir Otogarı haritası İstanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Dudullu – Ataşehir Otogarı posta kodu 34775.

Istanbul anadolu yakasında hangi otogar var?

Harem Otogarı, İstanbul’un Anadolu Yakası ‘nda bulunan otogardır. İstanbul ile farklı şehirler arasında seyahat etmek isteyen ve Anadolu Yakası ‘nda bulunan herkes buradan hareket eder. Otobüsle seyahat ederken otogar ile ilçeler arasında nasıl ulaşım sağlayacağınızı bilmeniz gerekmektedir.

Istanbul Ataşehir hangi yakada?

Ataşehir, İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan bir ilçedir. İstanbul’un doğu yarısında, Kocaeli Yarımadası’nın batı kısmında yer alan ilçenin denize kıyısı yoktur. 2008 yılında Kadıköy, Ümraniye ve Üsküdar’dan bâzı mahallelerin içine katılmasıyla ilçe statüsü kazanarak İstanbul’un 39 ilçesinden biri olmuştur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *