Istanbul Sosyete Pazarı Nerede?(Soru)

Istanbul sosyete pazarı hangi günler?

Kadıköy sosyete pazarı, Salı ve Cuma günleri kuruluyor. İstanbul sosyete pazarları içerisinde yer alan Kadıköy pazarında Salı günleri daha çok sebze ve meyve ağırlıklı tezgahlar yer almakta. Cuma günleri ise perde, halı, kıyafet, çanta ve hatta kumaş bile satılmakta.

Başakşehir sosyete pazarı hangi gün?

Salı ve cumartesi günleri kurulan pazarda, engelliler için düşünülmüş park alanları dahil, toplam 1.100 araç kapasiteli otoparkın 600’ü müşterilere, 500’ü ise esnafa tahsis edilmiş durumda.

Rami sosyete pazarı ne zaman?

İstanbul’un Eyüp ilçesine bağlı bulunan Rami Sosyete Pazarı, Pazartesi günleri kuruluyor.

Kadıköy pazarı ne zaman?

Tarihi Salı Pazarı olarak da bilinen Kadıköy semt pazarı, taze meyve ve sebzeden ev tekstili, kumaş ve kıyafete kadar her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir yer konumunda. Her hafta Salı günü kuruluyor.

İstanbul Ortaköy sosyete pazarı hangi gün?

Cumartesi ve Perşembe günleri, Sabah: 8:00 – Akşam: 19:30 arası hizmet vermektedir.

Kayaşehir semt pazarı hangi gün?

Pazartesi ve Cuma günleri hizmet veren Kayaşehir Fuar ve Sergi Alanı’nın çevresinde 850 adet araç kapasiteli otopark alanı mevcut.

Bahçeşehir pazarı hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Bahçeşehir Sosyete Pazarı yakınından geçiyor: 142A, 146, 76E.

Bahçeşehir pazarı açık mı?

Bahçeşehir ‘de kurulan Pazar, oldukça geniş bir alanda kurulu. Kışın kar ve yağmur, yazın ise bunaltıcı sıcaklardan korunmak için özel çatı sistemi yaptırılmış. Salı ve cumartesi günleri Pazar tam gün açık diyebiliriz.

You might be interested:  Bodrum Titanic Otel Kimin?(Soru)

Yeşilköy sosyete pazarı ne zaman?

Yeşilköy pazarı, Bakırköy’ün Florya ve Yeşilköy semtleri arasında yer almaktadır. Sahil yolunda bulunan Çiroz mevkisinde kurulan bu pazarın üstü kapalıdır. Her çarşamba günü kurulan bu pazar, sabit bir yerleşkeye sahiptir.

Istanbul Ulus Sosyete Pazarı hangi gün?

Kapalı ve modern bir pazar alanına sahip Ulus Sosyete Pazarı özellikle “Her şey 1 TL” tezgahlarıyla meşhur. Perşembe ve Pazar günleri kurulan pazara Beşiktaş üzerinden belediyenin düzenlediği ücretsiz ring seferleriyle ulaşabilirsiniz.

Göztepe sosyete pazarı hangi gün?

İğne iplik dahi bulabileceğiniz Göztepe pazarı, pazartesi günleri Anadolu yakasında oturanlar için iyi bir alternatif olabilir. Anadolu yakasında oturanlar için pazartesi bir diğer alternatif ise Maltepe semt pazarı Meyve ve sebzeden giyime kadar birçok ürünü bu pazarda bulabilirsiniz.

Ataşehir semt pazarı hangi gün?

Haftada üç gün kurulacak kapalı pazarda, cuma günleri giyim, aksesuar ve ev tekstili ürünleri, cumartesi günleri meyve, sebze ve gıda ürünleri, pazartesi günleri ise kumaş ve hırdavat ürünlerinin satışı gerçekleşecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *