Izmir Istanbul Otobüs Biletleri Ne Kadar?(Doğru cevap)

En Ucuz İzmir – İstanbul Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firması Bilet Fiyatları Günlük Otobüs Seferi Sayısı
Ayar Aydın Seyahat 186,66 TL 68
Nilüfer Turizm 190,00 TL 16
Çanakkale Truva Turizm 190,00 TL 23
İzmir Turizm 190,00 TL 15

5

Kamil Koç izmir istanbul kaç para?

İstanbul İzmir seferi için başlangıç fiyatı 102 TL’dir.

Izmir’den Istanbul’a otobüs var mı?

İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden İstanbul Alibeyköy, Esenler, Dudullu Otogarları’na sıkça İzmir -İstanbul otobüs seferleri düzenlenmektedir. İzmir ‘ den İstanbul’a en sık otobüs seferi düzenleyen firmalar, Pamukkale, Metro, Ulusoy, Uludağ, Efetur ve Süzer firmalarıdır.

Kamil Koç Ekspres izmir İstanbul kaç saat?

İzmir İstanbul arası otobüsle Kamil Koç Ekspres Seferlerle 4.5 saat sürmektedir. Adana İstanbul arası otobüsle ortalama 14 saat 23 dakika saat sürmektedir. Antalya İstanbul arası otobüsle ortalama 12 saat 25 dakika sürmektedir. Bursa İstanbul arası otobüsle ortalama 3.5 saat sürmektedir.

Izmirden istanbula giderken hangi şehirlerden geçilir?

İstanbul, Tekirdağ, Yalova, Bursa, Balıkesir ve Manisa gibi şehirlerden gelen ziyaretçiler İstanbul – İzmir Otoyolu’nu kullanabilirler. Bu yol ile İstanbul – İzmir arası yolculuk ortalama 4.5 saat sürmektedir.

Metro İzmir İstanbul kac saat?

İDO ve Metro Turizm, İstanbul – İzmir arasında halen karayolu ile 9 saat süren yolculuğu 6.5 saate indirecek anlaşmaya imza atıyor. Anlaşma ile entegre biletler hem Metro ‘dan hem de İDO’dan alınabilecek

You might be interested:  Istanbul Fen Lisesi Nerede?(Doğru cevap)

Istanbul İzmir uçakla kaç saat sürer?

İstanbul – İzmir arası uçuş mesafesi toplam 346 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 1 saat 10 dakika sürüyor.

Kamil Koç ekspres sefer nedir?

Ekspres Sefer Nedir? Kamil Koç tarafından yolcularına vakit kazandırma amacıyla geliştirilen ekspres seferler, yolculuk esnasında harcanan zamanı en aza indirerek size hızlı ve zahmetsiz bir yolculuk imkanı tanıyor.

Istanbul İzmir arası deniz yolu kaç saat?

Feribotla İstanbul ‘dan İzmir ‘e 16 saatlik mavi yolculuk.

İstanbul İzmir kaç saat yeni yol?

İstanbul – İzmir arası, otoyolun açılmasıyla 100 kilometre kısaldı. 192 kilometrelik yeni bölümün hizmete girmesiyle 8.5 saatlik yol, 3.5 saate indi.

İzmir İstanbul eski yol kaç kilometre?

İSTANBUL İZMİR ARASI KAÇ KM? O-5 üzerinden Osman Gazi Köprüsünü kullanmadan ( eski yoldan 569 km ) gidişiler ortalama 90 km fazla yol kat ediyorsunuz.

İstanbul İzmir özel araçla kaç saat?

İstanbul İzmir arası arabayla ortalama 4 saat 27 dakika, otobüs ile 7 saat 47 dakika ve uçak ile tam 1 saat sürmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *