Mall Of Istanbul Kimin?(Soru)

Mall of İstanbul sahibi kim? : Aziz Torun’un şirketi Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Mall Of İstanbul‘un sahibi. Torun’un Torium ismiyle de alışveriş merkezi bulunuyor.

Mall of Istanbul u kim yaptı?

– Capacity: Uzman İnşaat, Keleşoğlu İnşaat, Gül İnşaat, Beyaz İnşaat ve Zirve İnşaat ortaklığıyla kuruldu. – Mall of İstanbul: Aziz Torun’un şirketi Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı.

Mall Of sahibi kimdir?

Mall of İstanbul – İstanbul – Torunlar GYO.

Mall of Istanbul kaç tane var?

Türkiye’nin en büyük yerli gayrimenkul yatırımcısı Torunlar GYO tarafından 23 Mayıs 2014’te hayata geçirilen Mall of İstanbul ‘da 350 mağaza ve binlerce marka hizmet vermektedir.

Mall of Istanbul ne zaman açılacak?

Mall Of İstanbul, sabah saat 12:00’da açılıyor. Bu saatten itibaren AVM’ye girerek alışverişinizi yapabilirsiniz. Mall Of İstanbul Saat Kaçta Kapanıyor? Haftanın yedi günü de belirli saatlerde müşterilerine hizmet sağlayan Mall Of İstanbul, 12:00’da açılıyor. 20:00’a kadar ise hizmet sağlıyor.

Malofun sahibi kim?

Mall of İstanbul sahibi kim?: Aziz Torun’un şirketi Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Mall Of İstanbul’un sahibi.

Mall of İstanbul kaç kişilik?

16 salonu ve 3.050 koltuk kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük sinema kompleksi de Mall of İstanbul ‘da yer alacak özel bölümlerden bir diğeri.

You might be interested:  Başkent Üniversitesi Nerede Ankara?(Mükemmel cevap)

Mall of Istanbul kaç yaş sınırı?

Avrupa’nın en büyük kapalı eğlence kolonisi MOİPARK 12.000 m2‘lik alanda iki kattan oluşuyor. Alt katta 10 yaşın üzeri, üst katta ise 4-10 yaş arası çocuklar için eğlence dolu onlarca oyun, ünite ve salıncak yer alıyor.

Akasya Alışveriş Merkezi kime ait?

Sinpaş, Akiş (Akkök Holding), Yıldız Holding (Ülker), Doğu-Batı Group ve Corio ortaklığı ile inşa edilen Akasya AVM, Akkök Holding’e satılmıştı.

Mall of İstanbul ne kadar büyük?

Torunlar GYO’nun ofis, otel, residence ve AVM etaplarından meydana gelen Mall of İstanbul projesinin AVM bölümü 154 bin 457 metrekarelik büyüklüğüyle listenin ikinci sırasında.

Mall of İstanbul’da hangi markalar var?

Giyim Mağazaları

  • Aldo.
  • Arzu Kaprol.
  • Atalar.
  • Benetton.
  • Bershka.
  • Brandroom.
  • Cacharel.
  • Carnevale.

Mall of İstanbul içinde neler var?

Mall of İstanbul Avm, 350 mağazası, Avrupa’nın en büyük çocuk eğlence merkezi Moi Park’ı, 16 salonlu, 3050 koltuklu sineması, cafe ve restorantları, 700 kişilik gösteri sanatları merkezi, geleneksel ve modern sanatlar sokağı ile istanbulun en güzel avmlerinden biri.

Mall of İstanbul saat kaçta açılıyor?

Mall of İstanbul AVM Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe, Pazar günleri 10.00-22.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Cuma ve Cumartesi günleri ise 10.00-22.30 saatleri arasında açık oluyor.

Mall of İstanbul kaç katlı?

Torunlar GYO tarafından Mahmutbey-İkitelli de 123 bin metrekare arsa alanı üzerine inşa edilen Mall Of İstanbul, A blok 23 katlı, B blok 25 katlı, C blok 27 katlı, D blok ise 29 katlı olup toplam 1114 konuttan meydana geliyor.

Mall of İstanbul ne anlama geliyor?

istanbul ‘un malları anlamına da gelen ingilizce bir söylem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *