Marmaris E Nasıl Gidebilirim?(Çözüm bulundu)

Marmarise gelmek için birçok alternatif bulunmaktadır. Dalaman Havalimanı’na 88 km mesafede bulunan Marmarise uçakla gelmek isteyenler, uçaktan indikten sonra Dalaman Havalimanı’ndan kalkan Havaş servislerini kullanarak direkt Marmaris merkeze ulaşabilirler. Havaş ile Marmaris arası yaklaşık 90 dakika sürmektedir.

Marmaris’e Nasıl Gidilir Uçakla?

Marmaris’e havayolu ile ulaşım için Marmaris’e 94 Km. mesafedeki Dalaman Havalimanına seferleri olan Pegasus Havayolları, Onur Air, Sun Express, Atlas Jet Havayolları ve Türk Hava Yolları’nın uçuşları ile uçup, Dalaman Havalimanı’ndan Havaş’ın servisleri ile ya da taksiler ile Marmaris merkeze ulaşabilirsiniz.

Marmaris hangi havaalanına yakın?

Marmaris ‘e Dalaman Havalimanı üzerinden hava yoluyla, yatlar ve gemiler aracılığıyla deniz yolu ile ulaşabilirsiniz. Turizm bölgesi olduğundan dolayı hemen hemen her yerden özellikle komşu ilçeler Bodrum ve Fethiye’den kolaylıkla ulaşım sağlanabilir.

Istanbul’dan Marmaris’e uçakla nasıl gidilir?

İstanbul ‘ dan Marmaris’e düzenlenen otobüs seferleri ortalama 11 saat sürmektedir. İstanbul ve Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Marmaris’e yapılacak olan uçak seferlerinde Dalaman Havalimanı tercih edilmelidir. Günde ortalama 5 uçak seferi düzenlenen Marmaris seyahatleri için seyahat süresi 1 saat 15 dakikadır.

Marmaris Bodrum Nasıl Gidilir?

Bodrum ve Datça’dan arabalı feribotlar düzenli olarak Marmaris ‘e seferler yapmakta (Telefon: 0 252 316 10 87). Ayrıca haftada 2 kere olmak üzere Bodrum Marmaris arasında hidrofil seferleri yapılmakta ( Bodrum Express Lines (www.bodrumexpresslines.com)). Özel yat ve teknesi olan da Marmaris Marinası’nı kullanmaktadırlar.

You might be interested:  Bodrum Turgutreis Nasıl Bir Yer?(EN iyi 5 ipucu)

Istanbul’dan Marmaris’e hangi yoldan gidilir?

Marmaris’e aracıyla ulaşmak isteyenler İstanbul yönünde gelecekler İzmir’den sonra Aydın otobanına girerek Marmaris’e ulaşabilirler. İstanbul ‘ dan Marmaris’e ulaşmak için İstanbul -Yalova-Balıkesir-Akhisar-Manisa-İzmir-Aydın-Muğla-Marmaris güzergâhını takip etmek gerekmektedir.

Marmaris’e en yakın havalimanı nerede?

Dalaman Havalimanı (DLM), kent merkezine yaklaşık 6 km mesafede yer almaktadır ve Dalaman’ın yeni sıra Güney Ege kıyılarında yer alan en önemli turistik merkezlerden olan Marmaris, Göcek, Dalyan, Fethiye ve Ölüdeniz gibi bölgelere gitmek için kullanılan başlıca havalimanıdır.

Dalaman Havaalanı ile Marmaris arası kaç km?

Marmaris Transfer; Ülkemizde en fazla turist çeken Marmaris için Dalaman havalimanı arası vip ulaşım hizmetidir. Dalaman Marmaris arası kaç saat ve kaç kilometre mesafede sorusuna havalimanından 94 km ve ortalama 1 saat 15 dakikalık seyahat mesafesi olarak yanıtlamak mümkün.

Marmaris’te görülmesi gereken yerler nerelerdir?

Marmaris Gezilecek Yerler Listesi

  • Marmaris Plajları Güzel plajları sayesinde popüler hale gelen Marmaris ‘ te yüzerek, güneşlenerek ve su sporları yaparak tatilinizi keyifli hale getirebilirsiniz.
  • Marmaris Kalesi ve Müzesi.
  • 3. Halıcı Ahmet Urkay Müzesi.
  • İçmeler.
  • Turunç
  • 7. Selimiye.
  • 8. Hisarönü
  • 9. Kleopatra (Sedir) Adası

Dalaman Havalimanı Marmaris Selimiye arası kaç km?

Mavi Transfer farkıyla Dalaman ‘dan Selimiye ‘ye transfer süresi yaklaşık olarak 2 saat oluyor. Deneyimli olan şoförlerimiz iki merkez arasındaki 133 km uzaklığı başarılı ve güvenli sürüşleriyle 2 saat içinde tamamlayarak kişilerin gitmeleri gereken yerlere ulaşmasını sağlıyorlar.

Dalaman havaalanı içmeler kaç km?

Dalaman Havalimanı İçmeler Arası 100 Km ‘dir ve 1 Saat 45 Dakikalık bir yolculuk yaparsınız.

Dalaman Havaalanı ile Datça arası kaç km?

Sorunuzun cevabı: Dalaman Havalimanı Datça arası 162 Km ‘dir.

Istanbul muğla hangi yoldan gidilir?

İstanbul Muğla güzergâhını kullanan yolcuları için en kısa yol E881 üzerinden devam edip sırasıyla Bursa, Balıkesir, Akhisar, Manisa, İzmir, Aydın üzerinden devam edip Muğla ‘ya ulaşmaktadır. Bu güzergâh yaklaşık olarak 670 kilometre iken 8 saat sürmektedir.

You might be interested:  Ankara Dan Kızılcahamam A Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Marmaris Bodrum arası feribot var mı?

2 yanıt. Direkt feribot yok. Datça feribotuyla Körmen’e gidip (1 hr. 45 min.) kara yoluyla Marmaris ‘e ulaşabilirsiniz.

Marmaristen bodruma otobüs var mı?

Her gün, Marmaris – Bodrum otobüs güzergahında yaklaşık 1 connection ile hizmet verilmektedir.

Bodrumdan Marmarise otobüs var mı?

Bodrum ve Marmaris arasında 1 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Güney Akdeniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *