Mecidiyeköy Den Istanbul Havalimanına Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

Mecidiyeköy’den İstanbul Havalimanı kaç dakika?

Mecidiyeköy ‘ den İstanbul Havalimanı ‘na Taksilerle yaklaşık yolculuk süresi 45 – 55 dakika civarındadır.

H-2 nereden kalkıyor?

YENİ HAVALİMANI H2 HATTI DURAKLARI Yeni Havalimanı-Mecidiyeköy arasında gerçekleştirilecek H2 hattı sırasıyla Mecidiyeköy Metrobüs, Çağlayan, Nurtepe, Hasdal, Kemer Yolu, Orman Yolu, Kıyı Emniyeti ve İhsaniye Kavşağı’ndan geçerek, Yeni Havalimanına ulaşacak.

H-2 kaç saat sürüyor?

H – 2 MECİDİYEKÖY – İSTANBUL HAVALİMANI: Mecidiyeköy Metrobüs – Çağlayan Yolu – Nurtepe Viyadük – Hasdal – Kemer Yolu – Orman Yolu – Kıyı Emniyeti – İstanbul Havalimanı trafiğin durumuna göre 30 ile 40 dakika arasında gerçekleştiriliyor.

Mecidiyeköy İstanbul Havalimanı nasıl gidilir?

Mecidiyeköy ‘den İstanbul Havalimanı ‘na H-2 İETT hatlı otobüslerle gidebilirsiniz. H2 İETT havalimanı otobüslerinin ilk durağı Mecidiyeköy Metrobüs Durağı’nın çıkışındaki İETT peronları. H2 hattıyla ilgili daha detaylı bilgi için aşağıdaki butona tıklayarak İstanbul Havalimanı İETT Hatları Sayfamıza gidebilirsiniz.

Kadıköy’den İstanbul Havalimanı kaç dakika?

Kadıköy ‘ den İstanbul Havalimanı ‘na taksi yle gitmek isterseniz İstanbul Havalimanı taksi ücreti yaklaşık 190-200 lira civarında tutar. Ve bu yolculuk yaklaşık 55-60 dk sürer.

H6 iett nereden kalkıyor?

H-6 ( İETT ) H-6 otobüs hattının ilk durağı Yunus Emre Mahallesi olup son durağı İstanbul Havalimanı Garaj durağıdır. H-6 (Yunus Emre Mahallesi‎→İstanbul Havalimanı Garaj), her gün çalışıyor.

You might be interested:  Alanya Uçak Bileti Ne Kadar?(Çözünme)

Mecidiyeköy istanbul havalimanı otobüs kaç dakika?

H2 MECİDİYEKÖY – İSTANBUL HAVALİMANI: Mecidiyeköy Metrobüs – Çağlayan Yolu – Nurtepe Viyadük – Hasdal – Kemer Yolu – Orman Yolu – Kıyı Emniyeti – İstanbul Havalimanı. Trafiğin durumuna göre 30-40 dakikada gerçekleştiriliyor.

Sarıyer istanbul havalimanı nasıl gidilir?

Sarıyer ‘den İstanbul Havalimanı ‘na Ticari taksilerle kolay ve hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Sarıyer ‘den İstanbul Havalimanı ‘na Taksilerle yaklaşık yolculuk süresi 25 – 35 dakika civarındadır.

H 2 kaç dakika?

H – 2 (İETT) H – 2 (İstanbul Havalimanı Garaj‎→Mecidiyeköy Metrobüs), her gün çalışıyor. Ek bilgi: H – 2 hattında 29 durak bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 47 dakika.

H 1 kaç saat sürüyor?

H – 1 (İETT) Ek bilgi: H – 1 hattında 11 durak bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 39 dakika.

H6 kaç saat sürer?

H-6 (İETT) Ek bilgi: H-6 hattında 50 durak bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 86 dakika.

H-9 nereden kalkıyor?

H-9 otobüs hattının ilk durağı Cevizlibağ olup son durağı İstanbul Havalimanı Garaj durağıdır.

Beylikdüzü 3 havalimanı nasıl gidilir?

İstanbul Havalimanı Beylikdüzü ‘ne yaklaşık 50-55 km mesafede. İstanbul Havalimanı ‘ndan Beylikdüzü ‘ne taksi yle gitmek isterseniz 3. havalimanı taksi ücreti yaklaşık 170-180 lira civarında tutar. Ve bu yolculuk yaklaşık 50-55 dk sürer.

Havaş nereden kalkıyor istanbul?

Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır. Otobüsler, Taksimden Taksim Divan oteli karşısında, Abdulhakhamit caddesinde Point Otel önünden, Kadıköy’den de rıhtım İETT durakları önünden hareket etmektedirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *