Sağlıkçı Istanbul Kart Ne Zamana Kadar Geçerli?(Soru)

Pandemi mücadelesi veren sağlık çalışanlarına İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından verilen ücretsiz ulaşım kartlarının süresi uzatıldı. Sağlıkçılar, ücretsiz ulaşım ve otopark hizmetlerinden 31 Aralık 2021’e kadar yararlanabilecek.

Istanbul kart sağlık çalışanı kartı ne zamana kadar geçerli 2021?

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla yayımlanan karara göre, sağlık çalışanlarına daha önce 31 Aralık 2021 ‘e kadar tanınan ücretsiz toplu taşıma kullanma hakkı, 30 Haziran 2022 tarihine kadar uzatıldı. 7

Sağlık çalışan kartı ne zamana kadar geçerli?

İBB tarafından sağlık çalışanlarına verilen ücretsiz ulaşım kartlarının son kullanım tarihi 31 Aralık 2021’e kadar uzatılmıştır. Meslektaşlarımız ve çalışanlarımız, İSPARK’a ait yaklaşık 500 noktada bulunan açık, katlı ve yol üstü otoparklarını ve toplu ulaşım araçlarını ücretsiz kullanabilecektir.

Sağlık çalışanlarına ücretsiz ulaşım Uzatildi mı?

Cumhurbaşkanı kararıyla sağlık çalışanlarına tanınan ” ücretsiz toplu taşıma” hakkı, 30 Haziran tarihine kadar uzatıldı. Sağlık çalışanlarına tanınan ” ücretsiz toplu taşıma” hakkı 28 Ekim’de Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararıyla 31 Aralık 2021 tarihine kadar uzatılmıştı.

You might be interested:  Ankara Alanya Hangi Yoldan Gidilir?(Doğru cevap)

Sağlıkçılara ücretsiz ulaşım ne zamana kadar geçerli?

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla yayımlanan karara göre, Covid-19 salgını tedbirleri kapsamında sağlık personelleri, ilgili belediye tarafından karar verilmesi şartıyla, belediyeler ve bağlı kuruluşları tarafından yürütülen toplu taşıma hizmetlerinden, Başkentray,

Kocaeli sağlık çalışanlarına otobüs ne zamana kadar ücretsiz?

Kamu ve özel sağlık çalışanları Özel Halk Otobüsleri de dahil Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin tüm ulaşım imkanlarından 30 Haziran Tarihine kadar ücretsiz yararlanabilecek. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Özel Halk Otobüslerine verdiği akaryakıt desteğini de 1 ay süreyle uzattı.

Sağlık çalışanı kartı uzatıldı mı?

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla yayımlanan karara göre, sağlık çalışanlarına daha önce 31 Aralık 2021’e kadar tanınan ücretsiz toplu taşıma kullanma hakkı, 30 Haziran 2022 tarihine kadar uzatıldı.

Sağlıkçılara ulaşım ne zamana kadar ücretsiz izmir?

İzmir ‘de pandemi süreci boyunca sağlık çalışanlarına ve eczacılara ücretsiz olan toplu ulaşım hakkı 31 Mart 2022 tarihine kadar uzatıldı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, HES Kodu tanımlanan sağlıkçı İzmirim kartların en kısa süre içerisinde alınması için çağrıda bulundu.

Eskişehir Sağlıkçılara ücretsiz ulaşım ne zamana kadar geçerli?

Sağlık çalışanlarının kurum kimliklerini göstererek tramvay ve otobüslerden ücretsiz faydalanabileceğini belirten Eskişehir Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, kamu ve özel sağlık kuruluşlarında görevli olan tüm sağlık çalışanlarının ücretsiz ulaşım uygulamasından 28 Ekim tarihinden itibaren yararlanabileceklerini ifade

Ankara Sağlıkçılara ulaşım ne zamana kadar ücretsiz?

Sağlık çalışanları 31.12.2021 tarihine kadar Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin toplu taşıma hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanabileceklerdir.

2021 Ego sağlık çalışanlarına ne zamana kadar ücretsiz?

Bu kapsamda, Cumhurbaşkanlığınca alınan 28 Aralık 2021 tarihli yeni Karar da dikkate alınarak sağlık çalışanlarımız Belediyemizce verilen toplu taşımacılık hizmetlerinden 30 Haziran 2022 tarihine kadar ücretsiz olarak yararlanmaya devam edeceklerdir.

You might be interested:  Istanbul Minyatür Park Nerede?(Çözüm bulundu)

Sağlık sektöründe çalışanlar kimlerdir?

Sağlık personeli, diğer adıyla iş yeri hemşiresi, iş yeri hekimiyle birlikte çalışan, gerekli kayıtları tutarak ve bunları düzenleyerek hekime yardımcı olan kişidir. Bu bağlamda sağlık personeli; sağlık memuru, çevre sağlığı teknisyeni, ya da acil tıp teknisyeni olabilir.

Izban sağlık çalışanlarına ücretsiz mi?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, sağlık çalışanlarının Başkentray, Marmaray ve İzban seferlerinden 30 Haziran 2022’ye kadar ücretsiz olarak faydalanabileceğini kaydederek, uygulama başladığından bu yana Marmaray, İzban ve Başkentray’da 9 milyon 798 bin sağlık çalışanının bu imkandan faydalandığını bildirdi. 6

Sağlıkçılara ulaşım bedava mı?

Cumhurbaşkanı Erdoğan imzasıyla yayımlanan karara göre Türkiye’deki tüm sağlık çalışanları toplu taşıma (metro-otobüs-tranvay, metrobüs) hizmetlerinden ücretsiz yararlanacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan imzası ile Resmi Gazete’de yayımlanan karar sağlık çalışanlarının ulaşım masrafını düşürücek.

Motaş Sağlıkçılara ücretsiz mi?

Malatya Büyükşehir Belediyesi Malatya Otobüs Taşıma A. Ş ( MOTAŞ ) tarafından belediye otobüs duraklarına asılan yazıda, “1 Temmuz 2021 tarihi itibariyle sağlık çalışanlarımızın ücretsiz ulaşım hakları sona ermiştir.

Sağlık öğrencilerine toplu taşıma ücretsiz mi?

Karara göre, salgınının yayılmasının önlenmesine yönelik tedbirler kapsamında, sağlık hizmeti veren kamu ve özel sektöre ait tüm sağlık kurum ve kuruluşlarında çalışan personel, ilgili belediye tarafından karar verilmesi şartıyla belediyeler ve bağlı kuruluşları ile bunların kurdukları birlik, müessese, işletme ve

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *