Sen Çal Kapımı Antalya Da Hangi Otelde Çekildi?(Çözüm bulundu)

Barut Hemera Otel, Side, Süleyman Demirel Blv. No:1, 07330 Manavgat/Antalya‘dadır. Sen Çal Kapımı Eda’nın Evi Nerede?

Sen Çal Kapımı Manavgatta hangi otelde çekildi?

Bige Önal, Anıl İlter, Çağrı Çıtanak, Başak Gümülcenioğlu’nun da eşlik ettiği Antalya serüveninde oyuncular keyifli anlar geçirdi. Sen Çal Kapımı dizisinin Antalya’da azumare lounge side otel de çekildiği belirtildi.

Sen Çal Kapımı nerede?

Sen Çal Kapımı nerede çekiliyor? Sen Çal Kapımı dizisinin birçok sahnesi İstanbul’da çekiliyor. Kerem Bürsin’in canlandırdığı Serkan karakterinin evi olan villa izleyenlerin oldukça dikkatini çekmiş durumda. Serkan Bolat karakterine ait olan bu villa İstanbul’un Tarabya semtinde yer alıyor.

Sen Çal Kapımı tatil bölümü nerede çekildi?

SEN ÇAL KAPIMI NEREDE ÇEKİLİYOR? Sen Çal Kapımı dizisinin çoğu sahneleri İstanbul’da çekilmektedir. Sen Çal Kapımı dizisinde yer alan villanın İstanbul’un Tarabya semtinde bulunduğu söyleniyor. Ayrıca dizide yer alan konutların İstanbul Maslak’ta bulunduğu söylenilmektedir.

Çal Kapımı nerede çekiliyor?

Yapımını MF Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Altan Dönmez’in oturduğu ve senaryosunu Ayşe Üner Kutlu’nun kaleme aldığı “Sen Çal Kapımı ” dizisinin ekibi, geçtiğimiz haftalarda çekimler için Antalya’ya gitti.

Sen Çal Kapımı son bölüm Sapanca hangi otelde çekildi?

Acquaverde Otel. Otelimiz 1997 yılından beri misafirlerimize hizmet vermektedir.

Sen Çal Kapımı hangi şelalede çekildi?

Sen Çal Kapımı – Kurşunlu Şelalesi.

Sen Çal Kapımı 40 bölüm nerede çekildi?

SEN ÇAL KAPIMI NEREDE ÇEKİLİYOR? Sen Çal Kapımı dizisinin çoğu sahneleri İstanbul’da çekilmektedir. Sen Çal Kapımı dizisinde yer alan villanın İstanbul’un Tarabya semtinde bulunduğu söyleniyor.

You might be interested:  Kanal Istanbul Ne Oldu?(Çözüm bulundu)

Ada Masali nerede cekiliyor?

Ada Masalı 2. Kırlangıç Adası, Yunanistan’a bağlı Teselya bölgesinde bulunan bir ada. Ada, İskados, Skopelos adalarını da bulunduğu Şeytan Adaları’nın bir parçası. Ancak dizi Kırlangıç Adası’nda değil İzmir’in Sığacık ilçesinde çekiliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *