Vadi Istanbul Avm Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

Zincirlikuyu metrobüs hattından Gayrettepe- Hacıosman metro hattına geçiş yapın. Sanayi mahallesi durağına gelindiğinde Seyrantepe/TT Arena metrosuna aktarma yapın. Seyrantepe’de indikten sonra HAVARAY ile doğrudan Vadi İstanbul‘un içine geçiş yapabilirsiniz.

Vadi istanbul avm hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Vadi Istanbul Avm yakınından geçiyor: 41Y, 47L, 48L.

Turkcell vadiye nasil gidilir?

Havaray ile Seyrantepe Metrosu’ndan Vadistanbul AVM’ye 3 dakikada erişim sağlanabiliyor. Özel aracı ile Turkcell Vadi ‘ye gelenler içinde TEM otoyolundan bağlanan yeni yollar, trafik telaşı yaşamadan ulaşım imkanını sunuyor.

Havaray nereye gidiyor?

Vadistanbul Havaray projesi, Artaş-Aydınlı-Invest-AFK Adi Ortaklığı tarafından, Sarıyer Cendere Vadisi ve Seyrantepe İstasyonu- TT Arena Stadyumu güzergahı arasına yapılacak. Proje 750 metre uzunluğunda olacak

Vadi istanbul un sahibi kim?

Artaş, Evyap ve İnvest ortaklığıyla hayata geçirilen Vadistanbul Alışveriş Merkezi, toplam 103 bin m² büyüklüğündeki kiralanabilir alanıyla Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri…

Vadi istanbul nerede hangi semtte?

İstanbul ‘daki büyük AVMler arasında başat konumda yer alan Vadi İstanbul, Sarıyer’e bağlı Ayazağa bölgesinde Kemerburgaz caddesi üzerinde yer almaktadır.

Havaray ücretsiz mi?

Evyap Holding’e ait arsada, Artaş İnşaat ve Invest İnşaat ortaklığıyla hayata geçirilen Vadistanbul projesi, 2017’nin son aylarında kapılarını açtı. Şu anda Havaray ‘ın ücretsiz olduğunu söyleyen Vadistanbul AVM Genel Müdürü Özgen Özyurt, “Bu hizmeti biz sunuyoruz.

You might be interested:  Istanbul Akvaryum Giriş Ücreti Ne Kadar?

Havaray kaç dakika sürüyor?

Açılışı 29 Ekim’de yapılacak. Havaray 4 dakikada bir 250 kişi getirecek ve götürecek. Ayrıca havaray dışında altyapı için 130 milyon lira yatırım yaptık” açıklamasında bulundu.

Vadi istanbul Havaray çalışıyor mu?

Havaray İle Türkiyenin ilk havarayını kullanarak Seyrantepe Metro İstasyonu’ndan yapacağınız aktarma ile Vadistanbul ‘a kolayca ulaşabilirsiniz.

Vadi istanbul havaray ücretli mi?

Futbol müsabakalarını izlemek isteyen taraftarlar ve daha çok Vadi İstanbul sakinlerinin ulaşımını kolaylaştıracağı düşünülmektedir. Hat açılışından İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne devrine kadar olan 2 aylık sürede ücretsiz olacak. Devir işlemi gerçekleştikten sonra hatta İstanbulkart kullanılarak ulaşım sağlanacak.

Vezneciler metro nereye gidiyor?

Hat Vezneciler bölgesinde tarihi suriçinde başlayarak Fatih ilçesini doğu batı istikametinde geçmekte, Eyüp ve Gaziosmanpaşa ilçelerinden geçerek Mescid-i Selam istasyonunda sonlanmaktadır.

Vadi istanbul evlerini kim yaptı?

Vadi İstanbul projesi inşaat sektörünün iki dev firması Artaş İnşaat ve İnvest İnşaat ortaklığında inşa edildi.

Invest inşaat kimin?

Yönetim kurulu başkanımız Bahattin Uçar tarafından 1992 yılında kurulan Invest Grup, inşaat ve tekstil sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Farklı sektörlerdeki atılımlarıyla sürekli büyüyen Invest Grup, gayrimenkul geliştirme ve müteahhitlik hizmetlerinde de büyük başarılara imza atmıştır.

Vadi Istanbul Avrupa yakasında mı?

İstanbul Avrupa Yakasında bulunan Vadi İstanbul Ayazağa’da yer alıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *