Vivense Bodrum Mağazası Nerede?(Çözüm bulundu)

Vivense mobilya kimin?

Yeteneklerimizi birlikte keşfedelim. Vivense ‘nin ana yatırımcısı Türkiye’deki yatırımlara odaklanmış en büyük özel sermaye şirketi olan Actera Group’tur.

Vivense Afyonda var mı?

Seçilmiş ürünleri, özel koleksiyonları ve iç mimarlık hizmeti ile güzel evler tasarlamak üzere eşsiz bir deneyim sunan Vivense, ilk büyük metrekareli showroomunu Afyon’da açıyor.

Vivense hangi şehirde?

Vivense ‘nin o çok sevdiğiniz mobilyalarının Bursa’daki üretim merkezinde son yenilikler tüm hızıyla devam ediyor.

Vivense kaç şubesi var?

54 şubeli Türk şirketi Vivense satılıyor.

Vivense kime satıldı?

Türkiye’de internet üzerinden mobilya satışı yapmak için 2013 Mart ayında kurulan Vivense.com’un sahibi olan ve ardından mağazalaşan Vivense Teknoloji Hizmetleri ve Ticaret A.Ş., Lüksemburg merkezli Sahara Holdings S.a.r.l adlı bir fon tarafından satın alınıyor.

Vivense Kemal Erol Kimdir?

Türkiye’nin ilk online mobilya satış sitesini kurdu. Vivense kurucu ortağı ve CEO’su Kemal Erol, “Türkiye’nin İkea’sı olacağız” diyecek kadar iddialı bir girişimci GEÇMİŞİ henüz beş yıl. Bugün 20’nin üzerinde showroomu olan iddialı bir üretim firmasının sahibi.

Vivense ne zaman kuruldu?

Daha önce Earlybird Venture Capital başta olmak üzere Can Yücaoğlu, Hasan Aslanoba, Alp Saul, Fabrice Grinda ve Jose Marin gibi yatırımcılardan yatırım alan Vivense, 2013 yılında Kemal Erol tarafından e-ticaret sitesi olarak kuruldu.

Vivense kaça kadar açık?

Hafta içi ve Hafta sonu 10:00 – 19:00 saatleri arasında açığız.

You might be interested:  Antalya Uçansu Şelalesi Nerede?(Mükemmel cevap)

Vivense hangi kargo ile çalışıyor?

Vivense İle Ürün Teslimatı Vivense ‘den online olarak almış olduğum ürün Sürat Kargo ile teslimatının yapılacağı bildirildi.

Vivense hangi ülkenin markası?

Türkiye’nin ilk online mobilya satış sitesini kurdu. Tasarımlarını kendisi yapıyor. Küçük üreticilere ürettirip, müşterilerine ulaştırıyor. Vivense kurucu ortağı ve CEO’su Kemal Erol, “Türkiye’nin İkea’sı olacağız” diyecek kadar iddialı bir girişimci

Vivense hangi sektör?

Mobilya kategorisinde yer alan ve mobilya üreticileriyle tüketicileri buluşturan e-ticaret sitesi Vivense.com, Türkiye internet sektörünün yakından tanıdığı isimlerden yatırım alarak, sektöre hızlı bir giriş yaptı.

Vivense kurucusu kim?

Kemal Erol – Founder & CEO – Vivense.com | LinkedIn.

Vivense ne kadara satıldı?

Yedi yıldır mobilya sektöründe faaliyet gösteren Vivense ‘nin Lüksemburg merkezli Sahara Holdings’e satışının duyurulmasından bir gün sonra özel sermaye şirketi Actera, 130 milyon dolarlık yatırım kararı aldı

Vivense ismi nereden gelir?

-İtalyanca yaşam anlamına gelen ”vivente” kelimesinden türetildi. Kelime türeten bir sistemle bu ismi bulmuştuk. Vivense.com da boştu. 10 dolara aldık. Güzel oldu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *