Alaçatı Izmir Arası Ne Kadar?(Çözülmüş)

  • İzmir ve Alaçatı’nın arasının ne kadar olduğu ise yukarıda bahsedilen özelliklerin ışığında yaklaşık 70 km’dir. Yani Alaçatı’ya gelenlerin İzmir merkez de konaklamaya çalışması çok mantıklı bir hareket olmayacaktır ve Alaçatı’ya yoğun akının gerçekleştiği zamanlarda her şeyi önceden ayarlamak daha mantıklı olacaktır.

Izmir ile Alaçatı arası kaç km?

İzmir Alaçatı arası yaklaşık 75 kilometre ve ortalama 1 saat sürmektedir. Bursa Alaçatı arası yaklaşık 410 kilometre ve ortalama 5 buçuk saat sürmektedir. Ankara Alaçatı arası yaklaşık 660 kilometre ve ortalama 9 saat sürmektedir. Antalya Alaçatı arası mesafe 535 kilometre ve ortalama 8 saat sürmektedir.

Izmir merkez Izmir Alaçatı arası kaç km?

İzmir ‘den Alaçatı ‘ya Ulaşım Eğer seyahat başlangıç noktanız İzmir ise veya bir şekilde yolunuz İzmir ‘e düştüyse, Alaçatı ile aranızda pek fazla mesafe kalmamış demektir. 75 kilometre, yani yaklaşık 1 saatlik bir yolculuk var önünüzde.

Izmir Adnan Menderes Havalimanı Alaçatı arası kaç km?

İzmir Alaçatı arası 76,5 KM dir.

Izmir merkezden Alaçatıya nasıl gidilir?

İzmir şehir merkezinden iki ayrı otobüs kullanarak Alaçatı ‘ya belediye otobüsü ile gidilebiliyor. 984 numaralı Fahrettin Altay-Urla otobüsünü kullanarak Urla’da indikten sonra 760 numaralı Urla-Çeşme otobüsü ile Alaçatı ‘da inebilirsiniz. Her iki otobüste de İzmirim Kart kullanılıyor.

You might be interested:  Izmir Tarım Fuarı 2021 Nerede?(Soru)

Çeşme Alaçatı nereye bağlı?

Alaçatı, İzmir’in Çeşme ilçesine bağlı bir mahalle. Ege Denizi’ne kıyısı vardır. Tarihî taş evleri ve yılın 360 günü rüzgâr alması sebebiyle rüzgâr sörfüne elverişli plajları ile ünlüdür. Son yıllarda taş evleri sayesinde çok fazla gelişmiştir.

Seferihisar izmir arası kaç km?

Seferihisar ‘a Özel Araç İle Ulaşım İzmir şehir merkezine yaklaşık 45 km uzaklıkta bulunan Seferihisar ilçesine özel araba ile yolculuk ortalama 45-50 dakika sürmektedir.

Antalya izmir arası kaç saat sürer?

İzmir Antalya arası toplam 460 km ‘dir. Arabayla ve otobüsle yaklaşık olarak 6 saatte gidilebiliyor. Uçakla seyahat süresi 1 saat ile 1 saat 15 dakika arasında değişebiliyor.

Sığacık izmir arası kaç km?

– İzmir merkezden Sığacık 52 km ve 50 dakika sürüyor. – Alaçatı – Sığacık arası 76 km, 1 saat sürüyor.

Izmir Adnan Menderes Havalimanı ile Çeşme arası kaç km?

İzmir Havalimanı Çeşme arası mesafe kaç Km? İzmir Adnan Menderes havalimanı ile Çeşme Arası mesafe 95 kilometredir. Bizim Transfer ile yolculuk süresi 65 dakika sürmektedir.

Izmir merkez ile havaalanı arası kaç km?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı şehir merkezi (Konak) arası 15 km ‘dir.

Izmir Adnan Menderes Havalimanından Alaçatıya nasıl gidilir?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı ‘ndan Alaçatı ‘ya nasıl gidilir: Alaçatı ‘ya İzmir Adnan Menderes Havalimanı ‘ndan ulaşmak isteyenler HAVAŞ otobüslerini kullanıyor. Yine Çeşme Seyahat firması İzmir Havalimanı -Çeşme arası sefer yapıyor. HAVAŞ otobüsleri Alaçatı Terminalinde (Pazar Yeri Karşısı) yolcu alıp indiriyor.

Izmir otogardan çeşmeye nasıl gidilir?

İzmir Otogar’dan Çeşme ‘ye Çeşme Seyahat otobüslerinin direkt seferleri var. Bu otobüsler İzmir – Çeşme Otoyolu’nu kullanarak Alaçatı ve Ilıca’ya uğradıktan sonra Çeşme Otogar ‘a kadar gidiyor. Yaz döneminde 30 dakikada bir sefer yapan otobüsler, kış döneminde 45-60 dakika arasında sefer sıklığına sahip.

You might be interested:  Izmir Iktisat Kongresinde Alınan Kararlara Ne Ad Verilir?

Istanbuldan Alaçatıya arabayla nasıl gidilir?

İstanbul ‘a 640 km, Bursa’ya 410 km, Ankara’ya 660 km uzaklıkta bulunan Alaçatı ‘ya ulaşmak için İzmir – Çeşme otoyolunu kullanabilirsiniz. Bu otoyolun Çeşme’den bir önceki çıkışı olan Alaçatı ‘ya saparak şehrin merkezine kadar gidebilirsiniz.

Izmir otogardan seferihisara otobüs var mı?

İzmir Otogar’dan Seferihisar’a direkt ulaşım imkanı yok. Otogar’dan Seferihisar’a ulaşmak için Fahrettin Altay Aktarma Merkezi’ne ya da Seferihisar’a belediye otobüs seferinin yapıldığı Cumaovası İZBAN İstasyonu’na gitmek gerekiyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *