Bursa Izmir Ne Kadar Yakar?(EN iyi 5 ipucu)

  • İzmir ile Bursa arası 329 Km. Bu mesafe arabayla yaklaşık olarak 4 saat 4 dakika sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 257 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 50 dakika sürede tamamlayabilirsiniz. Dizel bir araç bu mesafede ortalama 18.1 Lt, benzinli bir araç ise 26.32 Lt yakıt tüketir.

Bursa İzmir ne kadar sürüyor?

Bursa İzmir otobüs yolculuğu sefere göre farklılaşsa da ortalama 4 ila 5 saat arasında sürer. Tercih edilen sefer detayında “ Bursa İzmir arası otobüs yolculuğu kaç saat?” sorusunun yanıtı görüntülenebilir.

Bursa İzmir kaç km yeni yol?

TOPLAM 426 KM. İstanbul- Bursa – İzmir otoyolunun toplam uzunluğu 426 km. 201 kilometre otoyol ve 33 kilometrelik bağlantı yolu daha önce etaplar halinde trafiğe açıldı. Bursa ‘da yapılacak törenle 192 km ‘lik bölümü de hizmete alınarak tamamı açılmış olacak.

Bursa İzmir arası yeni yol kaç saat?

Yeni açılan İstanbul- Bursa – İzmir otoyolu test edildi: Gerçekten 3.5 saat mi sürüyor? İstanbul ile İzmir arasındaki mesafeyi 3.5 saate indirdiği belirtilen yeni otoyolu, gazeteci Timur Akkurt test etti.

İzmir bursa otobanı kaç lira?

2020’de 292 lira olan İstanbul- İzmir otoyolu geçiş ücreti 367 TL’ye yükseldi. Buna karşılık 170.98 TL ile İstanbul- İzmir uçak biletinin otoyol fiyatının yarısından bile az olduğu ortaya çıktı.

You might be interested:  Izmir Marşı Kim Yazmıştır?(Çözülmüş)

İzmir bursa otobüs ile kaç saat?

İzmir – Bursa arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 4 saat 50 dakika sürmektedir.

Bursa izmir arası kaç saat araçla?

Bursa İzmir arası toplamda 345 km ‘dir. Bireyler özel araçlarıyla seyahat ederek Bursa şehrine kolayca ulaşabilir. Arabayla 3 ile 4 saat arasında yolculuk yapması gerekiyor. Bursa İzmir Arası Kaç Km?

Antalya izmir arası kaç saat sürer?

İzmir Antalya arası toplam 460 km ‘dir. Arabayla ve otobüsle yaklaşık olarak 6 saatte gidilebiliyor. Uçakla seyahat süresi 1 saat ile 1 saat 15 dakika arasında değişebiliyor.

Bursa İstanbul yeni yol kaç km?

Bursa ve İstanbul arası yaklaşık olarak 155 km ‘dir.

İstanbul İzmir arası kaç km yeni yol?

Daha önce 201 kilometresi ana gövde, 33 kilometresi de bağlantı yolu olmak üzere hizmete açılan İstanbul – İzmir otoyolunun, 183 kilometresi ana gövde, 9 kilometresi de bağlantı yolu olmak üzere toplam 192 kilometrelik son kesimi dün hizmete girdi.

İzmir bursa arası kaç saate düşecek?

Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan, Bursa – İzmir Kemalpaşa hattının önümüzdeki senenin sonunda açılacağını ve bu hat ile İstanbul’dan İzmir ‘e sadece 3 saatte gidilebileceğini açıkladı. Arslan, projenin Bursa-İzmir Kemalpaşa hattının önümüzdeki yılın sonunda tamamen biteceğini belirtti.

Izmir Yalova arası otoban ücreti ne kadar?

İnce: Yalova ‘dan İzmir ‘e gidiş dönüş otoyol ücreti 620, yakıt 670 TL.

Istanbul izmir yeni otoyol kaç saat?

Otoyol sayesinde İstanbul – İzmir arası 8 saat süren yolculuk 3,5 saate düşecek. İstanbul – İzmir arasındaki mevcut yol yaklaşık 515 kilometre. Otoyolla iki kent arası 426 kilometreye düşmüş olacak. Böylece İstanbul ile İzmir arasındaki 8.5 saatlik seyahat süresinin 3,5 saate düşeceği hesaplanıyor.

You might be interested:  Izmir Nato Nerede?(Doğru cevap)

Yalova izmir otobanı kaç lira?

Geçiş ücretleri, İzmir – İstanbul güzergahında bulunan yollar için güncel olarak şöyle belirlenmiştir: Yalova Altınova: 1. Sınıf: 107.4 TL. 2. Sınıf: 171.7 TL.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *