Istanbul Izmir Ne Kadar Sürüyor?(Çözüm bulundu)

Arabayla, Otobüsle ve Uçakla Kaç Saat Sürer? İstanbul İzmir arası arabayla ortalama 4 saat 27 dakika, otobüs ile 7 saat 47 dakika ve uçak ile tam 1 saat sürmektedir.

  • Bir yanda Mega şehir İstanbul diğer yanda harika bir yaz tatili keyfi sunan İzmir bulunuyor. Hal böyle olunca pek çok insan bu İki şehir arasındaki mesafenin otobüs ile ne kadar sürdüğünü merak etmektedir. Her ne kadar kullanılacak yola bağlı şekilde değişkenlik gösterse dahi, genelde 6 ila 8 saat arasında değişkenlik yarattığını söylemek mümkün.

Istanbul İzmir arası otobüsle kaç saat sürer?

İstanbul – İzmir arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 7 saat 51 dakika sürmektedir. İstanbul – İzmir arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Istanbul İzmir kaç saat sürüyor 2021?

Otoyol sayesinde İstanbul – İzmir arası 8 saat süren yolculuk 3,5 saate düşecek. İstanbul – İzmir arasındaki mevcut yol yaklaşık 515 kilometre. Otoyolla iki kent arası 426 kilometreye düşmüş olacak. Böylece İstanbul ile İzmir arasındaki 8.5 saatlik seyahat süresinin 3,5 saate düşeceği hesaplanıyor.

Istanbul İzmir denizyolu kaç saat?

Feribotla İstanbul ‘dan İzmir ‘e 16 saatlik mavi yolculuk.

Kamil Koç Express İzmir İstanbul kaç saat?

İzmir İstanbul arası otobüsle Kamil Koç Ekspres Seferlerle 4.5 saat sürmektedir. Adana İstanbul arası otobüsle ortalama 14 saat 23 dakika saat sürmektedir. Antalya İstanbul arası otobüsle ortalama 12 saat 25 dakika sürmektedir. Bursa İstanbul arası otobüsle ortalama 3.5 saat sürmektedir.

You might be interested:  Kemer Bedeni Nasıl Ölçülür Kadın?(EN iyi 5 ipucu)

Eski yoldan İstanbul İzmir kaç km?

İSTANBUL İZMİR ARASI KAÇ KM? O-5 üzerinden Osman Gazi Köprüsünü kullanmadan ( eski yoldan 569 km ) gidişiler ortalama 90 km fazla yol kat ediyorsunuz.

İstanbul İzmir özel araçla kaç saat?

İstanbul İzmir arası arabayla ortalama 4 saat 27 dakika, otobüs ile 7 saat 47 dakika ve uçak ile tam 1 saat sürmektedir.

İstanbul İzmir uçakla kaç saat sürer?

İstanbul – İzmir arası uçuş mesafesi toplam 346 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 1 saat 10 dakika sürüyor.

İstanbul İzmir arası yeni otoban kaç km?

İSTANBUL İZMİR ARASI YENİ OTOBAN KAÇ KM? İstanbul İzmir arasındaki mesafe, otoyolun 515 kilometre. Otoyol ile birlikte bu mesafe 426 kilometreye düştü.

Istanbul izmir feribot kaç para?

Yenikapı – Bandırma İDO – İzmir: 657-707 lira İstanbul ‘da Yenikapı’dan Bandırma’ya İDO arabalı vapurla geçmenin bedeli 236 ila 266 lira arasında değişiyor. Şayet dönüşte de bu yolu kullanırsanız sadece İDO masrafınız 470 lira ila 530 lira arasında değişecek.

Istanbul izmir arası kaç deniz mili?

İstanbul ‘dan çıkıp, Ege denizinden, Sığacık, İzmir ‘e kadar yaklaşık 300 deniz mili …

Istanbul izmir feribotu var mı?

İstanbul – İzmir Feribot Seferleri 2008 Yılından Beridir Yapılmamaktadır.

Istanbul İzmir otobüs nereden kalkıyor?

Ataşehir Dudullu Otogarı en popüler biniş noktalarından biridir. Avrupa Yakasından İzmir ‘e ulaşmak için Esenler Otogarı ve Alibeyköy Otogarı oldukça gözde biniş noktalarıdır.

Metro İzmir istanbul kac saat?

İDO ve Metro Turizm, İstanbul – İzmir arasında halen karayolu ile 9 saat süren yolculuğu 6.5 saate indirecek anlaşmaya imza atıyor. Anlaşma ile entegre biletler hem Metro ‘dan hem de İDO’dan alınabilecek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *