Izmir Aydın Otoban Ücreti Nasıl Ödenir?(EN iyi 5 ipucu)

Borç kaydına ilişkin ödemeler T.C. Ziraat Bankası A.Ş. veya QNB Finansbank A.Ş. şubeleri ile bu bankaların internet bankacılığı sistemlerinden, igs.otoyolas.com.tr internet adresinden ihlalli geçiş sorgusu sonrasında “ödeme yap” seçeneği ile ya da OTOYOL A.Ş. Mobil Uygulaması telefona indirilerek yapılabilir.

HGS geçiş ihlali ödemesi nereye yapılır?

İhlali Geçiş Ödemeleri İçin Ziraat Bankası ve Halkbank Şubelerine Başvurabilirsiniz. Değerli Yolcularımız, İhlalli geçiş yapan araç sahipleri, 6001 sayılı Kanun uyarınca, geçiş tarihini izleyen 15 (On beş) gün içinde geçiş ücretini cezasız ödemek için aşağıdaki bankalara başvurabilirler.

HGS OGS borcu nasıl ödenir?

Bu sebeple cezalı duruma düşmemek için geçiş tarihini izleyen 15 gün içerisinde araç plakanıza ait bir OGS / HGS hesabının açılması, hesabı olan araçlar için ise OGS / HGS hesabına yeterli bakiye yüklenmesi gerekmektedir. Bu geçişin ödemesi sadece Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı’na yapılabilir.

Otoyol ücretini nasıl öderim?

Otoyol Geçiş ücretini Kredi Kartı veya Banka Kartı ile ödeyebilir miyim? Otoyolumuzun gişeli bölgelerinde, kullandığınız mesafeye göre ücretinizi Kredi Kartınızla, Banka Kartınızla ya da Nakit olarak çıkış gişesinde ödeyebilirsiniz.

Kuzey Ege Otoyolu ücreti nasıl ödenir?

Ödeme işlemleri çıkış gişelerinde NAKİT, OGS veya HGS ile ödeme yapılabilir. NAKİT gişelerinde nakit, kredi kartı ya da banka kartı ile ödeme yapılabilir. İhlalli Geçiş yapılması halinde, geçiş ücretine ek olarak 4 katı ceza ile karşı karşıya kalmamak için 15 gün içinde ödemenizi yapmayı unutmayınız.

You might be interested:  Bayram Namazı Ne Zaman Izmir?

Kuzey Marmara Otoyolu ücreti nereye ödenir?

Serbest geçiş bölgelerini kullandığınız takdirde OGS/HGS ile geçiş ücreti ödenemediği durumlarda https://www.anadoluotoyolisletmesi.com/ – https://www.avrupaotoyolisletmesi.com/ web sitemizden kredi kartı ve banka kartı ile ya da anlaşmalı olduğumuz İş Bankası ve QNB Finansbank şubelerinden geçiş ücretinizi

HGS Online alınır mı?

En yakın Akbank şubesi ve Akbank internet bankacılığı üzerinden hgs etiketi temin edilebiliyor. Online olarak başvuru yaptığınız takdirde etiketiniz şubeye gitmenize gerek kalmadan kurye tarafından evlerinize kadar getiriliyor. 4

HGS cezası internetten nasıl ödenir?

Hgs cezanızı kredi kartıyla online ödemek için, Karayolları Müdürlüğünün geçiş ihlali sorgulama sayfasından plakanızı girerek sorgulama yaptıktan sonra, çıkan sayfada ödeme butonuna basıp kredi kartı bilgilerinizi girerek yapabilirsiniz.

OGS borcu nasıl öğrenilir?

www.kgm.gov.tr internet adresimizin ana sayfasında bulunan ve aşağıda görülen ”Karayolu İhlalli Geçiş İhlal Sorgulama” menüsünden İdaremiz Tarafından işletilen OGS -HGS cezaları ve Yap İşlet Devret Projeleri kapsamında işletilen Avrasya Tüneli, Kuzey Marmara Otoyolu, Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu, Menemen-Aliağa-

OGS kaçak geçiş HGS’den düşer mi?

HGS de geçiş ihlali yaptıysanız yani OGS ile HGS gişesinden geçtiyseniz HGS ye abone olarak ceza almaz HGS geçiş ücreti ödersiniz.

Otoyol geçiş ücretleri nereden ödenir?

Borç kaydına ilişkin ödemeler T.C. Ziraat Bankası A.Ş. veya QNB Finansbank A.Ş. şubeleri ile bu bankaların internet bankacılığı sistemlerinden, igs.otoyolas.com.tr internet adresinden ihlalli geçiş sorgusu sonrasında “ödeme yap” seçeneği ile ya da OTOYOL A.Ş. Mobil Uygulaması telefona indirilerek yapılabilir.

Yol geçiş ücretleri nasıl ödenir?

Gişesiz Otomatik Geçiş sistemini, OGS ve HGS ile kullanabilirsiniz. Gişeli Geçiş sisteminde ise OGS ve HGS kullanımının yanında Nakit / Banka Kartı / Kredi Kartı ile ödeme yapabilirsiniz. OGS ve HGS etiketiniz yok ise Nakit / Banka Kartı / Kredi Kartı ile ödeme yapabilmek için bilet almayı unutmayınız.

You might be interested:  Izmir Hatay Nasıl Bir Yer?(Doğru cevap)

Izmir istanbul otoyol ücreti nasıl ödenir?

İstanbul – İzmir Otoyolunda OGS sistemleri kurulmuş olup, giriş ve çıkış gişelerinde etiket tipinize göre OGS/HGS şeritlerini kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

Kuzey Ege Otoyolu nereye kadar gidiyor?

Kuzey Ege Otoyolu, mevcut İzmir Çevre Yolu’nun ( ) bittiği Menemen’deki Koyundere Kavşağı’ndan başlamaktadır. Menemen’den sonra Aliağa’dan geçmekte ve Çandarlı Limanı yakınlarında sona ermektedir. Uzunluğu 76 km olan ve 2×3 şeritli inşa edilen otoyol üzerinde 1.009 metrelik Buruncuk Tüneli bulunmaktadır.

Otoyol 33 projesi hangi illerde?

Otoyol 33 (O33), Bursa içinden geçen şehir otobanının adıdır. Şehir trafiğini hafifletmek amacıyla yapılan bu yolun Balıkesir ve Manisa üzerinden İzmir´e kadar uzanan inşaat halinde devamı vardır.

O 5 paralı yol mu?

Otoyol 5 ( ), Kocaeli ve İzmir’i birbirine bağlayan otoyoldur. Otoyol, 4 Ağustos 2019’da tamamıyla hizmete girdi. Osmangazi Köprüsü, otoyolun en önemli geçişlerinden birisidir. Otoyolun, Bursa Kuzey Gişeleri – Bursa Batı Gişeleri ve Akalan Gişeleri – Karasuluk Kavşağı arası hariç tamamı ücretlidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *