Izmir Bit Pazarı Nerede Kurulacak 2018?

Izmir bit pazarı ne zaman?

Bornova Antika ve Bitpazarı Salı Günü sabah 09.00 itibariyle, Kahramanlar Bitpazarı ve Tepecik Bitpazarları Pazar günü 09.00 itibariyle açıktırlar. Çankaya Bitpazarı hergün akşam 21.30 den sonra açıktır

Aksaray bit pazarı hangi gün?

Alternatif alışveriş alanlarından olan Salı Pazarı ´nın hemen arkasındaki alanda yer alan bit pazarında yok yok. Aksaray ´da her pazar kurulan Bit Pazarı vatandaşlar tarafından büyük rağbet görürken, pazar esnafı insanların bu pazarda özel ürünleri çok ucuza alabildiğini ifade etti.

Antalya Bit pazarı ne zaman?

Antalya Bit Pazarı Güneyin turizm merkezi Antalya ‘da kurulan bit pazarı Kepez ilçesi Varsak Karşıyaka Mahallesi 1168. Sokakta kuruluyor. Kapalı halk pazarına açılan çarşı tazgahları, Cumartesi gecesinden başlayarak Pazar akşamına kadar hizmet veriyor.

Topkapı bit pazarı hangi gün?

Bin yıllık Topkapı bitpazarının devamı niteliğindeki bu pazar, Eminönü ve Balat arasında yer alan tarihi Küçükpazar’da, her Cumartesi kuruluyor.

Aydın bit pazarı nerede?

Efeler ilçesi Yedieylül Mahallesi Fatih Kapalı Pazar Yeri’nde Cumartesi onlarca tezgahın yer aldığı ve vatandaşların ilgi odağı haline gelen Bit Pazarı ‘eskiye rağbet olsa, bit pazarına nur yağardı’ sözünün aksine her hafta yüzlerce kişiyi ağırlıyor.

You might be interested:  Izmir Hangi Bölgemizdedir?(Soru)

Bit pazarı saat kaça kadar açık?

Evet, çarşılarımız haftanın 7 günü, yılın 365 günü açıktır. Çalışma saatleri nedir? Açılış saati 10:00 – kapanış saati 21:00’dir. *AVM içinde hizmet veren çarşılarımız 22:00’de kapanmaktadır.

Aksaray Bit Pazarı nerede?

Kılıçaslan Mahallesine salı günü kurulan ‘ Bit Pazarı ‘ son yıllarda Aksaraylıların ve mültecilerin uğrak adresi oldu. Kılıçaslan Mahallesine salı günü kurulan ‘ Bit Pazarı ‘ son yıllarda Aksaraylıların ve mültecilerin uğrak adresi oldu.

Aksaray’da Bit Pazarı var mı?

Alternatif alışveriş alanlarından olan Salı Pazarı ´nın hemen arkasındaki alanda yer alan bit pazarında yok yok. Aksaray ´da her pazar kurulan Bit Pazarı vatandaşlar tarafından büyük rağbet görürken, pazar esnafı insanların bu pazarda özel ürünleri çok ucuza alabildiğini ifade etti.

Esenyurt bit pazarı hangi gün?

Esenyurt – ardicli kapali semt pazarinda cumartesi gunleri tam gün açıktır.

Yalova bit pazarı ne zaman?

YALOVA BİT PAZARI AÇILIYOR Yalova Kapalı Pazar yerinde perşembe günleri faaliyet bulunan ve her türlü 2 ci el ürünlerin satıldığı Roman Pazarı, Korona virüs sebebi ile uzun zamandır kapalı kalmıştı.

Antalya bit pazarı nereye kuruluyor?

Güneş Mahallesi Ömer Buyrukçu Caddesi’nin yanı sıra ara sokaklara kadar uzanan bit pazarı sabahın ilk ışıklarıyla yere kurulmaya başlıyor. Tekstil, elektronik, tütün ürünleri, kuruyemiş, züccaciye ve hediyelik eşyaların bulunduğu pazar, ucuza ürün almak isteyen vatandaşların akınına uğradı.

Bit Pazarı Tuzla hangi gün?

TUZLA BİT PAZARI HER CUMARTESİ VE PAZAR HİZMET VERMEKTEYİZ.

Eminönü bit pazarı hangi günler açık?

Anadolu yakasının simgesi olan bu bit pazarı Salı ve Cuma olmak üzere iki gün kuruluyor. Özellikle cuma günleri antika ve ikinci el eşya satımı oldukça yaygın.

You might be interested:  Izmir Adli Tıp Kurumu Nerede?(En iyi çözüm)

Ambarlı bit pazarı hangi gün?

Bit Pazarı – Her Pazar günü Avcılar Ambarlı pazarındayız | Facebook.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *