Izmir Bostanlı Sosyete Pazarı Hangi Gün?(Çözünme)

  • İZMİR’in Karşıyaka ilçesinde yıllardır kurulan ve kıyafet bölümü büyük ilgi gören Bostanlı pazarı, kadınların, alışveriş için tercih ettiği yerler arasında başı çekiyor. Karşıyaka’da, ‘sosyete pazarı’ olarak da adlandırılan Bostanlı pazarı, her hafta çarşamba günleri kuruluyor.

Izmir Bostanlı pazarı ne zaman?

her carsamba bostanlı ‘da mesken tutan bir pazar, carsamba pazarı. görüp görebileceğiniz en güzel pantolonları ve tişörtleri sudan ucuza alabileceğiniz bir pazardır kendileri. kurulması çarşamba günü gibi hafta içi bir zamana denk gelse de, tıklım tıkış olur.

Izmir Bostanlı pazarı hangi günler açık?

Meşhur Bostanlı Sosyete Pazarı ile sebze ve meyve pazarı her salı Yunus Emre Millet Çarşısı’nda kuruluyor. Vatandaşlar pazaryerine ücretsiz servis ile de gelebiliyor.

Şirinyer Semt pazarı hangi gün?

Buca Şirinyer pazarı İzmir’in Buca semtine çarşamba ve pazar günleri kurulur. Pazarda istediğiniz herşeyi bulmak mümkündür.

Buca giyim pazarı hangi gün?

Kozağaç Mahallesi, Özmen Caddesi ile 223 sokak arasında yer alan Buca pazarında çarşamba günleri sebze meyve pazarı, perşembe günleri tekstil ürünlerinin satışa sunulduğu sosyete pazarı ve pazar günleri karma pazar kurulacak.

Eski Foça semt pazarı hangi gün?

Ekmekten taze meyve ve sebzeye, zeytinden zeytinyağına, reçelden bala, taze otlardan peynire birbirinden taze ve lezzetli ürünün satışa sunulduğu Foça Yeryüzü Pazarı, her Pazar günü 08:30- 18:00 arasında Foça Pazaryeri’nde kuruluyor.

You might be interested:  Istanbul Izmir En Kolay Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

Karşıyaka Şemikler pazarı hangi gün?

Karşıyaka Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre, Cumartesi günleri kurulan Şemikler -Yalı pazar yeri ve Zübeyde Hanım Mahallesi pazar yeri, Cuma günü kurulacak.

Dikili pazarı hangi gün kuruluyor?

Vatandaşımızın, esnafımızın yanındayız Dikilililerin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar gerçekleştirdiklerini kaydeden Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz, “ Dikili ‘mizde hali hazırda Salı günleri kurulan sebze ve meyve pazar yerimiz bulunmakta.

Karşıyaka Katlı Pazar yeri ne zaman açılacak?

Yapılan açıklamaya göre, 3-12 Mayıs 2021 tarihleri arasında Bostanlı Pazarı, Bahçelievler’deki Katlı Pazar Yeri, Yalı’daki Şemikler Pazarı, Zübeyde Hanım Mahallesi Pazarı, Cumhuriyet Mahallesi Pazarı ve Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Pazarı hafta içi ( Pazar hariç) her gün saat 10.00-16.00 arasında açık olacak.

Seferihisar Ürkmez pazarı hangi gün?

Seferihisar ‘ın üretici pazarları Salı günleri Seferihisar Köy Pazarı, Çarşamba günleri Ürkmez Üretici Pazarı, Pazar günleri de Sığacık Kaleiçi Pazarı olarak devam edecek. Seferihisar ‘ın haftalık pazarı ise Cuma günleri Kapalı Pazaryerinde kurulmaya devam edecek.

Izmir Alsancak pazarı hangi gün?

Pazar günleri değişti Konak sınırları içinde cumartesi ve pazar günleri açılan pazarlar ise hafta içine alındı. Buna göre, Cumartesi günü kurulan Levent ve Millet pazarları Salı günü kurulacak. Yine Pazar günü kurulan Alsancak, Yenişehir ve Eşrefpaşa pazarları ise pazartesi günü hizmet verecek.

Izmir Seferihisar Köy pazarı hangi gün?

ÜRETİCİ PAZARIMIZ:Her salı Köypazarı binamızın önünde 9 köyden gelen yaklaşık 120 çifçinin katılımıyla hizmet vermektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *