Izmir Den Antalya Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

  • İzmir – Antalya arası mesafe yaklaşık olarak 460 Km dir. Bu yolculuk arabayla tahminen 5 saat 40 dakika sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 358 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 58 dakika sürede tamamlayabilirsiniz. Dizel bir araç bu mesafede ortalama 25.3 Lt, benzinli bir araç ise 36.8 Lt yakıt tüketir.

Izmir’den Antalya’ya hangi yoldan gidilir?

İzmir ‘ den Antalya ‘ya özel araçla yapılacak olan yolculuklarda yola İzmir Çevre Yolu üzerinden çıkılmalıdır. Daha sonra sırasıyla; Aydın, Nazilli, Acıpayam, Korkuteli ve Antalya tabelaları takip edilmelidir. İzmir ile Antalya arası mesafe 450 kilometre olup, seyahatler ortalama 5 saat 45 dakika sürmektedir.

Izmir Antalya kaç saat sürüyor?

İzmir Antalya arası toplam 460 km ‘dir. Arabayla ve otobüsle yaklaşık olarak 6 saatte gidilebiliyor. Uçakla seyahat süresi 1 saat ile 1 saat 15 dakika arasında değişebiliyor.

Antalya izmir arası kaç km otobüsle?

İzmir ve Antalya şehirleri arasındaki otobüs yolu mesafesi ise 443 kilometreyi bulmaktadır. İzmir – Antalya otobüs bileti seferleri için 2 otobüs firması sefer düzenlemektedir. Bu otobüs firmaları günlük ortalama 52 sefer düzenlemektedir.

Antalyaya giderken hangi şehirlerden geçilir?

Antalya Havalimanı’na aktarmasız seyahat edebileceğiniz şehirler arasında İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Mardin, Kayseri, Van, Samsun, Gaziantep, Trabzon ve Diyarbakır bulunuyor.

You might be interested:  Granada Luxury Belek Sahibi Kim?(En iyi çözüm)

Antalya izmir arası otoban var mı?

İzmir ve Antalya ‘yı birbirine bağlayacak otoyol projesiyle, iki il arasındaki mevcut 580 kilometre devlet yolu ile 6-7 saat süren seyahat, 440 kilometre otoyolla 3 saate inecek.

Antalya İzmir arası otobüsle kaç saat sürer?

Antalya İzmir Otobüs Yolculuğu Kaç Saat Sürüyor? Antalya İzmir arası otobüs yolculuğu süreleri güzergâha, varış noktasına ve yolculuktaki duraklara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Seferler ortalama olarak 6 saat 40 dakika ile 8 saat 25 dakika arasında sürmektedir.

Aydın Antalya arası otobüsle kaç saat?

Antalya Aydın arası otobüsle kaç saat? En kısa otobüs seyahati 5 saat sürmektedir.

Istanbul İzmir arası kaç km yeni yol?

Daha önce 201 kilometresi ana gövde, 33 kilometresi de bağlantı yolu olmak üzere hizmete açılan İstanbul – İzmir otoyolunun, 183 kilometresi ana gövde, 9 kilometresi de bağlantı yolu olmak üzere toplam 192 kilometrelik son kesimi dün hizmete girdi.

İzmir arası kaç saat otobüsle?

İstanbul – İzmir arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 7 saat 51 dakika sürmektedir.

Antalya İzmir otobüs bileti ne kadar?

En ucuz Antalya – İzmir otobüs bileti 100,00 TL’dir.

Antalya otobüsle kaç saat?

İstanbul – Antalya arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 11 saat 51 dakika sürmektedir.

İzmir antalya ne kadar benzin yakar?

ANTALYA İLE İZMİR ARASI YOLCULUK TOPLAM YAKIT TÜKETİMİ Benzinli bir araç, bu güzergahta yapılacak yolculukta ortalama 36.94 LİTRE yakıt tüketir.

İzmir antalya uçakla kaç km?

İzmir – Antalya uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Adnan Menderes Havalimanı, varış için Antalya Havalimanı kullanabilirsiniz. İzmir – Antalya arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer? İzmir – Antalya arası uçuş mesafesi toplam 356 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 1 saat 10 dakika sürüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *