Izmir Den Didime Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

  • Didim’e Nasıl Gidilir? Ege’nin en gözde tatil beldelerinin başında gelen Didim’e kara yoluyla kolayca ulaşmak mümkündür. İzmir ’den güneye doğru ilerleyip Söke’yi geçtikten sonra Bafa Gölü’ne gelmeden Didim tabelasını görebilirsiniz.

Didime giderken nerelerden geçilir?

İstanbuldan Didim’e gitmek için önce İzmir’e gelinir Yine otobandan İzmir’den Aydın – Denizli istikametine giderken Selçuk sapağını geride bırakıp devam edince ve Selatin Tüneli geçilir. Burdan yön tabelalarından İzmir istikametinden Bodrum istikameti takip edilir. Bodrum istikametine dönülünce Sökeye devam edilir.

Didim hangi havaalanına yakın?

Havaalanı bulunmayan Didim, Bodrum Havaalanı olarak bilinen Milas Havalimanı ‘na yaklaşık 90 km, İzmir Havaalanı olarak bilinen Adnan Menderes Havalimanı ‘na ise yaklaşık 150 km uzaklıkta.

Didimden Milas havaalanına nasıl gidilir?

HAVAŞ Servisleri: Muğla Milas -Bodrum Havalimanı’ndan en rahat ulaşım yöntemi her ilde olduğu gibi yine HAVAŞ olacaktır. Bodrum Otogar’a 15 TL karşılığında ulaştıktan sonra isterseniz Milas ‘a isterseniz Didim’e gitmeniz mümkün.

Dalamandan Didim’e nasıl gidilir?

Dalaman Havalimanı ilçeye 120 kilometre, Bodrum Milas Havalimanı ise 90 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Havaalanların araç kiralama hizmetlerinden yararlanıp Didim’e kolayca ulaşabileceğiniz gibi merkez otogarlara gidip oradan Didim otobüslerine binerek ilçeye gelebilirsiniz.

You might be interested:  Izmir Atatürk Lisesi Nerede?(Mükemmel cevap)

Ankaradan didime hangi yoldan gidilir?

Ankara’dan, Didim’e araçla nasıl gidilir? Ankara üzerinden Didim’e Ankara – Afyon – Denizli – Aydın – Söke – Didim güzergahı ya da Ankara – Uşak – Manisa – İzmir – Selçuk – Kuşadası – Söke – Didim güzergahı kullanılarak ulaşılabilir. Her iki mesafe de yaklaşık 700 km, 8 saat 20 dakika.

Aydın Didim Nasıl Gidilir?

Aydın’dan Didim’e Otobüs ve Minibüs Seferleri Didim’e ulaşabilmeniz için iki farklı alternatif bulunmaktadır. Minibüs ve belediye otobüsleri ile ilçe merkezine ulaşabilirsiniz. 405 numaralı otobüs seferleri Aydın’dan hafta içi 06:20’de hafta sonu 07:30’da Forum Aydın’dan kalkmaktadır.

Didime uçak ile nasıl gidilir?

Hem ülkemizde hem de dünyanın bir çok ülkesinde popüler tatil mekanı olan Didim’e havayolu ile ulaşım için; Didim havaalanı var mı sorularına cevabımız; Didim’e direk uçuş yoktur, Didim’e 143 Km.mesafedeki İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na seferleri olan Pegasus Havayolları, Onur Air, Sun Express, Atlas Jet

Aydın’a en yakın havalimanı hangisi?

Aydın ilinde havalimanı bulunmamaktadır. En yakın havalimanı İzmir ilindedir. Uçak biletinizi Alo Bilet Hattı üzerinden İzmir Adnan Menderes Havalimanı ‘na alarak yolculuğunuzu çok kısa bir sürede tamamlayabilirsiniz.

Söke Izmir Adnan Menderes Havalimanı arası kaç km?

Ankara Esenboğa Havalimanı ‘ndan kalkan uçak seferleri ile yaklaşık 1 saat 15 dakika gibi bir sürede İzmir’e inebilirsiniz. İzmir Adnan Menderes Havaalanı ‘na indikten sonra Söke ‘ye varabilmek için 88 km ‘lik bir karayolu kat etmeniz gerekmektedir.

Bodrum otogardan Gümbete nasıl gidilir?

Bodrum merkeze geldikten sonra her 10-15 dakikada bir kalkan Gümbet minibüslerine binebilirsiniz. Bodrum ‘a otobüs ile ulaşım mümkündür. Bodrum ‘a doğrudan sefer yapan birçok şirket bulunuyor. Bodrum merkeze şehirlerarası otobüsle geldikten sonra merkezden kalkan minibüslerle Gümbet’e ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Izmir Havaalanından Basmaneye Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Bodrum havaalanı otogar arası kaç km?

BORUM-MİLAS HAVALİMANI ‘NDAN BODRUM OTOGAR ‘A NASIL GİDİLİR? Milas – Bodrum Havalimanı ile Muğla Otogarı arasında yaklaşık 75 kilometrelik bir mesafe bulunuyor. Bu güzergah üzerinde kullanabileceğiniz toplu ulaşım aracı olarak yalnızca havalimanı servisleri hizmet veriyor.

Milas Didim arası otobüsle kaç saat?

Milas – Didim arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 46 dakika sürmektedir. Milas – Didim arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Istanbul Didim Otobüs bileti kaç para?

En ucuz İstanbul – Didim otobüs bileti 225,00 TL ‘dir.

Bodrum Havaalanından didime Havaş var mı?

Didim Bodrum Havaalanı Havaş Servisleri Başladı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *