Izmir Hatay Pazarı Hangi Gün 2016?(Çözünme)

Izmir Hatay semt pazarı hangi gün?

Her perşembe günü kurulan Hatay Pazarı ‘nın yeni yerinde salı ve perşembe günleri hizmet vereceği bildirilirken yeni alanda vatandaşların daha rahat alışveriş imkanı bulacağının altı çizildi.

Güzelyalı pazarı hangi gün?

Her pazar günleri Güzelyalı Dörtçelik caddesinde.

Alaçatı pazarı ne zaman?

Cumartesi günleri kurulan Alaçatı pazarı dillere destan.

Tire pazarı ne zaman?

İşte Ege’nin kekik kokan 8 pazarı: 1) Tire Pazarı: Salı

Seferihisar Ürkmez pazarı hangi gün?

Seferihisar ‘ın üretici pazarları Salı günleri Seferihisar Köy Pazarı, Çarşamba günleri Ürkmez Üretici Pazarı, Pazar günleri de Sığacık Kaleiçi Pazarı olarak devam edecek. Seferihisar ‘ın haftalık pazarı ise Cuma günleri Kapalı Pazaryerinde kurulmaya devam edecek.

Izmir Alsancak pazarı hangi gün?

Pazar günleri değişti Konak sınırları içinde cumartesi ve pazar günleri açılan pazarlar ise hafta içine alındı. Buna göre, Cumartesi günü kurulan Levent ve Millet pazarları Salı günü kurulacak. Yine Pazar günü kurulan Alsancak, Yenişehir ve Eşrefpaşa pazarları ise pazartesi günü hizmet verecek.

Izmir torbalı semt pazarı hangi gün?

Torbalı ‘da perşembe günü kurulan semt pazarı Tepeköy İZBAN durağına yakınlığından dolayı İzmir ‘in diğer pek çok bölgesinden müşteri çekiyor. Ulaşım olanaklarının fazla olmasından dolayı her hafta binlerce kişi adeta akın ediyor.

You might be interested:  Izmir Alaşehir Nasıl Gidilir?(Çözünme)

Turgutlu pazarı ne zaman?

Alınan karara göre Turgutlu ‘nun Atatürk Mahallesi’nde Pazartesi günleri kurulan ‘Pazartesi Pazarı ‘, ve Selvilitepe Mahallesi’nde kurulan ‘Çarşamba Pazarı ‘ hafta içi her gün açık olacak. Pazar yerleri Cumartesi ve Pazar günleri ise kapalı olacak.

Iskenderun sosyete pazarı hangi gün?

Şehrin birçok yerinden servisi olan Sosyete pazarı, Akçay E5 Karayolu istikametinde eski Çeyiz Mobilya yerinde Çarşamba ve Perşembe günleri sabah 8’den akşam 8’e kadar iskenderun halkına hizmet verecek.

Mudanya’da pazar hangi gün?

PAZAR YERLERİ GÜN DEĞİŞİKLİĞİ – Mudanya Belediyesi. Hafta sonu uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle; Pazar günü Siteler Mahallesi’nde kurulan sebze pazarı PAZARTESİ günü, Cumartesi günü Burgaz Mahallesi’nde kurulan köylü pazarı CUMA günü kurulacaktır.

Bursa Özlüce pazarı hangi gün?

Bursa özlüce giyim pazarı Her salı – Bursa Giyim Pazari | Facebook.

Gökdere sosyete pazarı hangi gün?

Gökdere Giyim Pazarı, aradığı ürünü uygun fiyata ve kaliteli bulmak isteyenlerin adresi. Her pazartesi kurulan bu pazar Bursalıların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *