Izmir Ordu Uçak Bileti Ne Kadar?(Mükemmel cevap)

  • Ordu – İzmir en ucuz Uçak bileti ne kadardır? En ucuz Ordu – İzmir uçak bileti 297,98 TL’dir. Ordu – İzmir uçuşu için hangi havalimanlarını kullanabilirim?

Izmirden orduya direk uçuş var mı?

AnadoluJet İzmir – Ordu arası direkt uçuş düzenliyor.

Ordu izmir Uçak Bileti Kaç Lira?

Ordu İzmir Ucuz Uçak Bileti Al, En Ucuz Bilet: 312 TL | Ucuzabilet.

Ordu izmir direkt uçuş ne zaman başlayacak?

Karadeniz’in incileri, fındık diyarı Ordu ve Giresun’un ortak havalimanı olan Ordu -Giresun Havalimanı’ndan Akdeniz ve Ege Bölgesi’nin turizm gözdesi kentleri Antalya ve İzmir ‘e direkt uçuşlarımız başladı! 23 Ağustos tarihi itibarıyla başlayan karşılıklı direkt seferlerimiz Ekim ayı sonuna kadar devam edecek.

Ordu-Giresun Havalimanı hangi firmalar uçuyor?

Türkiye ve Ordu – Giresun arasında en sık uçan havayolu firmaları, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Lufthansa ve Air France.

Izmir Giresun uçakla kaç dakika?

izmir – giresun arasındaki uçuş mesafesi 1003 km dir. 1003 kilometrelik yol direkt uçuş ile ortalama olarak 700 km/h hızla giden bir yolcu uçağı ile yaklaşık 1 saat 25 dakika zaman almaktadır. Aktarmalı uçuşlarda bu süre biraz daha artabilmektedir.

Izmir’den Giresun’a uçak var mı?

Bu rotada en kısa uçuş 1 saat 45 dakika sürmektedir. İzmir Ordu-Giresun şehirleri arasındaki aralık 959 km’dir. İzmir Ordu-Giresun uçak bileti fiyatı konusunda yapılan analizlerde, en ucuz fiyatlı biletin 308 TL ile Anadolu Jet hava yolu firmasına ait olduğu görülmektedir.

You might be interested:  Izmir Ekonomi Üniversitesi Kimin?(Çözüm bulundu)

Istanbul’dan Ordu’ya uçak var mı?

Normal zamanlarda haftalık olarak İstanbul Sabiha Gökçen – Ordu arası toplam 68 direkt uçuş gerçekleşiyor. Günlük ortalama 9 kalkış mevcut.

Istanbul Ordu kac saat ucak?

İSTANBUL ile ORDU Arası Uçakla 1 saat 4 dakika sürmektedir. İSTANBUL – ORDU arasındaki uçuş mesafesi 748 km dir. 748 kilometrelik yol direkt uçuş ile ortalama olarak 700 km /h hızla giden bir yolcu uçağı ile yaklaşık 1 saat 4 dakika zaman almaktadır. Aktarmalı uçuşlarda bu süre biraz daha artabilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *