Kemer Sahili Nerede?(Çözülmüş)

  • Antalya Kemer Sahili, Kepez, nerede, Otobüs veya Tramvay ile nasıl gidilir? Kepez bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Antalya Kemer Sahili adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz. Aşağıdaki toplu taşıma hatları Antalya Kemer Sahili – yakınından geçiyor

Kemer nerede denize girilir?

Kemer Plajları rehberi (En İyi Plajlar, İmkanlar, Tavsiyeler)

  • Göynük plajıı Göynük’ün yaklaşık 2,9 km.lik güzel bir kumsalı olup, denize sıfır otellerin kendi plajları bulunmakta.
  • Kemer merkez plajları
  • Ayışığı plajı
  • Kiriş plajı
  • Çamyuva plajı
  • Alacasu Cennet Koyu plajı
  • Phaselis plajları
  • Çıralı plajı

Kemer Plajı Ücretli mi?

Kemer Merkez Batı Halk Plajı ‘na girişler ücretsiz olurken; şezlong ve şemsiye kiralamaları için ücret talep edilmektedir. Kemer ‘in Tekirova Mahallesi sınırları içerisinde yer alan Phaselis Koyu, ilçe merkezine yaklaşık 15 kilometre uzaklıkta, güneydoğu sahilindedir. Phaselis Koyu’na girişler ücretsizdir.

Kemer sahili taşlı mı?

Denizi ve sahil şeridi sivri çakıl taşlar ile çevrilidir. Bu yüzden deniz ayakkabısı ile gidilmelidir. Bakir koylardan birisi olan Mehmetali Bükü, Kemer ‘in yüzmek ve vakit geçirmek için en sakin yerlerinden birisidir.

Kemer Plajı kum mu?

Şehir merkezinden yürüyerek 10 dakikada buraya ulaşabilirsiniz. Çam ve palmiye ağaçları arasındaki ince kumlu plajın uzunluğu 300 metre ve mavi bayraklı. Kafe, lokanta, market gibi imkânlar da bulunan plaj, hilal biçiminde. Altın sarısı kumsalı, berrak denizi ve şehre yakınlığıyla Kemer ‘in en popüler plajlarından biri.

You might be interested:  Hilltown Izmir Nerede?(Doğru cevap)

Antalya Kemer arası kaç km?

Yüz ölçümü 471 km olan Kemer, Antalya merkeze yaklaşık 40 km uzaklıkta bulunuyor.

Kemerde ne zaman denize girilir?

İklim özellikleri sayesinde Kemer ‘de tatil sezonu erkenden açılır ve geç kapanır. Yılın sekiz ayı denize girilebilen ilçede deniz suyu sıcaklığı kışın 10-12 derece iken yazın 28 dereceye kadar çıkmaktadır. Kemer ‘de nisan ayından kasım ayına kadar denize rahatlıkla girebilirsiniz.

Çıralı Plajı Ücretli mi?

Çıralı Plajı Giriş Ücreti Çıralı Plajı ‘na giriş ücretlidir. Plaja ulaşmak için bilet almak gerekmektedir. Müze Müdürlüklerine bağlı olan gişelerden 3 TL karşılığında bilet alınmalıdır.

Adrasan Plajı Ücretli mi?

Adrasan Plajı ‘na giriş ücretsiz ancak şemsiye (5 TL) ve şezlong (10 TL) isterseniz ücret ödüyorsunuz.

Kuşadası nın denizi nasıl?

Mavi bayraklı denizi dalgasız, berrak ve sığdır. Plajda su sporları, plaj voleybolu oynayarak gününüzü sporla taçlandırabilirsiniz. Halk Plajı olan Kuştur Plajı’nda giriş ücreti alınmadığı için hafta sonları kalabalık oluyor.

Antalya Kaş denizi nasıl?

Kaş ‘ın denizi kum yerine ufak, açık renkli çakıllardan oluştuğu icin, denizi çok berrak ve canlı bir turkuaz renge sahip. Çakıl taşlarında daha rahat yürümek için deniz ayakkabısı ve denizin berraklığının tadını çıkarmak için gözlük ve şnorkelinizi yanınıza almayı unutmamalısınız. Kaş ‘ın denizi hafif serin bir deniz.

Tekirovanın denizi nasıl?

Tekirovanın en güzel denizi, temiz, berrak,aksamüstü dalgalanmalar oluyor ama rahatsız edici değil.Özellikle sahilin bittigi yerdeki kayaların oldugu bölgedeki denizin rengine hayran kalmamak mümkün değil. Tesis Tekirova sahilinin en batı kesiminde ve uçta olduğu için denizi ve sahili daha sakin ve temiz.

Tekirova plajı kum mu?

faselis antik kentinin bağrında yer alan plaj harika. giriş 20 TL ya da müzekart ile ücretsiz. hem antik görebileceğiniz hem de denize girebileceğiniz bir yer. plaj ve deniz kum. duş, tuvalet için tesis mevcut. ateş yakmak yasak.

You might be interested:  Izmir Güzelbahçe Ye Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

Tekirova denizi derin mi?

Antalya ve derin olmayan deniz: Phaselis, Tekirova, Türkiye – Tripadvisor.

Antalyada en iyi plaj neresi?

Antalya’nın en güzel plajlarından bir tanesi Kaputaş Plajı. Bu güzel plaj Kaputaş Kanyonu’nun denizle buluştuğu yerde bulunduğu için “Kanyonağzı Plajı” olarak da biliniyor. Sit alanında yer alan ve mavi bayraklı olan Kaputaş Plajı, yol seviyesinin altında bulunuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *